Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#21
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:04
negjo píše:
29 pro 2018 19:52
Frowdex píše:
29 pro 2018 19:26


Stále se ptám, kde máš ty důkazy, že tam byl ještě večer?
[17:51:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]CoolMonster666] ember? :D
[17:51:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Stribrna_truhla] Hrac ActymelSK otevrel Stribrnou truhlu
[17:51:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportován k residenci.
[17:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]CoolMonster666 -> ja] ano ?

[17:53:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [31]+DarkGods [$]bigmike4life: CoolMonster666 cc ember
[17:53:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [29]+Fallacy [$]CoolMonster666: ČAU
[17:53:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [35]**TheFallen [$]Mango112: rip usvit?
[17:54:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [29]+Fallacy [$]CoolMonster666: ten mám schovanej

Tohle by pro začátek mohlo stačit...
A jak víš, že si z vás jen nedělal srandu? Máš třeba důkazy z ip, že tam v tu chvíli byl?
Tak takový důkazy já samozřejmě mít nemůžu, ale myslím si, že tohle jsou dostatečný důkazy minimálně na to, aby v tom jailu zůstal a prověřil to někdo z vyššího AT...
Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu".

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#22
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:09
borko369 píše:
29 pro 2018 19:45
Podla mna by mal negjo dostat kick od Frowdexa na ukludnenie aby tu situaciu zacal brat trosku vaznejsie a potom keby s tym neprestal tak mute.
[18:16:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] Batman TheGameWTF_CZ : coz je 10x
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] BlowKing[$] Aircraft300 : pozor na slovnik vole :D
[18:16:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID

18:16:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [21]**Astraia [Helper]Frowdex: negjo A klidni se
Nemusím vás tu jak malé děti 2x klidnit. Navíc jsi zde byl upozorněn, a pokud to nejsi schopný pochopit a pokračuješ, tak hold dostaneš trest. Navíc to neni porvé, co jsi mi něco takového psal.
Však taky, že jsem po tom už nic nepsal do doby než jsi přišel s tím tvým "neprovokuj", který bylo dost nemístný a rozhodně to tý situaci moc nepomohlo...
Naposledy upravil(a) negjo dne 29 pro 2018 20:14, celkem upraveno 1 x.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#23
negjo píše:
29 pro 2018 20:12
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:09
borko369 píše:
29 pro 2018 19:45
Podla mna by mal negjo dostat kick od Frowdexa na ukludnenie aby tu situaciu zacal brat trosku vaznejsie a potom keby s tym neprestal tak mute.
[18:16:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] Batman TheGameWTF_CZ : coz je 10x
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] BlowKing[$] Aircraft300 : pozor na slovnik vole :D
[18:16:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID

18:16:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [21]**Astraia [Helper]Frowdex: negjo A klidni se
Nemusím vás tu jak malé děti 2x klidnit. Navíc jsi zde byl upozorněn, a pokud to nejsi schopný pochopit a pokračuješ, tak hold dostaneš trest. Navíc to neni porvé, co jsi mi něco takového psal.
Však taky, že jsem po tom už nic nepsal do doby než jsi přišel s tím tvým "neprovokuj", který bylo úplně nemístný...
Takže to, co jsi psal ty bylo v pohodě?

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#24
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:13
negjo píše:
29 pro 2018 20:12
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:09


[18:16:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] Batman TheGameWTF_CZ : coz je 10x
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] borko369 : negjo klud
[18:16:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] BlowKing[$] Aircraft300 : pozor na slovnik vole :D
[18:16:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID
[18:16:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$][$] razingchaos : KLID

18:16:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [21]**Astraia [Helper]Frowdex: negjo A klidni se
Nemusím vás tu jak malé děti 2x klidnit. Navíc jsi zde byl upozorněn, a pokud to nejsi schopný pochopit a pokračuješ, tak hold dostaneš trest. Navíc to neni porvé, co jsi mi něco takového psal.
Však taky, že jsem po tom už nic nepsal do doby než jsi přišel s tím tvým "neprovokuj", který bylo úplně nemístný...
Takže to, co jsi psal ty bylo v pohodě?
Když vezmu v potaz to, co jsi udělal, tak si dovolím tvrdit, že ta jedna "polonadávka" rozhodně nebyla hodna mute...

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#25
negjo píše:
29 pro 2018 20:18
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:13
negjo píše:
29 pro 2018 20:12


Však taky, že jsem po tom už nic nepsal do doby než jsi přišel s tím tvým "neprovokuj", který bylo úplně nemístný...
Takže to, co jsi psal ty bylo v pohodě?
Když vezmu v potaz to, co jsi udělal, tak si dovolím tvrdit, že ta jedna "polonadávka" rozhodně nebyla hodna mute...
[/quot

Toto teď myslíš vážně, nebo si jen děláš srandu?

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#26
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:25
negjo píše:
29 pro 2018 20:18
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:13


Takže to, co jsi psal ty bylo v pohodě?
Když vezmu v potaz to, co jsi udělal, tak si dovolím tvrdit, že ta jedna "polonadávka" rozhodně nebyla hodna mute...
[/quot

Toto teď myslíš vážně, nebo si jen děláš srandu?
Myslím to naprosto vážně. Dal jsi unjail hráči, co obcházel ban a já ti opravdu řekl, jen 1 nadávku, která v podstatě ani není nadávka...

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#27
negjo píše:
29 pro 2018 20:26
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:25
negjo píše:
29 pro 2018 20:18


Když vezmu v potaz to, co jsi udělal, tak si dovolím tvrdit, že ta jedna "polonadávka" rozhodně nebyla hodna mute...
[/quot

Toto teď myslíš vážně, nebo si jen děláš srandu?
Myslím to naprosto vážně. Dal jsi unjail hráči, co obcházel ban a já ti opravdu řekl, jen 1 nadávku, která v podstatě ani není nadávka...
Já už fakt nevím, jestli si ze mě děláš prdel, nebo to prostě fakt myslíš tak vážně.
18:16:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?
[18:21:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním
Jako jestli to myslíš, jako srandu, tak to beru, jelikož to prostě jinak, než se smíchem brát nejde.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#28
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:37
negjo píše:
29 pro 2018 20:26
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:25


Myslím to naprosto vážně. Dal jsi unjail hráči, co obcházel ban a já ti opravdu řekl, jen 1 nadávku, která v podstatě ani není nadávka...
Já už fakt nevím, jestli si ze mě děláš prdel, nebo to prostě fakt myslíš tak vážně.
18:16:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?
[18:21:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním
Jako jestli to myslíš, jako srandu, tak to beru, jelikož to prostě jinak, než se smíchem brát nejde.
Znova opakuji, že to myslím naprosto vážně. Možná to TROHU přehnaný bylo, ale furt je to tak maximálně na kick, ale fakt ne na mute... (a taky bys měl brát v potaz situaci, kdy jsi udělal nesutečnou blbost, na kterou jsem tě hlavně tou "uarážkou" chtěl upozornit..)

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#29
WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#30
MarekD píše:
29 pro 2018 21:02
WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?
velke + pre Mareka... (y) ale ak sa zistí že helper pomahal hračovy ktorý ma ban za hacky a obchadzal ban na druhom učte, pomahal mu ziskat veci a vedel že je to on tak može dojst k velkemu prušvihu
PS: sry za gramatiku
cron