Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#43
Jak víš, že si z vás CoolMonster nedělal srandu?
Jak víš že dělá? Jak říkám, když se ti někdo přizná, že něco spáchal tak ho necháš jen tak jít? :D Dobrý no
Chápu správně, že podle tebe jsem se přiznal? Když už tu píšeš nějaké lživé informace o mně, tak by to chtělo i nějaký důkaz ;)
Také by mě zajímalo, co se do toho vy pletete. Pokud vím, tak se to týká jen těch, co to brali, Embra a AT.
Tak je to normální topic a může se tu vyjádřit kdokoliv a týká se to i nás, když máme plno důkazů.
Tak když máte plno důkazů na moje zabanování, tak byste je také mohli předložit, aspoň bych měl nějakou šanci se obhájit..
Naposledy upravil(a) Fufen dne 29 pro 2018 22:05, celkem upraveno 1 x.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#46
Plejmen píše:
29 pro 2018 21:28
Já se snažil přečíst všechen text zde a moje vyjádření:
Z velké části za to to mohu já. Telefon dostal pokyn k jailu několika hráčů a pak mi psal i Frowdex jestli mají mít jail apd.
Frowdex byl pod tlakem hráčů, kdy jste na něj doléhali aby jailoval a z jeho pozice bych dělal to stejné -> nejdříve se zeptat někoho (v dané situaci mě) co se děje co a jak. Je logické, že nebude jailovat na žádost hráče.
Pak byl problém v komunikaci semnou což nejspíše zapříčinilo daný unjail.
Co se trestu týče, když to Frowdex řešil jak měl a vy mu píšete jak je vypatlanej, nedivím se trestu, co se týče "postupu" varovaní -> kick -> mute, není to pravidlem, aspon né pro vás.
Záleží i na situaci a na tom, jak dlouho to děláte, když napíšeš AT že je vypatlanej, nebo něco jiného, je na jeho vůli jestli tě upozorní nebo ztrestá.
Co se týče trestu Embra, to nebudu řešit v tomto příspěvku.
K tomu není co dodat, chyba u nás se stala. Těžko však i říct, jestli za ní může frowdex. On zkrátka není vždy 100% neprustrelny, jako kazdy clovek.
Tomuto tlaku obcas podlehl kazdy z nas, ze ma neco rychle rozhodnout a pak je z toho průšvih. To mi v práci udělají i lide, kterym je 3x vic než frowdexovi a maji mnohem vic zkusenosti, nez on.
Kazdopadne mrzi nas, ze se to takto pokazilo, budeme na tom pracovat.

Ovšem jestli chceme polemizovat jestli rikat lidem z AT, ze jsou vypatlani je OK a ze za to jen kick, tak to teda prominte, ale to fakt ne.
cron