Frakce Frostwolf

#1
Ahoj chtěl bych zde požádat o přesun leadera frakce Frostwolf. Byla to má první frakce na E3 a společně s hráči razingchaos a MarekD + leaderem Apkic jsme byli první členi v této F na E3 proto bych chtěl aby byl leader přesunut od hráče Zuko který sám podle mého neví že je leader (Snažil sem se ho kontaktovat na DC + sem mu poslal mail na epesu který byl napsán úplně zbytečně jelikož byl online před 18 dny) a ostatní membeři jsou taky neaktivní a ve frakci sem jako jediný aktivní . Dle mého bych měl mít šanci dostat leadera. I když by zde byla možnost udělat frakci pod jménem Fr0stwolf,atd,.. jak mi už radil skull tak mi přijde blbé aby tato frakce byla neaktivní se 4 členy. Toť vše doufám že leader bude přesunut díky za přečtení. :) PS MarekD si leadera nezaslouží je to bývalý trestanec. (zde jsou screeny z /seen hráčů ve frakci https://imgur.com/a/wPiNVOJ)

Re: Frakce Frostwolf

#3
Až teď sem si všiml že dado byl online na screenu před 2 hodinami nevšiml sem si toho jelikož den nebo 2 byl neaktivní už 7 nebo 8 dní. Takže bych u něj nebral že je aktivní.

Re: Frakce Frostwolf

#4
Nejsem si jist, jestli jsme oprávnění jako AT řešit, kdo si leadera zaslouží a kdo ne.

Když frakci chci, tak v ní přece jsem, nebo si tam dám někoho, kdo mi to bude řídit a je na něj spoleh.

Začnu něco měnit, pak mi začnou psát lidé, kteří na to nemají stejný názor jako ty a nakonec budu řešit i to, kdo z vás na to má, nebo nemá právo. Poté budu nakonec řešit i aktuálního leadera frakce, až si přijde stěžovat.

Obávám se, že do tohoto se nebudeme moci motat.

Re: Frakce Frostwolf

#6
Co sem se ptal skulla byl v domnění že by se leader měl po nějaké neaktivitě předat tak se chci zeptat jestli je to pravda. Myslel si že by to mělo být po 15 dnech což Teda byl jen nejspíš hrubý odhad proto se ptám a taky sem píšu.

Re: Frakce Frostwolf

#7
A popřípadě i kdyby leadera nakonec dostal leadera dado jelikož je vyšší rank ve frakci domluvil bych se s ním jelikož je vidět že se na serveru jednou za čas ukáže narozdíl od ostatních.

Re: Frakce Frostwolf

#8
Zkuste to, jelikož to není první žádost co mám ohledně operace s touhle frakcí.
A opravdu to nemohu jen tak takhle měnit a poté to řešit kdo co měl kdy na co právo.

Re: Frakce Frostwolf

#9
Jasně jen chci vědět jestli po nějaké době neaktivitě to člena kickne a jestli bys mohl napsat po jaké ať vím jestli to potrvá třeba 30 dní např.
cron