rybářský event

#1
Hráč LinnyY1 se mi při eventu záměrně snažil bránit v chytání ryb, neustále se stavil přede mne. takové ubohé chování by se nemělo tolerovat!!!

Re: rybářský event

#4
Za 1. nemáš důkazy
Za 2. není to zakázané v pravidlech a je to stejné jak když ti někdo vyžírá bosse..

Re: rybářský event

#5
Proč řešíte takové blbosti? To na tom serveru panuje Barbařina nebo co Blacku? Přestaň být tak paranoidní, to je hrozný IXD.
Naposledy upravil(a) Walrock123 dne 03 bře 2019 18:32, celkem upraveno 1 x.

Re: rybářský event

#6
Jak to že to není v pravidlech?

Na serveru je přísně zakázáno:
ignorovat pokyny organizátorů eventu nebo člena Admin Teamu,
narušovat průběh eventu jakýmkoli nevhodným počínáním (teleportováním, spamem, prozrazováním eventových informací, podváděním),
prozrazovat jiným hráčům v global chatu questové lokace nebo teleportovat hráče do jim nepřístupných lokací,
vstupovat do lokací bez splnění všech podmínek pro vstup,
úmyslně rušit nedokončené questy s cílem získat questové předměty.

Ale ano máte pravdu pro příště vím, že to mám nahrávat.

Re: rybářský event

#7
BlackoutMan píše: Jak to že to není v pravidlech?

Na serveru je přísně zakázáno:
ignorovat pokyny organizátorů eventu nebo člena Admin Teamu,
narušovat průběh eventu jakýmkoli nevhodným počínáním (teleportováním, spamem, prozrazováním eventových informací, podváděním),
prozrazovat jiným hráčům v global chatu questové lokace nebo teleportovat hráče do jim nepřístupných lokací,
vstupovat do lokací bez splnění všech podmínek pro vstup,
úmyslně rušit nedokončené questy s cílem získat questové předměty.

Ale ano máte pravdu pro příště vím, že to mám nahrávat.
Není tam nikde blokování, prostě je to taktika, můžeš ho jednoduše přehodit a neřešit..
A furt nemáš žádné důkazy, to je jak kdybych řekl, že jsem tě včera viděl bugovat nenávist a mají ti dát trest..

Re: rybářský event

#8
Drepcikon píše:
borko369 píše:
03 bře 2019 17:53
Sklidni se
borko369 píše:
03 bře 2019 17:53
Sklidni se
Tyto vaše 2 příspěvky mají jaký smysl?
Fufen píše:
BlackoutMan píše: Jak to že to není v pravidlech?

Na serveru je přísně zakázáno:
ignorovat pokyny organizátorů eventu nebo člena Admin Teamu,
narušovat průběh eventu jakýmkoli nevhodným počínáním (teleportováním, spamem, prozrazováním eventových informací, podváděním),
prozrazovat jiným hráčům v global chatu questové lokace nebo teleportovat hráče do jim nepřístupných lokací,
vstupovat do lokací bez splnění všech podmínek pro vstup,
úmyslně rušit nedokončené questy s cílem získat questové předměty.

Ale ano máte pravdu pro příště vím, že to mám nahrávat.
Není tam nikde blokování, prostě je to taktika, můžeš ho jednoduše přehodit a neřešit..
A furt nemáš žádné důkazy, to je jak kdybych řekl, že jsem tě včera viděl bugovat nenávist a mají ti dát trest..
A jsme doma, že? Pakliže vám to ještě nedošlo, tak v závorce jsou uvedeny pouze příklady, nikoli všechna jednání, která nejsou povolena....

Nicméně pakliže nemáš video, tak zatím nemáme ani co řešit.
cron