Krádež Lovkyně lebek

#1
ahoj dne 24.3.2019 kolem 12 hodiny jsem byl v pekelnem dungeonu a kontaktoval mne richardik12 jestli bych mu neukázal lovkyni lebek ukazoval jsem mu ji a pote s varováním jsem mu ji hodil. pak přišel raxxxsan a zautočil na nás (raxxxsan za to ne může) . ten zabil richardik12 ten se spawnul v pekelne vesnici a sel k láve a hodil jí do lávy (bohužel jsem neviděl jak ji tak hází ale mam podezdření že ji tak hodil ) poté začal vše svádět na raxxxsana ze ji vyhodil a on ji sebral ,ale to není pravda ,protože jsem stál hned vedle. Dále jsem pak psal raxxxsan a ten potvrdil ze ji nesebral.Prosím o náhradu škody a o trest richardika12 protože jsem se poté dozvěděl ze to není poprvé co se pokoušel někoho okrást.

Re: Krádež Lovkyně lebek

#3
Dobrý den dneska sem napsal matho05 jestli by mi neukázal lovkyni lebek stáli sme u elementálu u portu do vesnice hned jak mi jí hodil přiletel raxan zabil mě a lovkyni sem nemel mám screeny chatu takže pokud bude nutko predvedu je. Po té sem se hráci omlouval že mu to vrátim byl naštvanej že nene chtel sem mu zatim dát sršen ale nechtel jí takže se ješte jednou moc omlouvám a vrátim ti to Ale lovkyni jsem u sebe nemel!

Re: Krádež Lovkyně lebek

#4
Ale asi mu to nevrátim protože nebylo to cílene že to chci vyhodit ale raxan do me šel a já nevím jestli sem to vyhodil práve v té době. X krát sem vyhodil po čas boje věci.

Re: Krádež Lovkyně lebek

#5
Pokud se nepletu, hráč mi psal že ti ji předával a smazal ji odlagovač. Psal mi o tom, a pak napsal něco ve stylu, že to nevadí a pokusí se ti ji stejně zaplatit.
( Myslím, že to bylo tohle kdyby ne tak se omlouvám )

Re: Krádež Lovkyně lebek

#6
Col píše:
24 bře 2019 14:36
Pokud se nepletu, hráč mi psal že ti ji předával a smazal ji odlagovač. Psal mi o tom, a pak napsal něco ve stylu, že to nevadí a pokusí se ti ji stejně zaplatit.
( Myslím, že to bylo tohle kdyby ne tak se omlouvám )
No nevím, ale nedávno byl update kde bylo napsáno že by odlagovač neměl mazat legendární zbraně.. :?

Re: Krádež Lovkyně lebek

#7
Plejmen píše:
24 bře 2019 13:53
A jak si došel k tomu, že to tedy hodil do lávy ?
Je nějak možné zjistit kde se zbraň nachází nebo jestli fakt skončila v lávě?

a na tvojí otázku došel jsem k tomu že stál u lávy a psal: sr já ji vyhodil , do p..... vyhodil jsem ji a podobně

Re: Krádež Lovkyně lebek

#8
Pavlitko píše:
24 bře 2019 14:53
Col píše:
24 bře 2019 14:36
Pokud se nepletu, hráč mi psal že ti ji předával a smazal ji odlagovač. Psal mi o tom, a pak napsal něco ve stylu, že to nevadí a pokusí se ti ji stejně zaplatit.
( Myslím, že to bylo tohle kdyby ne tak se omlouvám )
No nevím, ale nedávno byl update kde bylo napsáno že by odlagovač neměl mazat legendární zbraně.. :?
ano to jsem taky četl a říkal jsem to richardikovy12 a on tvrdil ze to smazal odlagovač . tak nevím :|

Re: Krádež Lovkyně lebek

#9
Col píše:
24 bře 2019 14:36
Pokud se nepletu, hráč mi psal že ti ji předával a smazal ji odlagovač. Psal mi o tom, a pak napsal něco ve stylu, že to nevadí a pokusí se ti ji stejně zaplatit.
( Myslím, že to bylo tohle kdyby ne tak se omlouvám )
No on mi ji nepředával jak jsem psal, ale tvrdí že mi ji zaplatí ale nvm :?

Re: Krádež Lovkyně lebek

#10
Nepisal som ti že som to hodil do lávy pisal som ti že raxxan na mna išiel, a vyhodil som to, čo ja viem že či to droplo do lávy alebo raxxanovy do ruky. Prepáč ale neviem že či ste si to dajak nenahrali lebo hore v prispevku si napisal že raxan za nič nemože neviem čo si mam o tom mysliet ale nechám to na chalanou z A-teamu.
cron