Bugování a nadávky

#1
Ahoj, dne 9. dubna jsem se teleportoval na resku mých spolužáků, kteří mi vybugovali díky rozbité resce sošku chlebíka, na téhle resce jsem našel urážlivý vzkaz na mé jméno, prosím o smazání residence rapeklo. Hráč který vlastní resku se jmenuje Logik123. A jestli je možnost navrácení resky tak bych byl dost rád.

Re: Bugování a nadávky

#2
Hele já nevim, jestli je ráno a tak mám pomalý vedení, ale vůbec tomu nerozumím.

Mám tomu rozumět tak, že to území kde je ta reska bylo původně tvoje, nebo nerozumím na základě čeho chceš tu resku smazat/vratit?

Také nevím co je rozbitá reska. Resku musíš mít všude kde chceš stavět. Tak přesně nerozumím tomu, v čem byla rozbitá.

Re: Bugování a nadávky

#5
ChrisC07 píše:
10 dub 2019 07:29
Hele já nevim, jestli je ráno a tak mám pomalý vedení, ale vůbec tomu nerozumím.

Mám tomu rozumět tak, že to území kde je ta reska bylo původně tvoje, nebo nerozumím na základě čeho chceš tu resku smazat/vratit?

Také nevím co je rozbitá reska. Resku musíš mít všude kde chceš stavět. Tak přesně nerozumím tomu, v čem byla rozbitá.
Nejspíš to myslel, aby byla soška navrácena do resky. Nejspíš mu ta předložka vypadla. Mohu potvrdit, že ta soška byla thedarklorda.
cron