Re: Scam od domca105

#91
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:20
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 13:19
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:17
Tak když ti někdo řekne, po tom co jsi ještě měl ban za scam, že to neni doporučené, co uděláš? Zase si začneš zahrávat....
Ano, taky nechápu, proč si s tím zahrava, ale tohle nic špatnýho podle mě nebylo. Kdyby hráči neměli IQ 20, tak na to neskočí. Dneska jsou všude ty reportáže jak důchodům prodaj "levný" hrnce, všichni se tomu diví, ale hráči na epesu skočí ještě na větší blbost.
Jako říkám že bych to jinak neřešil ale to jeho chování a jak se snaží zas všechny ojebat neni moc dobré když sotva dostal unban no. Je to blbost ostatních že na to naletí je to něco jako missclick v shopu atp
Určitě, není to dobrý, ale není to nic za co bych mu dal trest. Trestat někoho za demenci někoho jiného nejde. Ale řekl bych, že nebude trvat dlouho a dopracuje se k banu, jestli bude takhle pokračovat.

Re: Scam od domca105

#92
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 13:23
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:20
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 13:19

Ano, taky nechápu, proč si s tím zahrava, ale tohle nic špatnýho podle mě nebylo. Kdyby hráči neměli IQ 20, tak na to neskočí. Dneska jsou všude ty reportáže jak důchodům prodaj "levný" hrnce, všichni se tomu diví, ale hráči na epesu skočí ještě na větší blbost.
Jako říkám že bych to jinak neřešil ale to jeho chování a jak se snaží zas všechny ojebat neni moc dobré když sotva dostal unban no. Je to blbost ostatních že na to naletí je to něco jako missclick v shopu atp
Určitě, není to dobrý, ale není to nic za co bych mu dal trest. Trestat někoho za demenci někoho jiného nejde. Ale řekl bych, že nebude trvat dlouho a dopracuje se k banu, jestli bude takhle pokračovat.
Nejlepší bude počkat na rozsudek at než se tu hádat

Re: Scam od domca105

#97
5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.

Myslím že si to porušil, ne? "za tu dobu jsem se dost poučil" tak to si nemyslím, aspoň podle toho chování.

Re: Scam od domca105

#98
Je to klasický případ, v žádosti zmíníš jak si se změnil a že už to nikdy neuděláš a pak se tady s náma bavíš jako úplný k* a neřešíš to jako normální člověk.
cron