Re: Scam od domca105

#101
Obrázek
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:31
5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.

Myslím že si to porušil, ne? "za tu dobu jsem se dost poučil" tak to si nemyslím, aspoň podle toho chování.
Poučil jsem se
Když to řeknu narovinu tak jsem ten hazard vytvořil jenom abych vydělal

Re: Scam od domca105

#102
domca105 píše:
22 dub 2019 13:36
Obrázek
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:31
5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.

Myslím že si to porušil, ne? "za tu dobu jsem se dost poučil" tak to si nemyslím, aspoň podle toho chování.
Poučil jsem se
Když to řeknu narovinu tak jsem ten hazard vytvořil jenom abych vydělal
Takže to znamená že náš vědomě připravil o peníze.

Re: Scam od domca105

#103
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:35
Jako darku ty taky to chování nemáš nejlepší, oscamoval jsi člověka o 4 mega tak se nevyjadřuj.
Taky nechápu co dělá, udělal ještě horší věc a stěžuje si na něj :D

Re: Scam od domca105

#104
Já už to nebudu řešit, podle mě to je hovadina sice za to nebude trest, ale neudělá ti to dobrý obrázek u AT po tom unbanu.

Re: Scam od domca105

#105
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:42
Já už to nebudu řešit, podle mě to je hovadina sice za to nebude trest, ale neudělá ti to dobrý obrázek u AT po tom unbanu.
Asi ne

Re: Scam od domca105

#107
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 13:12
TheDarkLord173 píše:
22 dub 2019 12:56
Prijde ti to normální?
A tobě přijde normální to se semínkama? Přestaňte pořád se vším brečet na fóru a začněte myslet dřív, než něco děláte. Je to chyba vaše, na cedulku se podívat dalo a nikdo vás nenutil na ni klikat. Domca je možná Banan, kterej dostal unban a teď hazarduje okolo dalšího, ale co jste potom vy, když mu na to skončíte? Cvičený opice? Asi ke všemu ještě špatně cvičený. Dárku, ty oyebeš hráče o 4M, pak koupíš hlínu za 100k a budeš tu psát něco o morálním chování? Ty si se posral, chlapče.
O morálním chování jsem psal já. ;)

Re: Scam od domca105

#108
rcrossCZ píše:
22 dub 2019 13:42
Já už to nebudu řešit, podle mě to je hovadina sice za to nebude trest, ale neudělá ti to dobrý obrázek u AT po tom unbanu.
Souhlasím
cron