Osvětlení podvodu

#1
Zdar,
12.4.2019 jsem vytvářel cedulku pro obchod z Prášky hlavonožce (semínka dýně):
[08:29:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Informace o predmetu:
[08:29:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gold Nugget 371#i4
[08:30:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Za zalozeni obchodu ti bylo strzeno $250
[08:30:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Obchod uspesne vytvoren!
[08:31:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Informace o predmetu:
[08:31:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pumpkin Seeds 361#gh
[08:31:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac ___Dawe___ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[08:32:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Za zalozeni obchodu ti bylo strzeno $250
[08:32:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Obchod uspesne vytvoren!


hned nato mě to vykoplo ze serveru, vážně si nemyslím, že když si zobrazím id předmětu, tak tam za 3 vteřiny jen tak nenapíšu id obyčejných semínek.To ráno mě to vykoplo ještě několikrát psal jsem to i na discord to jen k tomu jak nejspíš vznikla ona "chyba"

A teď k samotnému podvodu
https://imgsafe.org/image/d57d93a3c5

já myslím, že tento screen mluví za vše, jasný záměr mě podvést, chce uvolnit prášky hlavonožce a už má připravené obyč. semínka

tak to jen ať víte s kým nebo s čím tu hrajete

Re: Osvětlení podvodu

#2
BlackoutMan píše:
22 dub 2019 08:04
Zdar,
12.4.2019 jsem vytvářel cedulku pro obchod z Prášky hlavonožce (semínka dýně):
[08:29:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Informace o predmetu:
[08:29:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gold Nugget 371#i4
[08:30:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Za zalozeni obchodu ti bylo strzeno $250
[08:30:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Obchod uspesne vytvoren!
[08:31:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Informace o predmetu:
[08:31:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pumpkin Seeds 361#gh
[08:31:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac ___Dawe___ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[08:32:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Za zalozeni obchodu ti bylo strzeno $250
[08:32:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Obchod uspesne vytvoren!


hned nato mě to vykoplo ze serveru, vážně si nemyslím, že když si zobrazím id předmětu, tak tam za 3 vteřiny jen tak nenapíšu id obyčejných semínek.To ráno mě to vykoplo ještě několikrát psal jsem to i na discord to jen k tomu jak nejspíš vznikla ona "chyba"

A teď k samotnému podvodu
https://imgsafe.org/image/d57d93a3c5

já myslím, že tento screen mluví za vše, jasný záměr mě podvést, chce uvolnit prášky hlavonožce a už má připravené obyč. semínka

tak to jen ať víte s kým nebo s čím tu hrajete
Myslím, že všichni víme, co za lidi hraje na serveru, ale to nemění nic na tom, že když jsi uvolňoval místo, tak jsi mohl věnovat tři vteřině kontrole id, zvláště u takové drahé položky.
TheDarkLord173 může vždycky říct, že měl u sebe např. jeden prášek hlavonožce a také semínka a plánoval ti prodat jenom ten prášek, ale když zjistil, že pořád prodává, tak zkoušel, jestli to není bug, samozřejmě to je velice nepravděpodobné, ale je to možné.

Re: Osvětlení podvodu

#3
Tak teda trvalo mi, než sem to pochopil (sem to, ale negramot). Zkoušel sem něco na tvůj styl. Přišel sem na server a zkusil napsat text i dokonce chestshop a nedal sem done, shodil sem minecraft přes ALT+F4 a logl se znova, text tam nezůstal. Pokud sem to pochopil dobře, zkrátka sis napsal /iteminfo, psal si chestshop a přitom tě to kicklo pryč a zůstaly tam napsané "Pumpkin seed", jenže takhle to nefunguje, text tam prostě nezůstane a je jedno jestli dostaneš kick nebo já shodím mc přes ALT+F4. Tak snad sem to pochopil dobře, kdyby něco bylo špatně opravte mě, díky.
EDIT: Jo, aha, tys to nedostal ani kick, tobě to prostě spadlo, ale furt je to stejný případ.
Hlavně nechápu ještě, proč se to stalo 12 dubna a řešíš to 22 dubna. :?
Naposledy upravil(a) l3x dne 22 dub 2019 08:46, celkem upraveno 2 x.

Re: Osvětlení podvodu

#4
Já spíš nechápu, když tě to vyhodilo, měl jsi to pak přepsat, ne? Co vidím na screenu, tak sis předtím něco vesele rybařil a až na vyzvání jsi uvolnil místo, takže do té doby tě to nemrzelo. Způsob jakým ti to spadlo je taky prapodivný. No, vidím to tak, že prostě nemůžeš svou chybu házet na kohokoliv jiného, bohužel, udělal jsi chybu.

Re: Osvětlení podvodu

#5
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 08:45
Já spíš nechápu, když tě to vyhodilo, měl jsi to pak přepsat, ne? Co vidím na screenu, tak sis předtím něco vesele rybařil a až na vyzvání jsi uvolnil místo, takže do té doby tě to nemrzelo. Způsob jakým ti to spadlo je taky prapodivný. No, vidím to tak, že prostě nemůžeš svou chybu házet na kohokoliv jiného, bohužel, udělal jsi chybu.
to je jednoduché do té doby jsem to považoval za správně vytvořenou cedulku nenapadlo mě že tam chybí ten ocas #.. navíc připojit mi to dovolilo až o hodinu pozdeji do té doby to stále kopalo a ano jsem jantar že jsem si před uvolněním neprohlídl pořádně cedulku :)

Re: Osvětlení podvodu

#6
BlackoutMan píše:
22 dub 2019 09:04
to je jednoduché do té doby jsem to považoval za správně vytvořenou cedulku nenapadlo mě že tam chybí ten ocas #.. navíc připojit mi to dovolilo až o hodinu pozdeji do té doby to stále kopalo a ano jsem jantar že jsem si před uvolněním neprohlídl pořádně cedulku :)
A keď si mu išiel vyčistiť tu bednu, aby mal miesto na "prasky z hlavonozce" si sa nepozrel na tú cedulku len tak jedným očkom a nevidel, že tam máš zlé id?

Re: Osvětlení podvodu

#7
BlackoutMan píše:
22 dub 2019 09:04

to je jednoduché do té doby jsem to považoval za správně vytvořenou cedulku nenapadlo mě že tam chybí ten ocas #.. navíc připojit mi to dovolilo až o hodinu pozdeji do té doby to stále kopalo a ano jsem jantar že jsem si před uvolněním neprohlídl pořádně cedulku :)

No, je to sice smůla, ale AT nemůže odškodňovat hráče za jejich vlastní chyby. To by pak mohl chtít každý. Ber to jako ponaučení pro příště.

Re: Osvětlení podvodu

#8
borko369 píše:
22 dub 2019 09:28
BlackoutMan píše:
22 dub 2019 09:04
to je jednoduché do té doby jsem to považoval za správně vytvořenou cedulku nenapadlo mě že tam chybí ten ocas #.. navíc připojit mi to dovolilo až o hodinu pozdeji do té doby to stále kopalo a ano jsem jantar že jsem si před uvolněním neprohlídl pořádně cedulku :)
A keď si mu išiel vyčistiť tu bednu, aby mal miesto na "prasky z hlavonozce" si sa nepozrel na tú cedulku len tak jedným očkom a nevidel, že tam máš zlé id?
ty sis to nepřečetl?

Re: Osvětlení podvodu

#9
Jack_Ounes píše:
22 dub 2019 10:43
BlackoutMan píše:
22 dub 2019 09:04

to je jednoduché do té doby jsem to považoval za správně vytvořenou cedulku nenapadlo mě že tam chybí ten ocas #.. navíc připojit mi to dovolilo až o hodinu pozdeji do té doby to stále kopalo a ano jsem jantar že jsem si před uvolněním neprohlídl pořádně cedulku :)

No, je to sice smůla, ale AT nemůže odškodňovat hráče za jejich vlastní chyby. To by pak mohl chtít každý. Ber to jako ponaučení pro příště.
Je mi jasný, že mi nikdo nic nedá, proto se téma jmenuje "osvětlení podvodu" chtěl jsem, jen poukázat na morální hodnotu hráče TheDarkLord173, to je pro mne důležité a aby se nešířily nějaké fámy jak je to zvykem.
cron