Re: Scam od hrače youaredead

#11
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:13
Jakože zasloužil by sis to, ale za tohle měl tuším Gamer ban/warn když to udělal wingsovi s arthur sekerou takže trest bych mu též dal...
Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.

Re: Scam od hrače youaredead

#12
Je to příjemné, když ti to někdo provede, že? :D
Pokud jsem to pochopil, tak ty jsi vytvořil obchod a on ti to prodal? Potom je to tvá chyba, měl jsi si překontrolovat id předmětu, takže si myslím, že bys neměl dostat nic.

Re: Scam od hrače youaredead

#13
MarekD píše:
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:13
Jakože zasloužil by sis to, ale za tohle měl tuším Gamer ban/warn když to udělal wingsovi s arthur sekerou takže trest bych mu též dal...
Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě

Re: Scam od hrače youaredead

#14
Ahoj,
nebudu se tu zatím nějak plošně vyjadřovat jen bych chtěl doplnit svoji účast v tomto případu.

Hráč domca105 mě přemluvil i když ne úplně chtěně k dohlížení na tento obchod.
Log:
[18:37:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]domca105 [G] -> ja] mas cas ?
[18:37:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]domca105 [G]] No?
[18:38:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]domca105 [G] -> ja] udelas nam treti osobu v obchodu
[18:38:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]domca105 [G]] No nevim.. Moc se mi do tvých obchodů zaplétat nechce.
18:38:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]domca105 [G]] Už jednou jsem to udělal a to si myslím stačí.
( Aby se to nevyložilo nějak špatně, jednou už jsem prostředníkem v obchodu mezi rochalim a domcou byl )

[18:38:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]domca105 [G] -> ja] pujde o to že on ti hodi sekeru a ja ti poslu penize a ty mu posles penize a hodis mi sekeru neni nic nelegalniho
[18:39:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]domca105 [G]] no ok..

Potom jsem se teleportoval na hráče domca105. Od YouAreDEAD jsem dostal následující zprávy. A hlavně na jednu část, bych zde chtěl poukázat, i když neříkám že má něco extra změnit.

[18:40:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] kamo
[18:40:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] pls bež pryč
[18:40:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] :D)
[18:40:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] však domča si to zaslouží
[18:40:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]YouAreDEAD [R]] Nikoho nescamuj
[18:40:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] šak nescammuju
[18:40:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] wtdf
[18:40:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]YouAreDEAD [R]] tak co si zaslouží?
[18:40:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] facku
[18:40:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]YouAreDEAD [R] -> ja] :D

Potom mi znovu napsal hráč domca105, že YouAreDEAD nechce obchodovat takovýmto způsobem.

[18:40:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]domca105 [G] -> ja] tak to pres tebe nechce delat

Na závěr chci říct, že domca105 v žádném případě není žádný svatoušek a nejsem na straně jeho ani YouAreDEAD jen jsem chtěl doplnit svoji účast v této "akci".
Děkuji _col_

PS : Omlouvám se za případné chybky nebo blbě poskládané věty, píšu to narychlo.

Re: Scam od hrače youaredead

#15
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:20
MarekD píše:
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:13
Jakože zasloužil by sis to, ale za tohle měl tuším Gamer ban/warn když to udělal wingsovi s arthur sekerou takže trest bych mu též dal...
Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě
Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.

Re: Scam od hrače youaredead

#16
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:23
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:20
MarekD píše:

Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě
Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.
ja id nevěděl a youaredead mě poslal upraveny screen /iteminfo

Re: Scam od hrače youaredead

#17
MarekD píše:
23 dub 2019 19:17
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:13
Jakože zasloužil by sis to, ale za tohle měl tuším Gamer ban/warn když to udělal wingsovi s arthur sekerou takže trest bych mu též dal...
Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jaj nevšiml jsem si že mu to prodal, pardon moje chyba.. :/ Já si přečetl že to koupil :DD

Re: Scam od hrače youaredead

#18
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:26
MarekD píše:
23 dub 2019 19:17
Pavlitko píše:
23 dub 2019 19:13
Jakože zasloužil by sis to, ale za tohle měl tuším Gamer ban/warn když to udělal wingsovi s arthur sekerou takže trest bych mu též dal...
Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jaj nevšiml jsem si že mu to prodal, pardon moje chyba.. :/ Já si přečetl že to koupil :DD
moje chyba to není jen youaredead si myslí že když scamne scammera jak mě hodně lidí nazývá že to nikdo řešit nebude

Re: Scam od hrače youaredead

#19
Pokoslav píše:
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:20
MarekD píše:

Gamer to udělal jinak... Hodil mu přejmenovanou art sekeru. V tomto případě napsal jen domca špatný id, stejně jak Black.
Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě
Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.
Co? Pokud to id neví, a píše mu ho YouAreDEAD za účelem scamu, tak to asi nebude domci vina..

Re: Scam od hrače youaredead

#20
domca105 píše:
23 dub 2019 19:25
Pokoslav píše:
23 dub 2019 19:23
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2019 19:20


Jenže špatný id "nenapsal vlastní vinou".. špatně (a úmyslně) mu ho napsal YouAreDEAD za cílem ho okrást.. pokud se mýlím, opravte mě
Ale to je chyba hráče domca, měl si id překontrolovat.
ja id nevěděl a youaredead mě poslal upraveny screen /iteminfo
Tvoje vina. ;)
cron