Darkness

#1
Dobrý den, zhruba před měsícem jsem si dával přestávku od epesu.
Rozprodával jsem věci a svoji Silverii II jsem měl napůl s darknessem. Dohodli jsme se na discordu že on mi dá nevylepšenou silverii + $ co mě stály prášky a zbraně.
Za prášky jsem já dal 900k, ale po něm jsem chtěl jen půlku, jelikož mezitím cena klesla. zbraně jsem neplatil já, ale tvarohCZ. Jeho to stálo 450k.
Pokoušel jsem se s ním domluvit jak na discordu tak na epesu, ale bez výsledku, momentálně mě má v ignore.

xd Nian07.04.2019
to bych to rovnou udělal tak že ty si necháš tu silverii kterou si do toho dal a já bych ti dal $ za ty železa a prášky
moji si pak prodej
(mám jen text, nescreenul jsem to a darkness to mezitím vymazal)

Re: Darkness

#3
Nemáš důkazy mně taky SnoopCZ ukradl silveriu II i když jsme měli dohodu a teď ji má nějaký telefon ..

Bohužel lidi jsou svině.

Re: Darkness

#4
Prodal si silverii za 900kč a mám to sem tahat ? Tu jsem ti dával s tím že si jí necháš nebo prodáš v případě že by ses chtěl vracet. Za ty prášky si pak nic nechtěla pak sem dáváš nějaký texty z dc, které jsem nikdy neviděl.

Re: Darkness

#5
Nebylo to za 900Kč a ty texty si asi někdy viděl když si je dokázal smazat z discordu

Re: Darkness

#6
nemas jasny screen alebo nejaku podpisanu knihu alebo si to nerobil pri nejakom clenovy at tak mas smolu...

Re: Darkness

#8
Anyways, jelikož jsem celkem fair člověk jsem schopnej ti z toho něco zaplatit ale nejsem schopnej nahrabat tolik vzhelem k tomu že teď jdou prachy do elíků pevností a frakce.

Re: Darkness

#10
V kostce jak jsem to pochopil:
Udělal jsi s kamarádem Dark ve frakci obchod. To co jsi vyobchodoval jsi prodal za PSC. Pak sis dal "měsíc" pauzu. Mezi tím tě kamarád Dark opustil a šel do konkurenční frakce. Pak ses vrátil, to co udělal Durk se ti nelíbilo, tak jsi vycucal z prstů nějaký pochybný obchod a jako důkazy máš soukromou konverzaci na DC.
Nepřijdeš si jako hajzl co bodá do zad, nebo to je tak v podle tebe v pořádku?

Jinak než domluvou to nemáš šanci vyřešit. Když často Durk otravuješ s tím že jsi podle sebe v právu, pak vytáhneš na forum důkazy z konverzace na DC tak fakt se nedivím že máš block.
AT nemá nárok tohle řešit, domluva se odehrávala v soukromé konverzaci mimo server chat mezi 2 hráči. Na tom se důkaz postavit nemůže.
AT může řešit obchodování s PSC (teda pokud to je furt nelegální) pokud příjde stížnost.

Pokud se Dark považuje za férovýho člověka a nějak se s tebou vyrovná je věc mezi váma. V mém případě bych ti za tvojí fakt pěknou reakci a tahání SZ nedal nic, jsi akorát na přes držku když uděláš sviňárnu jako je tohle.
Fakt se rozmysli co děláš..

Stížnost založena na již uzavřeném obchodu a na důkazech které se nedají brát v potaz.
Naposledy upravil(a) kaemon_ dne 06 kvě 2019 16:59, celkem upraveno 2 x.
cron