Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#1
Zdravím. Opětovně žádám o prořešení případu s zmizením itemu hráče Reversse z dne 3.6.2019, který mu byl zamítnut z důvodu duplicity (NEJEDNÁ SE O DUPLICITU).
Chtěl bych nahlásit zmizení Sekery s názvem "Lovkyně Lebek".
Sekera mu zmizela dne 3.6.2019 času 18:00
Jedná se opětovně zmizení itemu v světě Chiméra, tentokrát ví i co dělal v odchylce 10 sekund než zmizela.

Popis:
Zmizení Lovkyně Lebek proběhlo skrz vyvolání koně příkazem /horse a následně po nasednutí na koně (sekera byla v ruce při vyvolání příkazu) zmizela z jeho ruky / hotbaru.
Prosím o vyřešení a opravení problému a případné navrácení sekery.
(Dodatek: V minulosti se mu taktéž ztratila Protection V PP helma, která se nedohledala)
(Dodatek 2. : Dneska (3.6.2018) jí kupoval u hráče s nickem Dark Caramel a v Logu jsou jasné záznamy o zakoupení, proto mě to taktéž hodně mrzí..)

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#3
Zdravím. Po delší době se ozývám s bumpem na tohle téma.
Po 17 dnech jsem já a Reversse přišli na to jak se dané itemy dokázali ztratit skrz příkaz /horse.
Jedná se o bug skrz /horse jak jsem zmínil a jak vidíte na následovným videu tak díky malé chybičce může zmizet věc i v hodnotě x tisíců.
Pokus o zamezení bugu dle mého by bylo fajn skrz skleněné tabulky místo prázdných políček.
Též by bylo fajn se snažit co nejvíc dohledat itemů co v tomhle zmizelo.
Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=J5HshgJ ... e=youtu.be

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#6
Otázka je také, proč by někdo dával ten item do toho menu ? Na videu jde vidět, že při normálně otevřeném okně tam dát nejde ... tudíž vydáte snahu aby jste ho tam dostali ?
Též by bylo fajn se snažit co nejvíc dohledat itemů co v tomhle zmizelo.
Nevím jak dopadla ta minulá "žádost", protože na forku vyjádření nevidím, ale nebude to jiné pokud ti Epes napsal "který mu byl zamítnut z důvodu duplicity (NEJEDNÁ SE O DUPLICITU)."

Ač se nemuselo jednat o duplicitu, pokud se ten item nedá dohledat, nemůžeme ho ani vrátit. (A to je právě otázka, jestli to dohledat jde)

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#7
Ono takto Pleji. Při rychlém rozhodování na co kliknout během pevností je boj o čas, ne o to kam klikáš. Stačí držet shift při přendavání potek rychle, následně klikneš u koně omylem na silverii při vyvolání koně s tím pocitem, že se ti ta silverie vratí a boom! máš po sekeře. Tohle se dá dohledat, to samé s Lovkyní . V LOGU MÁTE JASNĚ NAPSANÉ, ŽE V DEN SE USKUTEČNIL PRODEJ LOVKYNĚ (Koupě pro Reversse) A PO PÁR HODINÁCH SE NĚCO TAKOVÉHO UDÁLO. Totéž celý server ví o Silverii, že jí Reversse měl v ten den kdy zmizela a nikde žádný prodej jak v logu tak po celém Discordu není (očitým svědkem je Jack_Ounes a byl u toho kdy se to stalo)
Nahlašovalo se to hned jak se to událo a to v odchylce 5 minut.

Jak zmiňuji, je to boj o čas a chyba byla vedena z strany Epesu nikoliv hráčového omylu či úmyslu smazat legendární item.
Já jsem jen prostředník co dohledal jak to mizí a mluvčí Reversse, jelikož zapomněl heslo na Fóro.
Musíte však pochopit, že takto drahé srandy co padnout jednou až dvakrát do měsíce není prdel ztrácet.
Proto nevidím důvod mu nenapomoct k získání itemu zpět. Vem si kolik věcí se ztratilo a vždy to bylo okolo příkazu /horse.
Ne jeden, ale menšina lidí ti napíše totéž, že jim to zmizelo skrz tento příkaz. K tomu toto téma bylo schváleno a nevidím zatím možnost nějaké nápomoci od AT.
Vím jak moc je práce s průsmykem a okolnostmi na serveru, ale bylo by fajn si opravdu sednout po půl roku co byl přidán příkaz /horse a nějak vynahradit aspoň věci co mezitím zmizely hráčům. Ještě dodám, že item lze vrátit a lze dohledat díky zálohování serveru a skrz plugin co zde máte. Předem děkuji jak za sebe tak za Reversse o snahu se věci vrátit a žádáme lidi co se jim to též událo, aby zde uvedli, že to není v rámci jednotlivce.

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#8
Asi bych začal tím, že bych byl raději, kdyby se A-Team dozvěděl, že tu sekeru takhle vážně bugnul a následně vám ji i vrátil.. Ale taky může nastat verdikt takový, že to A-Team neuzná jako chybu serveru, nýbrž hráče.. Jako vím, že už tam zmizlo dost věcí, takovým stilem, ale kdyby to opravili už dávno, tak se nic takového řešit nemusí.. Vím, jak se reversse cítí, ale také chápu i stranu AdminTeamu, který to nebere za vinu svou, ale za vinu vaší.. Tak snad to brzo dobře dopadne a přeji vám, aby vám ji vrátili ;)

DarkCaramel.

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#9
Jakože ono je pěkný, že jsou logy jak to někdo koupil, ale podle mě dohledat že ten item reálně neexistuje není jen tak. AT nemůže nahradit item, kterej zmizel před půl rokem, už u té silverie pochybuju.

A já jsem svědkem? Úplně nevím, co mám dosvědčit. Pokud si dobře pamatuji, tak máš nejspíš na mysli tu situaci z tábora, kdy jsem s reversse fightil, on fightil silverii, zabil mě a když jsem back tak mi psal, že mu zmizela. Takže jo, můžu říct, že s ní fightil a pak ji údajně neměl, ale nic víc k tomu asi nepovím.

Re: Reversse - Zmizení Lovkyně Lebek v Chiméře

#10
chyba byla vedena z strany Epesu nikoliv hráčového omylu či úmyslu
.rychlém rozhodování na co kliknout během pevností je boj o čas, ne o to kam klikáš. Stačí držet shift při přendavání potek rychle, následně klikneš u koně omylem na silverii
Nezdá se mi to jako přímá chyba serveru, pokud ty tam nakliknes ať už omylem nebo naschvál věc, nemůže to být chyba serveru, nevím jak teď funguje to menu + shift (sám jsem to nezkoušel) ale jak je z videa vidno, jen tak lehce a rychle tam ten item nedáš.
Ještě dodám, že item lze vrátit a lze dohledat díky zálohování serveru a skrz plugin co zde máte.
Tak o tom nevím, že by to tak lehce šlo :D V logu jako takovém může být záznam o tom, že někdo něco prodával, to ano, ale nebude tam záznam typu "zbraň XY zmizela takto a tady"
cron