Vykradená residence

#1
Ahoj, někde v tomto týdnu, čas nevím, zjistil jsem to dnes ráno, se mi ztratilo pár věcí na /res tp kralikov. Věci nebyli až tak vzácné, ale i tak se prostě vypařili.
Jde přesně o Pekelnou očistu, Kladivo chladnokrevnosti a stack nether wartů a gunpowderů.
Před třemi týdny jsem otevíral 64x Alchymistických truhel, v té době bylo dost lidí na serveru, takže se mohlo stát, že asi díky tomu se mi ztratilo něco z alch.
Další věci, které mi zmizely jsem nedohledal, takže to už možná už nic nebude. Jelikož nejsem moc aktivní, tak se špatně dohledává, co chybí, ale s tímto jsem si 100% jistý.
Kdyby byly potřeba nějaké screeny nebo logy, dohledejte mě, prosím, na DC nebo přímo ve hře.
Děkuji za případné řešení mého problému. :)

Re: Vykradená residence

#2
kralik159159 píše:
09 čer 2019 09:13
Ahoj, někde v tomto týdnu, čas nevím, zjistil jsem to dnes ráno, se mi ztratilo pár věcí na /res tp kralikov. Věci nebyli až tak vzácné, ale i tak se prostě vypařili.
Jde přesně o Pekelnou očistu, Kladivo chladnokrevnosti a stack nether wartů a gunpowderů.
Před třemi týdny jsem otevíral 64x Alchymistických truhel, v té době bylo dost lidí na serveru, takže se mohlo stát, že asi díky tomu se mi ztratilo něco z alch.
Další věci, které mi zmizely jsem nedohledal, takže to už možná už nic nebude. Jelikož nejsem moc aktivní, tak se špatně dohledává, co chybí, ale s tímto jsem si 100% jistý.
Kdyby byly potřeba nějaké screeny nebo logy, dohledejte mě, prosím, na DC nebo přímo ve hře.
Děkuji za případné řešení mého problému. :)
A má do tvé rezidence někdo povolení?

Re: Vykradená residence

#5
Za poslední 2 týdny se mi nepodařilo najít něco, co by napovídalo souvislosti s krádeží věcí ve tvé residenci. Navíc se nám snad ještě nestalo, aby se z residence ztratil předmět. Obětí kauzy vykrádání residencí taky nejsi, takže se nabízí otázka, jestli jsi ty věci nemohl někam dát? :)
Zatím je mi líto, ještě to úplně nebalím, ale naději ti moc nedávám.

Re: Vykradená residence

#6
Kladivo jsem našel, je možné, že jsem očistu také někam dal & ty pot. věci... to nevím kam zmizelo.
Takže se omlouvám hráčům z ATeam, který řešili tento pravděpodobný hoax, kvůli mé nepořádnosti.
Prosím lock
cron