Okraden hráčem Kokks

#1
Nazdar,
půjdu asi rovnou k věci a vynechám tu zbytečnou omáčku okolo. V noci z pátku na sobotu (7.6. / 8.6.2019) mi napsal hráč Kokks s tím zda bych mu nepůjčil Parley - prý přemýšlel nad její koupí tak, aby "nekupoval zajíce v pytli". Po chvíli přemlouvání jsem svolil (k půjčování věcí jsem celkem skeptický, ale hráči Kokks nebyl důvod nevěřit - už dříve jsme spolu několikrát obchodovali). Po nějakých 10 minutách, kdy jsem mu psal, že půjdu již spát, tak ať mi vrátí kuš - napsal zda nemám PP přilbu na prodej. Odpověděl jsem, že nemám. Následně na to mě ještě poprosil, zda bych mu nepůjčil svou pp přilbu (Sigterova přilba +1 drahokam vody), že si chce udělat jen screen. Moc jsem nad tím už nepřemýšlel a hodil mu ji, "aby si ji mohl prohlédnout". Hned na to se odportl z mé residence a na mou otázku "kam jsi šel?" tak už jen napsal "do pekla" a odpojil se ze serveru. Napadlo mne, že by to mohla být hodně blbá náhoda s pádem netu/elektřiny ... a tak už jsem hráči Kokks napsal jen pár mailu:
[00:11:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kokks has been sent the following mail:
[00:11:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PEFAZU] Co to má jako znamenat ?!?
[00:11:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kokks has been sent the following mail:
[00:11:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PEFAZU] Čekám vysvětlení
[00:16:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kokks has been sent the following mail:
[00:16:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PEFAZU] Napíšeš mě do mailu vysvětlení + vrátíš věci jinak jdeš na forko za krádež dávám ti na to čas do neděle večer!
Dnes (9.6.2019) je již večer a doposud jsem ani vysvětlení ani věci nedostal.

Tohle je asi vše - prosil bych všechny hráče které by napadlo napsat komentář, ať si promyslí zda je věc v souvislosti z daným tématem (opravdu bych nerad trávil hodiny pročítáním komentářů "#sosad, Tohle bych nečekal" a podobné. Díky za pochopení ;) ).

S pozdravem,
PEFAZU

Screen:
https://imgup.cz/image/LbmB
https://imgup.cz/image/LbmC

PS: Mám popřípadě i log.
cron