[✖] Fredrich krádež

#1
Hráč Fredrich, kterému jsem včera 20.6 půjčoval nějaké itemy rámci frakce (pruty a nejaky armor) tak mi vzal z resky drahokam ohně vylepšený. Na residenci měl povolení z důvodu že mi ten den měl vrátit ty pruty a né brat nebo krádst věci. Někteří hráči ho dnes okolo 12 hodiny viděli ten drahokam prodávat. Prosím o vyřešení a navrácení.

Re: Fredrich krádež

#2
Otomhle jsem si psal s Epesem protože po unbanu jsem měl vyvrakovanou resku protože tam jeden hráč měl povolko. Je čistě tvá volba komu dáš povolení a pak i tvá chyba pokud tě okrade.

Re: Fredrich krádež

#3
GamerCZE píše:
21 čer 2019 21:29
Otomhle jsem si psal s Epesem protože po unbanu jsem měl vyvrakovanou resku protože tam jeden hráč měl povolko. Je čistě tvá volba komu dáš povolení a pak i tvá chyba pokud tě okrade.
Ano, telefon ti sebral velkou většinu věcí a rozprodal, ale stále to je jiná situace, jelikož jsi měl ban. V Drepcikonově případě je problém, že stále hraje a ty věci jsou jeho. Kdyby se jednalo o nějaké RK protijedy atd, tak to nemá vůbec cenu řešit, ale tohle už je cenově u milionu. A co mi Drepcikon říkal, tak hráč ani po jednání nechce item vrátit a ani mu ta krádež nepřijde podlá, spíše mu to přijde v pořádku..

Re: Fredrich krádež

#4
Jako je jedno jestli mám nebo nemám ban furt je to vlastně to samé. Jinak ono já přišel o vše co na té resce bylo krom trashe takže o výstavku tak za půl mega a itemy za další mega a nikdo mi to nevrátil.

Re: Fredrich krádež

#7
Dobrý den, chtěl bych se vyjádřit ke kauze Fredrich vs Drepcikon.. Vše co mi bylo pujčené sem včera vrátil. A vůbec si nezmínil že ti věci mam vrátit zpět na resku .. řekl si že mi napíšeš až je budeš potřebovat ale o to ted nejde... Budeme se bavit o zmíněném drahokamu............................................. Šel sem res tp hh a zjistil sem že mam povolko tak sem se podíval do beden a něco sem si vzal.

Re: Fredrich krádež

#8
Drepcikon píše: Hráč Fredrich, kterému jsem včera 20.6 půjčoval nějaké itemy rámci frakce (pruty a nejaky armor) tak mi vzal z resky drahokam ohně vylepšený. Na residenci měl povolení z důvodu že mi ten den měl vrátit ty pruty a né brat nebo krádst věci. Někteří hráči ho dnes okolo 12 hodiny viděli ten drahokam prodávat. Prosím o vyřešení a navrácení.
FredrichApe píše:
22 čer 2019 13:18
Dobrý den, chtěl bych se vyjádřit ke kauze Fredrich vs Drepcikon.. Vše co mi bylo pujčené sem včera vrátil. A vůbec si nezmínil že ti věci mam vrátit zpět na resku .. řekl si že mi napíšeš až je budeš potřebovat ale o to ted nejde... Budeme se bavit o zmíněném drahokamu............................................. Šel sem res tp hh a zjistil sem že mam povolko tak sem se podíval do beden a něco sem si vzal.
Ano pravě ti řečeno bylo, aby jsi to vrátil na resku. Jinak by jsem ti asi nedával povoleni. A jestli obcházíš ban tak proč děláš takový pitomosti jako toto.


Příjde mi to absurdní a byl bych rád kdyby se to víc neřešilo a normáně by jsi mi vrátil všechno co jsi vzal včetě vylepšeného drahokamu ohně.

Re: Fredrich krádež

#9
Bohužel v této věci nemůžeme nic dělat. Udělil jsi mu přístup na svou residenci a on toho využil a okradl tě. I když se mi takové chování doslova hnusí, nemůžu s tím nic dělat :(
cron