Porušení domluvy+krádež

#1
Zdravím Epesáci.. Dne 6.7.2019 jsem přibližně o půl noci byl na serveru společně s LinnyY1 Miras a YouAreDEAD.. Vylepšil jsem své křídla pomocí prstenu a YouAreDEAD je chtěl koupit.. Neustále si vymýšlel, že mi dá králičí uši a už jen tak vydělám.. Psál jsem si i s LinnyYm o tom, jestli to mám brát atd.. Neustále lhal, že prej DarkLord ty uši chce koupit a říkal mi uplně nesmyslný částky, které nebyli ani z procenta pravda.. Dal jsem mu teda ty křídla za králičí uši, 3x slza z mořské panny, 1 rpg booster.. Nemohu tu dát loggy, protože je mám v nějakym jazyce, který nejde na překladači rozpoznat.. Prosím AT, aby se koukli do logů v 2:30 cca, že mi YouAreDEAD napsal "Pokud budeš chtít, ráno ti to vrátím".. Hned ráno kolem 9. hodiny jsem přišel na server a napsal jsem Kastanovi, aby mu dal ty věci, a at mu dá ty křídla, že si je pak vezmu od Kastana.. Po té, co jsem kolem 11:30 přišel na server, tak jsem se dozvěděl, že ty křídla nemá.. Šel jsem s YouAreDEADEM na Discord a tam mi řekl, že nepočítal s tím, že to budu chtít vrátit, že je prodal někomu.. Po 5 minutách mi zase řekl, že je dal z kamarádství Mirasovi.. Furt se vymlouval na to, že nevěděl, že to budu chtít vrátit a že ty křídla už nezíská zpátky.. Celé mi to příjde jako scam a prosím AT, aby se na to koukli a udělali si čas.. Děkuji

Re: Porušení domluvy+krádež

#3
To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí. Doporučil bych komukoliv se s ním vůbec nebavit a už vůbec ne obchodovat. Ten člověk je naprostej chudák. Kdyby šel radši ven dát si kolečko kolem baráku, tak by udělal líp, možná by se ho pak neleklo zrcadlo.

Re: Porušení domluvy+krádež

#4
Jack_Ounes píše:
06 črc 2019 13:02
To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí. Doporučil bych komukoliv se s ním vůbec nebavit a už vůbec ne obchodovat. Ten člověk je naprostej chudák. Kdyby šel radši ven dát si kolečko kolem baráku, tak by udělal líp, možná by se ho pak neleklo zrcadlo.
Sem rád že píšeš všude na forku kde vidíš můj nickname a házíš na mě všechnu špínu i přesto že o tomdle nic nevíš a asi týden si nebyl na serveru.

Re: Porušení domluvy+krádež

#7
Jack_Ounes píše:
06 črc 2019 13:02
To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí.
No já s ním obchodoval už dříve několikrát a nebyli žádné problémy a vše mi vždy vyhovovalo, ale tohle je ten případ, jako kdyby jsi si vzal něco na splátky a časem jsi tomu typkovi napsal, že na to kašleš, nechceš nic splácet.. To je uplně ten samej princip.. Porušil dohodu a ještě ze sebe dělal dementa na DC s prominutím..

Re: Porušení domluvy+krádež

#8
Jack_Ounes píše: To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí. Doporučil bych komukoliv se s ním vůbec nebavit a už vůbec ne obchodovat. Ten člověk je naprostej chudák. Kdyby šel radši ven dát si kolečko kolem baráku, tak by udělal líp, možná by se ho pak neleklo zrcadlo.
True
Tohle už se nedá ani počítat jako morální svinstvo, tohle je kažení požitku ze hry pro každého hráče, tohle není poprvé co takovouhle svinskou metodu použil, jsem min pro 2 týdenní ban nebo rovnou permu.

Re: Porušení domluvy+krádež

#9
Fufen píše:
06 črc 2019 13:30
Jack_Ounes píše: To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí. Doporučil bych komukoliv se s ním vůbec nebavit a už vůbec ne obchodovat. Ten člověk je naprostej chudák. Kdyby šel radši ven dát si kolečko kolem baráku, tak by udělal líp, možná by se ho pak neleklo zrcadlo.
True
Tohle už se nedá ani počítat jako morální svinstvo, tohle je kažení požitku ze hry pro každého hráče, tohle není poprvé co takovouhle svinskou metodu použil, jsem min pro 2 týdenní ban nebo rovnou permu.
Wtf? scam to zas takoví nebyl jen jeden z toho měl výraznej profit, kdyby si napsal warn tak OK ale 2 týdenní ban či permu?..

Re: Porušení domluvy+krádež

#10
LinnyY1 píše:
06 črc 2019 13:48
Fufen píše:
06 črc 2019 13:30
Jack_Ounes píše: To snad ani nikoho už nemůže překvapit, kiluboy je scammer větší jak richard, domca a gamer dohromady, ten se snaží ukrást všechno jen to vidí. Doporučil bych komukoliv se s ním vůbec nebavit a už vůbec ne obchodovat. Ten člověk je naprostej chudák. Kdyby šel radši ven dát si kolečko kolem baráku, tak by udělal líp, možná by se ho pak neleklo zrcadlo.
True
Tohle už se nedá ani počítat jako morální svinstvo, tohle je kažení požitku ze hry pro každého hráče, tohle není poprvé co takovouhle svinskou metodu použil, jsem min pro 2 týdenní ban nebo rovnou permu.
Wtf? scam to zas takoví nebyl jen jeden z toho měl výraznej profit, kdyby si napsal warn tak OK ale 2 týdenní ban či permu?..
Nevím, co v této situaci vyřeší warn.. Warnu se ti možná vysměje a bude mít ramena že je to jeho první trest a je mu to víš kde.. Scam to nebyl do té doby, než youaredead napsal, že pokud bude chtít, tak mu to ráno vrátí, což se nestalo a tím pádem ho okradl..
cron