Re: Porušení domluvy+krádež

#22
Plejmen píše:
06 črc 2019 16:03
Vyjasni mi nejdříve tedy, jestli proběhl normálně mezi váma obchod item X za itemy Y a ten proběhl jak měl.
No já jsem mu několikrát psal, že bych raději obchodoval, když je na serveru online TheDarklord173, že já vím, že neznám ceny a snadno šlápnu do pasti.. Jelikož mě tam hodinu přemlouval nabízel mi furt ekonomicky jiné částky.. Už fakt raději budu obchodovat jen s lidmi z vlastní frakce a nenechám se takhle odrbávat

Re: Porušení domluvy+krádež

#23
YouAreDEAD píše: Už nás to nikoho nebavilo vrátil sem mu křídla a byl bych rád kdyby se toto celé locknulo a smazalo.
Rozhodně nic nemazat, ať lidi vědí na koho si dávat pozor.
YouAreDEAD píše: Docela se mi líbí jak mě tu všechna špína serveru pomlouvá
Jack který má už podruhé 3 tresty pak Gamer který už ban měl stejně jako fufen a ke konci ještě miner který si myslí že někdy v listopadu za dob fallacy jsem cheatoval a na serveru se naposledy objevil někdy před měsícem.
/Seen CzechMinerCZ

A btw, cheatoval jsi, důkazy byly.. jenže z mojí strany (osobně nic proti jemu nemám ale..) to řešil plejmen, kterej se na to vykašlal (tak to vidím já) a tady dělá že nerozumí, asi aby ti i tahle krádež prošla? (Tak to zase vidím já).
Naposledy upravil(a) CzechMinerCZ dne 06 črc 2019 16:25, celkem upraveno 1 x.

Re: Porušení domluvy+krádež

#24
Jinak ještě doplním
YouAreDEAD píše: Už nás to nikoho nebavilo vrátil sem mu křídla a byl bych rád kdyby se toto celé locknulo a smazalo.
Když mě okradl richardik, vše mi vrátil a přesto dostal trest. Nevidím proto nejmenší důvod proč bys ho taky neměl dostat.

Re: Porušení domluvy+krádež

#25
CzechMinerCZ píše:
06 črc 2019 16:21
Jinak ještě doplním
YouAreDEAD píše: Už nás to nikoho nebavilo vrátil sem mu křídla a byl bych rád kdyby se toto celé locknulo a smazalo.
Když mě okradl richardik, vše mi vrátil a přesto dostal trest. Nevidím proto nejmenší důvod proč bys ho taky neměl dostat.
Já sem nikoho neokradl jen jsme se "špatně domluvili" a vše se vyjasnilo.

Re: Porušení domluvy+krádež

#27
A btw, cheatoval jsi, důkazy byly.. jenže z mojí strany (osobně nic proti jemu nemám ale..) to řešil plejmen, kterej se na to vykašlal (tak to vidím já) a tady dělá že nerozumí, asi aby ti i tahle krádež prošla? (Tak to zase vidím já).
Psal jsem ti xkrát jak to bylo, né že jsem se na to já vykašlal :lol:
cron