Re: Porušení domluvy+krádež

#11
Jako, neřekl bych, že jsi prodělal tak moc. Nemám tušení kolik stojí nemrtvé křídla, ale vyměnit je za králičí helmu, 3x slzy a RPG booster není věc kvůli které bych šel na fórum obtěžovat AT. To má dost práce s updatem.

Re: Porušení domluvy+krádež

#12
Polokojo píše:
06 črc 2019 14:01
Jako, neřekl bych, že jsi prodělal tak moc. Nemám tušení kolik stojí nemrtvé křídla, ale vyměnit je za králičí helmu, 3x slzy a RPG booster není věc kvůli které bych šel na fórum obtěžovat AT. To má dost práce s updatem.
Já vím, že mají plno práce a nerad jim přidělám další, ale jde mi o to, že mi řekl "Ráno ti ty křídla když tak vrátím, kdyby jsi chtěl" a ráno jak jsem přišel v 9, tak jsem napsal kastanovi, at mu dá ty věci, co mi dal, že chci ty křídla zpátky.. Pak jak jsem znova přišel na server dozvěděl jsem se, že čekal, než půjdu spát, aby přišel na server a ty křídla hodil Mirasovi do bedny.. Pořád si myslíš, že to není scam? Vymýšlel si, aby mě okradl.. A ještě si vymýšlel nesmyslnosti, jako např. "Scamlord ty uši odemě chtěl koupit za jeho králičí přilbu+150K" a DarkLord mi psal něco uplně jinýho a pak se nakonec přiznal i náš všemi milovaný YouAreSCAM, že si to vymyslel :) Pořád se ti to nezdá jako scam?!

Re: Porušení domluvy+krádež

#13
S kiluboyem jsem párkrát obchodoval a problémy sním něják extra nebyly ale nedivím se tomu. Tohle je scam a Fufen má pravdu. Já se taky z warnu nepoučil a pak až jsem dostal permu jsem si to uvědomil. Scam to byl a hráč měl počítat i s možností že to caramel bude chtít vzít zpět. Jsem pro ban na 2 týdny/permu. + Ještě dodávám že domca za scam hned taky dostal permu a pokud jak Fufen psal tohle YouAreDead nedělá poprvé tak to na permu je.

Re: Porušení domluvy+krádež

#14
GamerCZE píše:
06 črc 2019 14:14
S kiluboyem jsem párkrát obchodoval a problémy sním něják extra nebyly ale nedivím se tomu. Tohle je scam a Fufen má pravdu. Já se taky z warnu nepoučil a pak až jsem dostal permu jsem si to uvědomil. Scam to byl a hráč měl počítat i s možností že to caramel bude chtít vzít zpět. Jsem pro ban na 2 týdny/permu. + Ještě dodávám že domca za scam hned taky dostal permu a pokud jak Fufen psal tohle YouAreDead nedělá poprvé tak to na permu je.
že to neudělal poprvé může napsat každý na každého ale důkazy?

Re: Porušení domluvy+krádež

#15
YouAreDEAD píše:
06 črc 2019 12:57
Jelikož ty nemrtvá křídla už nemám tak sem DarkCaramel dal místo nich toxická křídla.
Trash náhrada.
YouAreDEAD píše: Sem rád že píšeš všude na forku kde vidíš můj nickname a házíš na mě všechnu špínu i přesto že o tomdle nic nevíš a asi týden si nebyl na serveru.
To znamená, že nevím co se děje na serveru?

Re: Porušení domluvy+krádež

#16
No to už si snad děláte prdel :x

Tenhle pitomec? blbec? špína serveru? Má hnít na banlistu už dávno! Nejen za cheaty (kde jistá část AT naprosto selhala), ale ještě lhát, krást a vysmívat se ostatním?

YouAreDEAD píše:
06 črc 2019 12:57
Jelikož ty nemrtvá křídla už nemám tak sem DarkCaramel dal místo nich toxická křídla.

To tě mám třeba scamnout o Pt V PP helmu a jako náhradu ti dát orčí zbroj a vše bude ok? Protože tohle naznačuješ.

Já už se jen modlím, aby přišel nasranej Chris a zabanoval tě, bez tebe bude na serveru všem lépe.

Re: Porušení domluvy+krádež

#17
Docela se mi líbí jak mě tu všechna špína serveru pomlouvá
Jack který má už podruhé 3 tresty pak Gamer který už ban měl stejně jako fufen a ke konci ještě miner který si myslí že někdy v listopadu za dob fallacy jsem cheatoval a na serveru se naposledy objevil někdy před měsícem.

Re: Porušení domluvy+krádež

#19
DarkCaramelák píše:YouAreDEAD je chtěl koupit
Dal jsem mu teda ty křídla za králičí uši, 3x slza z mořské panny, 1 rpg booster..
Pokud budeš chtít, ráno ti to vrátím
Furt se vymlouval na to, že nevěděl, že to budu chtít vrátit a že ty křídla už nezíská zpátky
Celé mi to příjde jako scam
Nechápu akorát tedy, ty si ty křídla prodal za ty uši, slzy, apd. takže proběhl klasický obchod. Pak tedy nechápu domluvu "Když budeš chtít tak ti je vrátím" to mi připadne celkem hloupé, pokud něco vyobchoduji, přeci nebudu toto psát ne ?

Vyjasni mi nejdříve tedy, jestli proběhl normálně mezi váma obchod item X za itemy Y a ten proběhl jak měl.

Re: Porušení domluvy+krádež

#20
YouAreDEAD píše:
06 črc 2019 15:39
Docela se mi líbí jak mě tu všechna špína serveru pomlouvá
Jack který má už podruhé 3 tresty pak Gamer který už ban měl stejně jako fufen a ke konci ještě miner který si myslí že někdy v listopadu za dob fallacy jsem cheatoval a na serveru se naposledy objevil někdy před měsícem.
Proč nazýváš normální lidi špínou? Špína kterou nikdo nemá rád jsi ty. A co přesně jako značí, že máme nějaké tresty? Negramotnej blb jsi, nejen, že neumíš ani česky, ale očividně ti nejde ani matika. Měl bys jít ven a zkusit trochu žít, očividně ti mrdá v hlavě. Kup si radši venku kofolu místo drahokamu na epesu.
cron