Re: Porušení domluvy+krádež

#32
CzechMinerCZ píše:
MarekD píše:Když už to YAD vrátil tak nevím co se tu dal řeší...
To, že se vůbec opovážil něco ukrást, a měl by za to být potrestán.
??

Re: Porušení domluvy+krádež

#34
Další vyhrocená situace plná zbytečných komentářů a bojování stran. Začne se do toho srát hromada rádoby chytrých lidí s plnou hubou keců, napíšou nějakou hovadinu a je to komplikovanější a temnější než na začátku.
Začátek topicu je nedodělaný vývar, někdo normální do toho hodí krutonky a pak přijde dement co do toho vylije celé tekuté maggi, vysype kilo soli a je to v hajzlu. Gamer do toho pak raději nalije maltu a můžeš si s tím zastavět garáž aby to bylo kompletní.

Řešit cokoliv jen přes AT je často ztráta času, řešit něco přes forum dopadá takhle, celkem rip společnost.

Re: Porušení domluvy+krádež

#35
Wtf však DarkCaramel v tom obchodu dostal na čem se dohodli to že mu nakecal nesmyslnou cenu už je čistě jeho chyba hráč má trochu znát ceny a nebo si to aspoň od někoho ověřit. Podle toho co Caramel napsal v tom obchodu byla nějaká domluva že si to může prohodit zase zpět a to že jí nedodržel svědčí jen o tom že nedokáže dodržet slovo. Kolik lidí by asi daný obchod vrátilo když by na tom hodně prodělalo? A jestliže mu vše vrátil a on mu dal zpět helmu tak co se řeší věci si sami hráči vrátili i když mu dal jiná křídla tak co.

Re: Porušení domluvy+krádež

#36
Líbí se mi to jak se mě banda tupců z enemy frakce snaží dostat na banlist ale mi už jsme si to s DarkCaramel vyřešili a na poslední cca 2 stránky nic nepsali.
Prosím o lock je fakt zbytečné se tu takhle hádat.

Re: Porušení domluvy+krádež

#39
To že jsem měl ban radši nevytahuj protože ban jsem měl právě za něco dost podobného takže doufám že přijde chris a bude rychlej proces.
Ano YAD by měl dostat trest protože někoho scamnul a např domca za toto hned dostal permu.
Ty si ban nedostal z místa, ale až po několikátém podvodném jednání, to stejné domca pokud se nemýlím.
CiTrOnIxCz píše:Wtf však DarkCaramel v tom obchodu dostal na čem se dohodli to že mu nakecal nesmyslnou cenu už je čistě jeho chyba hráč má trochu znát ceny a nebo si to aspoň od někoho ověřit. Podle toho co Caramel napsal v tom obchodu byla nějaká domluva že si to může prohodit zase zpět a to že jí nedodržel svědčí jen o tom že nedokáže dodržet slovo. Kolik lidí by asi daný obchod vrátilo když by na tom hodně prodělalo? A jestliže mu vše vrátil a on mu dal zpět helmu tak co se řeší věci si sami hráči vrátili i když mu dal jiná křídla tak co.
souhlasím
YouAreDEAD píše:Prosím o lock je fakt zbytečné se tu takhle hádat.
Locknu to až na základě konečného vyjádření toho, kdo téma založil.

Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.

Jinak bych ocenil, kdyby se v jakémkoliv a kohokoliv tématu ostatní chovali slušně a neodbíhali od tématu kvůli vlastní nesnášenlivosti. Nebudu jmenovat, najděte se v tom samy a příště to bude trest na forku.
cron