Re: Ukradnená odveta

#21
ArkenThas píše:
07 črc 2019 21:57
MarekD píše:
Jack_Ounes píše:
07 črc 2019 21:49

Je to o tom, že si máš dávat pozor na věci a dávat si na to pozor. Ne to rozhazovat po resce.
Když je to to stejny
Na druhou stranu podobné taktiky se mi teda těžce příčí.
V tuto chvili nebude AT toto řešit. Pokud se však takové obchody budou opakovat,někdo si založí výdělek na podobném stylu obchodu budeme muset zakročit a nebude to příjemné.
Jestli je to teda stejný, tak to vidím následovně:
YouAreDEAD píše:
06 črc 2019 12:57
Jelikož ty nemrtvá křídla už nemám tak sem DarkCaramel dal místo nich toxická křídla.
Vrátí Posla, to je taky zbraň ze skupiňáku, Odvetu už nemá.
Ona je to totiž úplně stejná situace. Mezi nima proběhl obchod, ale tady nestrix na fera něco ujebal. Tady tohle bych klidně viděl na skupinovou krádež a taky to tak řešil.

Re: Ukradnená odveta

#23
"Tady tohle bych klidně viděl na skupinovou krádež a taky to tak řešil." To asi ne co si pamatuji když mě Gamer oscamoval doneslo se mi že se ptal ještě nějakého helpera/hráčejestli to bude v pořádku a on napsal že ano a i tak se to řešilo banem čistě banem Gamera. Jestli si o tom psali v chatu na MC s někým a byli tak hloupí v tom případě komu by se to chtělo dohledávat v posledních 2 dní cca. za mě by měl nějak být potrestán NesTrix a když už sem neustále taháte YouAreDEADA tak on to alespoň dokázal vyřešit ingame sice až po stížnosti na forku ale když nestrix dal hned negja do ignore tak co chcete asi dělat.

Re: Ukradnená odveta

#24
Plejmen" píše:Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.
a o pár minut tu máme další ... :roll:

X nepodstatných informací na zatím 3 stránkách, Pokud jsem situaci pochopil dobře, Nestrix psal negjovi, jestli mu půjčí odvetu (tento chat tedy probíhal ve hře) a negjo souhlasil a odvetu půjčil, následně na to Nestrix odtrhl veškerou komunikaci od půjčovatele a nemá zájem zbraň vrátit ?

(Co jste si psali, nebo říkali na DC mě nezajímá mimochodem)

Re: Ukradnená odveta

#25
phiwings99 píše:
07 črc 2019 22:01
Ona je to totiž úplně stejná situace. Mezi nima proběhl obchod, ale tady nestrix na fera něco ujebal. Tady tohle bych klidně viděl na skupinovou krádež a taky to tak řešil.
Skupinová krádež XDDDDDDDDDDDDD kamo tohle je fakt sranda.

Re: Ukradnená odveta

#26
Plejmen píše:Jinak bych ocenil, kdyby se v jakémkoliv a kohokoliv tématu ostatní chovali slušně a neodbíhali od tématu kvůli vlastní nesnášenlivosti. Nebudu jmenovat, najděte se v tom samy a příště to bude trest na forku.

Re: Ukradnená odveta

#27
Plejmen píše:
07 črc 2019 22:22
Plejmen" píše:Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.
a o pár minut tu máme další ... :roll:

X nepodstatných informací na zatím 3 stránkách, Pokud jsem situaci pochopil dobře, Nestrix psal negjovi, jestli mu půjčí odvetu (tento chat tedy probíhal ve hře) a negjo souhlasil a odvetu půjčil, následně na to Nestrix odtrhl veškerou komunikaci od půjčovatele a nemá zájem zbraň vrátit ?

(Co jste si psali, nebo říkali na DC mě nezajímá mimochodem)
Přesně tak.

Re: Ukradnená odveta

#28
Od Nestrixe vyjádření nevidím, takže mu vyřiďte, že i pro jeho vlastní dobro bude nejlepší, když se k tomu nějak postaví a nejlépe aby se i zde i vyjádřil (než se to začne hlouběji řešit)
;)

Re: Ukradnená odveta

#29
Jako nechápu proč se tu každej snaží každého furt ojebávat. Doufám že nestrix dostane ban takové lidi tady určitě nikdo nechce.

Re: Ukradnená odveta

#30
Upřesním, o co tu jde,
šlo o to, že jsem se během skupinového dungeonu hráči negjo napsal, zda by mi půjčil sekeru, o které je zde řeč.
Tam mi napsal, že asi jo.
Po skupinovém dungeonu jsem šel na negja /tpa, sekeru mi hodil a přemýšlel jsem, jestli toho využít nebo ne.
Chtěl jsem si trochu přilepšit, danou věc jsem si půjčil, odešel z frakce, připojil se k enemy.
Myslel jsem si, že se toto moc řešit nebude, protože dříve, když obchodoval hráč domca105 s YouAreDEAD, tak byla zde taky nějaká domluva přes Discord, tak se to moc neřešilo.
cron