Re: Blokování přístupu k WB

#11
phiwings99 píše:
01 srp 2019 22:14
Je tam trochu rozdíl. To zabíjení koňů ničemu nevadí, ale to blokování tím golemem už je celkem pěkné narušování "denního eventu".
Takové narušování provozuje i pár lidí z vaší frakce. Úplně nejlepší by bylo, kdybyste se všichni včetně darklorda přestali chovat jak panicové a hráli fairplay bez jakýchkoliv věcí téhle podobné.

Re: Blokování přístupu k WB

#13
To zabíjení koní vadí dost obvzlášť při wb kdy se tam potřebuješ dostat co nejryhlejc a to že tam někdo stojí hnedka utoho vstupu do dungu jak se portneš přes páčku a vyvoláš koně a ten cápek tam doněho začne hitovat. Já to jako kazení vnímám.

Re: Blokování přístupu k WB

#14
Ale ty koně ničemu nevadí jediné co zpomalí tě to a co? To že např. u démona před vchodem lukuje 5 lidí abych se tam nedostal mi to taky kazí a zpomalí mě to když tam potřebuji být rychle ale co nikdy se to neřešilo ani by se nezačalo protože dostat ses tam mohl jen to bylo otravné a to samé platí v případě koní zpomalí tě to ale neznemožní ti to se k tomu WB dostat a měli by jsme být rádi že tam vůbec ty koně jsou. Já 1. den nového updatu po WB běhal nespočetně krát k Erleghtovi když byl zabugovaný a i teď sem rád že tam ty koně jsou. +Jestli vám to vadí můžete si udělat návrh na to ale já sem sem psal abych poukázal a na to jak TheDarkLord173 blokoval vstup k WB. Jo a TheDarkLord173 já sem pak i psal colovi jestli by s tím mohl něco udělat a jestli si to dělal už předtím tak si mohl vědět že bys to dělat neměl pokud teda co píše wings je pravda a nebyl to někdo jiný.

Re: Blokování přístupu k WB

#15
CiTrOnIxCz píše:
02 srp 2019 10:47
Ale ty koně ničemu nevadí jediné co zpomalí tě to a co? To že např. u démona před vchodem lukuje 5 lidí abych se tam nedostal mi to taky kazí a zpomalí mě to když tam potřebuji být rychle ale co nikdy se to neřešilo ani by se nezačalo protože dostat ses tam mohl jen to bylo otravné a to samé platí v případě koní zpomalí tě to ale neznemožní ti to se k tomu WB dostat a měli by jsme být rádi že tam vůbec ty koně jsou. Já 1. den nového updatu po WB běhal nespočetně krát k Erleghtovi když byl zabugovaný a i teď sem rád že tam ty koně jsou. +Jestli vám to vadí můžete si udělat návrh na to ale já sem sem psal abych poukázal a na to jak TheDarkLord173 blokoval vstup k WB. Jo a TheDarkLord173 já sem pak i psal colovi jestli by s tím mohl něco udělat a jestli si to dělal už předtím tak si mohl vědět že bys to dělat neměl pokud teda co píše wings je pravda a nebyl to někdo jiný.
Srovnávat pvp a non pvp kde jde zabíjet jen koně mi přijde jako blbost. Ale jak už jsem psal, ono by úplně stačilo, kdyby hráči přestali vymýšlet všelijaké blbosti, jak tomu druhému uškodit.

Re: Blokování přístupu k WB

#16
Hele prostě podle mě je blbost ty koně dávat pryč když je tak ten dung rozlehlý ale přijde mi i hloupost udělat aby se ty koně nedali zabíjet přece jenom jediné co tak tě zpomalí to ale ničemu fakt absolutně ničemu ti to nevadí a dělat to může každý. A myslím si že když si budete takto stěžovat na to že vám někdo zabíjí koně tak se tam za chvíli zakážou a pak si můžete s radostí běhat pěšky k WB jelikož tam nefunguje back. :) +A jak píšeš jacku kdyby těch x lidí nebyli tupci a nemuseli hned každému zabíjet koně bylo by to lepší problém je že podle mě jen tak všichni nepřestanou.

Re: Blokování přístupu k WB

#18
Nevím jak moc to tam vypadá + jak to má fungovat, tuším ale, viděl jsem tam 2 páčky -> možná by šel přístup nastavit na obě páčky (pokud to tak do teď není), nebo tam udělat tlačítko, které by bylo výš (tlačítko, aby to nekazilo vzhledovou stránku místa) a plnilo by stejný účel jako ta páčka ..
Na trestání to moc nevidím.

Re: Blokování přístupu k WB

#19
Plejmen píše: Nevím jak moc to tam vypadá + jak to má fungovat, tuším ale, viděl jsem tam 2 páčky -> možná by šel přístup nastavit na obě páčky (pokud to tak do teď není), nebo tam udělat tlačítko, které by bylo výš (tlačítko, aby to nekazilo vzhledovou stránku místa) a plnilo by stejný účel jako ta páčka ..
Na trestání to moc nevidím.
Takže ti přijde naprosto normální někomu blokovat páčku, aniž by to dotyčný mohl nějak ovlivnit?
weaponTV píše: Pokud mi paměť ještě slouží, tak si pamatuju ze ještě na E2, HappySolar stejně zamezoval přístup do Asianu, aby Netra mohl v pohodě zabít WB a nikdo ho pri tom nerušil. Bez trestu to nebylo.
Paměť ti slouží dost dobře.
phiwings99 píše:
Jack_Ounes píše:
01 srp 2019 22:09
CiTrOnIxCz píše:
01 srp 2019 21:46
Jako ty koně to je druhá věc nebudu lhát že sem dneska už nechytal nervy ale to mi trochu připomíná časy lukování v pekle a přece jenom sice na to máš nervy ale jediné v čem ti to ublíží je to že tě o 1/2 minutu zpomalí ale podle mě ty koně v tom dungu mají tolik + že to že ti ho někdo párkrát zabije asi není až tak strašné.
Tam jde o to, že na jednu stranu si stěžuješ,
na nepěkné praktiky blokování k WB a na druhou stranu nějakej vocas jen jezdí a zabíjí ti koně. Kazení to je obojí.
Je tam trochu rozdíl. To zabíjení koňů ničemu nevadí, ale to blokování tím golemem už je celkem pěkné narušování "denního eventu".

Někdo jako ty, kdo jezdil na koních po celým dungeonu a vyziral pomocí nich, by si měl dát facku a sednout do koutu hanby. Mně jsi tím celkem pěkně narušoval expení a dropovani.

Re: Blokování přístupu k WB

#20
Wtf, prečo tu píšete úplne od veci? A čo, že niekto niekomu vyžieral? A čo, že niekto niekomu spomalil cestu k WB, tým že mu zabil koňa? Riešte tu prosím to, že niekto niekomu úplne znemožnil cestu k WB tým že stál na páčke. Ty <3
cron