Re: Blokování přístupu k WB

#21
Přeměny bych odstranil buď uplně z Epesu, a nebo je zakázal v dungu.
ps: ke koňům se vyjadřovat nebudu přece jenom se zde řeší téma''blokováni přistupu k WB'' a nemuseli by jste z normálního téma dělat frakční záležitost, a připomínat co kdy kdo udělal. :)

Re: Blokování přístupu k WB

#22
ChrisC07 píše:
02 srp 2019 11:34
Takže co,máme vám zas:
1) Omezit néjaké části hry
2) Vymýslet nějaká stupidní pravidla (máme jich přece málo a AT baví furt nékoho upomínat)

Nebo se dokážete nějak inteligentně domluvit?
Chris chce hádám naznačit, že bychom se jako hráči měli více respektovat a nedělat naschvály, dokud jen to jde a dokud nepřijde někdo z AT, neudělá tytyty a nezakáže to. Já věřím tomu, že tady všichni dokáží sebrat dostatek rozumu na to, aby se tu nemusely řešit takový banální kauzy a všem se nám na serveru hrálo lépe.

Re: Blokování přístupu k WB

#23
CzechMinerCZ píše:
Plejmen píše: Nevím jak moc to tam vypadá + jak to má fungovat, tuším ale, viděl jsem tam 2 páčky -> možná by šel přístup nastavit na obě páčky (pokud to tak do teď není), nebo tam udělat tlačítko, které by bylo výš (tlačítko, aby to nekazilo vzhledovou stránku místa) a plnilo by stejný účel jako ta páčka ..
Na trestání to moc nevidím.
Takže ti přijde naprosto normální někomu blokovat páčku, aniž by to dotyčný mohl nějak ovlivnit?
Neříkal jsem, že mi to příjde normální, možná proto jsem navrhoval ony protiopatření, nemyslíš ?
Do teď to nijak trestné nebylo, takže je blbost někoho zpětně trestat + je blbost zavést tresty, za takovou hloupost, mnohem jednodušší je udělat něco, co jsem navrhoval, aby se blokování jako takovému zamezilo, né abychom museli řešit kdo, kdy a komu bránil přístup k páčce ...

Re: Blokování přístupu k WB

#26
ArkenThas píše:
03 srp 2019 19:21
Plejmen píše: Už se prý zablokoval příkaz proměny, takže není nejspíše už co řešit.
No, tlačítko navíc by neuškodilo. Ta páčka se dá jednoduše blokovat i bez proměny, jen si člověk musí dobře stoupnout.
Pravda, to tlačítko 3 bloky vysoko by neuškodilo. Když tam bude hráč skákat, stejně máš mezeru čas to zmáčknout. Výš bych ho asi nedával.

Re: Blokování přístupu k WB

#29
BroFaces píše:
04 srp 2019 00:04
A převleky by se taky mohly zakázat
Převleky fungují jinak než proměny, ty bych klidně nechal. Proměna funguje tak, že se i s armorem, křídly, zbraní - prostě se vším viditelným proměníš pomocí příkazu v určitou entitu.

Převlek funguje tak, že si to dáš na hlavu, takže ti jde všechno vidět a pokud chceš mít jen čistě převlek, musíš si sundat armor a použít invis potku.

Jako ono stačí, aby se daly aktivátory pro vstup výš a nemusí se dávat pryč nic. Nejjednodušší řešení a zároveň nejlepší si myslím.

Re: Blokování přístupu k WB

#30
Proč jste zakázali proměny ? Stačí nastavit to ze po hitu v safe zóně ti ho to shodí taky, protože ta proměna se používá na to aby jsi se schoval, před tím než vlítneš někoho zbít. :/ Protože mám asi 7 proměn a všude jinde se používat daji takže mi přijde dobré je neodstranovat spíše upravit.
cron