Blokování přístupu k WB

#1
Chci zde podat stížnost na hráče TheDarkLord173 který blokoval přístup k novému WB. Přijde mi to jako kažení hry ostatním hráčům a proto ho zde chci nahlásit zde mam pořízen screen toho jak píše do chatu neprojdeš a v tom blokuje s proměnou vstup k WB. Byl bych rád kdyby jste s tím něco udělali ať už zakázali proměny v dungu nebo cokoliv jiného protože mi to přijde dost ubohé. https://imgur.com/a/OAfaITc

Re: Blokování přístupu k WB

#2
Nevím no, budu se řídit přístupem vaší strany a řeknu, že to je zpestření a ztížení existence v dungeonu. Přeci jen využívá těch možností, ne? Vaše strana taky moc ráda blokuje porty.

Teď vážně, několikrát jsem říkal, že blbosti jako proměny nemají v PVP ani dungeonu vůbec co dělat. Přijde mi to jako zbytečná blbost, která akorát plodí zlo. Trest bych ale hráči nedával, dělal, jen co mohl. Kažení hry to možná je, ale dělá to možnostmi, které server umožňuje zcela normálně. Ne každému se to holt může líbit, no. Mně taky neskutečně srali nekromanti, když jsem měl jasného vyvolávače a někdo mi je tam došel naspawnovat, to bylo taky dost ubohé a zkazilo mi to požitek ze hry.

Re: Blokování přístupu k WB

#3
Hele jako jestli blokoval někdo od nás budiž ale mně se jedná o tento moment v případě že by měl kdokoliv s tím problém a stěžoval by si na někoho vždy bych s ním souhlasil protože toto mi přijde jako největší ubohost vzít si největší proměnu co máš a postavit se k páčce a pak když ti ještě napíše "neprojdeš". + Zde chci dopsat že sice blokoval jen někde do doby 19:25 ale mně jde o princip za tu dobu co já už mohl stát u WB a mít načetlou páčku k WB on to blokoval dokud tam nepřišlo od něj asi 8 lidí a uvolnil to až když věděl že přes tu chodbu neprojdeme. Hele chápu že za toto nemůžu chtít ani blbý warn nebo něco mně jde jen o to aby jste kdyby bylo možno buď zakázali proměny nebo byl nějaký způsob jak jí zrušit i v safe zóně.

Re: Blokování přístupu k WB

#5
Já zde nechci být soudcem, ale tato praktika se mi nelíbí stejně, jako zabíjení koní. Kdyby kolem mě třeba jel a sundal mi ho, dobře, budiž, je to umožněno a je to součást boje o čas. Ale že mi tam někdo jezdí za zadkem a neustále mi ho zabíjí, to se mi taky nelíbí.

Re: Blokování přístupu k WB

#7
CiTrOnIxCz píše:
01 srp 2019 20:51
Hele jako jestli blokoval někdo od nás budiž ale mně se jedná o tento moment v případě že by měl kdokoliv s tím problém a stěžoval by si na někoho vždy bych s ním souhlasil protože toto mi přijde jako největší ubohost vzít si největší proměnu co máš a postavit se k páčce a pak když ti ještě napíše "neprojdeš". + Zde chci dopsat že sice blokoval jen někde do doby 19:25 ale mně jde o princip za tu dobu co já už mohl stát u WB a mít načetlou páčku k WB on to blokoval dokud tam nepřišlo od něj asi 8 lidí a uvolnil to až když věděl že přes tu chodbu neprojdeme. Hele chápu že za toto nemůžu chtít ani blbý warn nebo něco mně jde jen o to aby jste kdyby bylo možno buď zakázali proměny nebo byl nějaký způsob jak jí zrušit i v safe zóně.
Já tě plně chápu a souhlasím, ale ono tyhle naschvály dělá někdo pořád. Já bych ty proměny taky klidně zrušil, nebo nechal jen malý. K čemu potřebuješ v Průsmykovém dungeonu přeměnu na golema? Nenapadá mě jediný důvod.

Re: Blokování přístupu k WB

#8
Jako ty koně to je druhá věc nebudu lhát že sem dneska už nechytal nervy ale to mi trochu připomíná časy lukování v pekle a přece jenom sice na to máš nervy ale jediné v čem ti to ublíží je to že tě o 1/2 minutu zpomalí ale podle mě ty koně v tom dungu mají tolik + že to že ti ho někdo párkrát zabije asi není až tak strašné.

Re: Blokování přístupu k WB

#9
CiTrOnIxCz píše:
01 srp 2019 21:46
Jako ty koně to je druhá věc nebudu lhát že sem dneska už nechytal nervy ale to mi trochu připomíná časy lukování v pekle a přece jenom sice na to máš nervy ale jediné v čem ti to ublíží je to že tě o 1/2 minutu zpomalí ale podle mě ty koně v tom dungu mají tolik + že to že ti ho někdo párkrát zabije asi není až tak strašné.
Tam jde o to, že na jednu stranu si stěžuješ,
na nepěkné praktiky blokování k WB a na druhou stranu nějakej vocas jen jezdí a zabíjí ti koně. Kazení to je obojí.

Re: Blokování přístupu k WB

#10
Jack_Ounes píše:
01 srp 2019 22:09
CiTrOnIxCz píše:
01 srp 2019 21:46
Jako ty koně to je druhá věc nebudu lhát že sem dneska už nechytal nervy ale to mi trochu připomíná časy lukování v pekle a přece jenom sice na to máš nervy ale jediné v čem ti to ublíží je to že tě o 1/2 minutu zpomalí ale podle mě ty koně v tom dungu mají tolik + že to že ti ho někdo párkrát zabije asi není až tak strašné.
Tam jde o to, že na jednu stranu si stěžuješ,
na nepěkné praktiky blokování k WB a na druhou stranu nějakej vocas jen jezdí a zabíjí ti koně. Kazení to je obojí.
Je tam trochu rozdíl. To zabíjení koňů ničemu nevadí, ale to blokování tím golemem už je celkem pěkné narušování "denního eventu".
cron