Re: Krádež +4dmg křídel

#12
NesTriX píše: Přijde mi fakt hloupost, aby se ty křídla nevracely.
Dohoda byla jasně daná a požadovat od hráče při půjčování čas navrácení mi přijde jako hloupost, stačí "vrátíš až řeknu".
Nepříjde mi, že dohoda byla jasně daná, to, že někdo provedl dohodu jednu dobu datum x.y a pak za x dní nebo y měsíců udělá další půjčku a nestanoví si dohodu, jen protože počítá s tím že hráč není svině. Já si uvědomuji, že to může znít, že se zastávám manoita, ale opravdu jsem proti těmto krádežím, přece mi neříkej, že není hráčova blbost, že dá (půjčí) item, který dokonce není jeho a tiše doufá, že hráč není svině a item mu vrátí. A kdyby né, tak si postěžuji AT, ten to pak napraví.
V životě se setkáte se stejnými situacemi a věřte mi, že odškodňovat vás nikdo nebude.

Re: Krádež +4dmg křídel

#13
Plejmene ale ono jde o to že je všude furt dokola zmiňováno to že AT nemá potřebu to řešit kdyby se to u každého příspěvku neustále neopakovalo a daní zloději by nebyli v tom že jim to třeba vyjde a budou mít profit. Ono já vím že dost věcí AT vyřešilo problém je že z toho nikdy nikdo neodešel s trestem jako například u Nestrixe kde na něj už trochu přitlačil sám Epes/Chris (Teď idk kdo psal za konzoli) a když item vrátil dělalo se jako nic i když negjo měl video/logy/screeny a to je podle mě špatně Nestrix měl dostat podle mě ban aspoň na týden aby ostatním došlo že to nemá smysl. Jo a těch 64 chlebů byl jen příklad že kdyby někdo někoho okradl o pár RK či diamanty asi by se to nemuselo řešit jelikož je na serveru hromada a nikdy by se to nedohledalo. Jo a chápu že to dohledávání není jednoduchá věc ale přece jenom kdyby byl jak už sem zmiňoval nějaký odstrašující příklad nemuselo by se to podle mě dělat tak moc často. +K těm příkladům co si sem napsal počítám jediného snad Kokkse kdo něco takového udělal protože u linnyho to bylo i trochu že prodával ty půjčené itemy za věci do jiných her nebo u gamera to byl i jiný styl scamu kdy slovíčkařil a mně přijde že ban dostal jen protože AT s nim došla trpělivost.

Re: Krádež +4dmg křídel

#14
Klimki_ píše:
07 zář 2019 22:51
A co když je to takhle?

https://ctrlv.cz/xKzI
Mně přijde že tobě nemá ani nic smysl psát protože ty si budeš stát za tím že to aby se scamy typy půjčím a nevrátím neřešili. Nevím jestli ten screen z DC nebo z čeho to bylo měl manoita bránit nebo ten čin ale jestli ano nedá se tomu nic jiného než smát. :D

Re: Krádež +4dmg křídel

#15
Plejmene ale ono jde o to že je všude furt dokola zmiňováno to že AT nemá potřebu to řešit kdyby se to u každého příspěvku neustále neopakovalo a daní zloději by nebyli v tom že jim to třeba vyjde a budou mít profit.
Pokud si pamatuji, téměř u každé takové zlodějiny to dopadlo tak, že item byl navracem a promiň nám tedy, že to raději řešíme bez trestu, než hned trestat, když nám hráč ušetří dohledávání itemu. To že tam napíšeme že to nemusíme řešit, nedává jen zlodějům šanci jak ty říkáš, ale hráči by si konečně mohli uvědomit, aby přestali půjčovat itemy na požádání. Napsal jsem akorát svůj názor (jak z pohledu AT tak hráče), ne rozhodnutí, budu rád, když se na to podíváš i z jiného pohledu než z toho, že bychom měli my zprisnit tresty a dělat odstrašující případy.

Re: Krádež +4dmg křídel

#16
Plně souhlasím s tím co píše Citronix.

Pokud by se tahleta krádež nevyřešila, myslím si, že by bylo něco velmi špatně a akorát by to podpořil další zloděje v podobné krádeži. Dle mého je teď jedinečná příležitost tyhlety krádeže ukončit nadobro, aby už nikoho ani nenapadlo nevracet půjčené itemy.

Re: Krádež +4dmg křídel

#17
MarekD píše:
07 zář 2019 23:18
Plně souhlasím s tím co píše Citronix.

Pokud by se tahleta krádež nevyřešila, myslím si, že by bylo něco velmi špatně a akorát by to podpořil další zloděje v podobné krádeži. Dle mého je teď jedinečná příležitost tyhlety krádeže ukončit nadobro, aby už nikoho ani nenapadlo nevracet půjčené itemy.
Kolik takovych příležitosti bude ještě třeba?

Re: Krádež +4dmg křídel

#18
No a to je další věc hráči vám ušetřili dohledávání takže to mi přijde jako + ale co ti kteří vykrádali resky nebo gamer ten taky hned po upozornění Epesem mi vrátil peníze a banu se nevyhnul a to ani ti co vykrádali resky i když to s tím nemá nic moc společného taky se tuším přiznaly podle toho co psali v žádosti o UB ale ban měli i tak. A ono já se popravdě ani moc nedokážu na to podívat z druhé strany jelikož já bych něčeho takového nebyl schopen (tím neříkám že kdo se na to tak podívat dokáže by toho byl schopen ale snad chápete) ale prostě mi to zpřísnění trestu přijde jako jediné řešení jestli nechcete aby na forku byl pomalu každý měsíc podobný případ. Aspoň by si byl ten daný zloděj který se na něčem dohodl byl vědom co ho čeká pokud si bude myslet že si ten item může nechat a třeba by se to přiblížilo zpět k době kdy většina hráčů spolu jednala narovinu. Já se tu nechci hádat že řešit to jen někdy není řešení já sem okraden nebyl ale přijde mi že kdyby se to aspoň nějak řešilo třeba by na tom server byl líp a kdyby ne tak hold co by se dalo dělat kdyby bylo tolik blbců.

Re: Krádež +4dmg křídel

#19
Plejmen píše:
07 zář 2019 23:23
MarekD píše:
07 zář 2019 23:18
Plně souhlasím s tím co píše Citronix.

Pokud by se tahleta krádež nevyřešila, myslím si, že by bylo něco velmi špatně a akorát by to podpořil další zloděje v podobné krádeži. Dle mého je teď jedinečná příležitost tyhlety krádeže ukončit nadobro, aby už nikoho ani nenapadlo nevracet půjčené itemy.
Kolik takovych příležitosti bude ještě třeba?
Alespoň 1, kdy se to opravdu bude tvrdě řešit a nebude to ve stylu: "My nevíme jestli to vůbec budeme řešit a jestli jo, tak zloděj i tak nedostane žádnej trest."

Re: Krádež +4dmg křídel

#20
Jo a ještě mě napadlo že jestli se to nebude řešit rovnou bych navrhl aby se udělal informativní post na web jako v případě Sankce DarkGods kde by bylo jasně napsáno proč nepůjčovat itemy že tam jsou rizika aby se to dostalo k většině lidí co tam zavítají.
cron