Re: Krádež +4dmg křídel

#31
Tohle slovíčkaření já nemam rád.. :/ Jasně, že nenapsal v tom druhem logu, že je chce vrátit tehdy a tehdy, ale asi určitě mu je prostě nedal. Chování tohohle typu se mi nelíbí a nejlepší by asi pro všechny bylo, kdyby mu je manoit prostě sám od sebe vrátil i když trochu pochybuji, že by něco takového udělal.. :/

Re: Krádež +4dmg křídel

#32
Sad mal podla mna presnejsie napisat dohodu (a to aj druhy krat), nemusi to mat 30 stran, staci jedna veta typu "Poziciavam ti tieto +4 dmg kridla na dobu neurcitu, ked si o ne poziadam tak mi ich vratis." aby nemolo mozne sa z toho nejak vykrucat.
Aj tak si ale myslim ze by mali byt kridla vratene a manoit potrestany, ked to porovnam s inymi pripadmi scamu je to oproti mnohym o dost horsie. Za potrestanie som z dvoch dovodov, a to nie len samotny scam, ale aj manoitov pristup pri rieseni.

Poziciavanie itemov je vzdy riziko a nemyslim si ze by sa vobec mali poziciavat mimo svojej f, preto by sa podla mna malo pridat na web a aj ingame upozornenie.

manoit píše:Myslím, že by se k tomu měl vyjádřit AT-team a jiní lidé, ale nepište lidi to o čem nic prosím nevíte pravda je však jiná než tady sad_chicken píše.
A ako posledne, bol by som rad ak by sa k tomu vyjadril aj manoit, ak je teda pravda ina ako sad pise.

Re: Krádež +4dmg křídel

#33
CiTrOnIxCz píše:
07 zář 2019 23:05
Klimki_ píše:
07 zář 2019 22:51
A co když je to takhle?

https://ctrlv.cz/xKzI
Mně přijde že tobě nemá ani nic smysl psát protože ty si budeš stát za tím že to aby se scamy typy půjčím a nevrátím neřešili. Nevím jestli ten screen z DC nebo z čeho to bylo měl manoita bránit nebo ten čin ale jestli ano nedá se tomu nic jiného než smát. :D

Jo přesně tak to je. Ten screen je z konverzace s majitelem křídel. Já jsem vlastně k hovnu, proto to sad_chicken začal řešit se mnou. Proto jsem vlastně v AT nad tímto vyvolal poměrně velkou debatu :) Já sem svůj názor na to psát nebudu a nepsal jsem ho ani k AT debatě. Jedinej, kdo by ho měl z konverzace poznat, je sad_chichen :). Ale jo, vpohodě, už jsem si tak nějak zvykl


Jinak poznámka trochu stranou. Je hrozná sranda prohrabávat logy a hledat v nich, jestli si je půjčili, kdy a kdo co napsal a dohledávat ty křídla teď. Zvlášť třeba u těch residencí, kdy se ty věci kolikrát ještě rozprodají a jen kvůli hráčově blbosti. Vždycky si k tomu beru kolu a popcorn, je to fakt super zábava na celý odpoledne :)

Re: Krádež +4dmg křídel

#34
Klimki_ píše:
08 zář 2019 13:26
CiTrOnIxCz píše:
07 zář 2019 23:05
Klimki_ píše:
07 zář 2019 22:51
A co když je to takhle?

https://ctrlv.cz/xKzI
Mně přijde že tobě nemá ani nic smysl psát protože ty si budeš stát za tím že to aby se scamy typy půjčím a nevrátím neřešili. Nevím jestli ten screen z DC nebo z čeho to bylo měl manoita bránit nebo ten čin ale jestli ano nedá se tomu nic jiného než smát. :D

Jo přesně tak to je. Ten screen je z konverzace s majitelem křídel. Já jsem vlastně k hovnu, proto to sad_chicken začal řešit se mnou. Proto jsem vlastně v AT nad tímto vyvolal poměrně velkou debatu :) Já sem svůj názor na to psát nebudu a nepsal jsem ho ani k AT debatě. Jedinej, kdo by ho měl z konverzace poznat, je sad_chichen :). Ale jo, vpohodě, už jsem si tak nějak zvykl


Jinak poznámka trochu stranou. Je hrozná sranda prohrabávat logy a hledat v nich, jestli si je půjčili, kdy a kdo co napsal a dohledávat ty křídla teď. Zvlášť třeba u těch residencí, kdy se ty věci kolikrát ještě rozprodají a jen kvůli hráčově blbosti. Vždycky si k tomu beru kolu a popcorn, je to fakt super zábava na celý odpoledne :)
No ono pochybuju že se před ním manoit jen ukázal a jen tak mu je bez jakékoliv zprávy dal takže mi přijde blbost že mu je jen tak dal ale kdoví. Jo a kdo tu píše že to dohledávání je jednoduchá záležitost? Já nic takového nenapsal a ani nikdo jiný jen si myslím že kdyby byl nějaký příklad kde by se to dohledal daný viník by dostal ban a napsalo se že když už se to stane a bude to o nějaký dražší item tak se to řešit bude a hned že to v pořádku není tak by to bylo lepší než zabanovat daného hráče a napsat že AT to příště nemusí vůbec řešit. Oni jsou někteří lidi tupci a vyloží si to tak že to není pomalu žádný scam a budou to pravé zkoušet. +By se rovnou mohlo napsat jestli kdyz se to stane tak se to bude řešit a nebo jestli nemáte v plánu s tím nic dělat napsat že si každý 100% zodpovídá za svůj item sám ať se vůbec ví jestli vůbec někomu budu moct něco půjčit s jistotou že mě nescamne.

Re: Krádež +4dmg křídel

#35
Všichni by podle mě měli znát pravdu. Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence. Youaredead si půjčil křídla od sad_chickena a souhlasil s dohodou. Ale jakmile jsem se vrátil na svůj účet s tím co se tam děje tak křídla vrátil a byl jsem naštvaný co vše udělal bylo mi jasné, že si sad_chicken si bude myslet, že za mě hraje youaredead tak jsem mu pouze napsal tohle (dáš mi křídla) sad_chicken mi napsal, že jo a dal mi je, ale o dohodě nebylo nic napsané hodil je na zem a já si je vzal. Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo. Že mi ukradne věci a obcházel za můj účet ban a, že se mu vlastně nic nestane.

Re: Krádež +4dmg křídel

#36
Úplně nechápu důvod proč AT odmítá křídla vrátit. To potřebujete, aby u každého půjčení, zvlášť když si to někdo půjčuje po druhé a něco jako domluva předtím proběhla hráč sepsal smlouvu, která by to potvrdila ? Myslím, že poměrné jasné je to, že sad půjčil křídla manoitovi a ten je odmítá vrátit. Nevyhodil to jen tak "omylem" a rozhodně nikdo z nich to nebral tak, že mu sad ty křídla dává napořád. Alespoň na Epesu, kde má veškerou justiční moc v ruce AT, by rozhodnutí mohly být spravedlivé, když už tomu tak není v reálném světě.

Re: Krádež +4dmg křídel

#37
manoit píše:
08 zář 2019 15:27
Všichni by podle mě měli znát pravdu. Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence. Youaredead si půjčil křídla od sad_chickena a souhlasil s dohodou. Ale jakmile jsem se vrátil na svůj účet s tím co se tam děje tak křídla vrátil a byl jsem naštvaný co vše udělal bylo mi jasné, že si sad_chicken si bude myslet, že za mě hraje youaredead tak jsem mu pouze napsal tohle (dáš mi křídla) sad_chicken mi napsal, že jo a dal mi je, ale o dohodě nebylo nic napsané hodil je na zem a já si je vzal. Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo. Že mi ukradne věci a obcházel za můj účet ban a, že se mu vlastně nic nestane.
Je zakázáno zapůjčovat uživatelské účty za účelem obcházení trestů nebo poškozovaní herního portálu.
A furt je dohoda psaná na tvoje jméno, takže se mu křídla mají vrátit.

Re: Krádež +4dmg křídel

#38
manoit píše:
08 zář 2019 15:27
Všichni by podle mě měli znát pravdu. Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence. Youaredead si půjčil křídla od sad_chickena a souhlasil s dohodou. Ale jakmile jsem se vrátil na svůj účet s tím co se tam děje tak křídla vrátil a byl jsem naštvaný co vše udělal bylo mi jasné, že si sad_chicken si bude myslet, že za mě hraje youaredead tak jsem mu pouze napsal tohle (dáš mi křídla) sad_chicken mi napsal, že jo a dal mi je, ale o dohodě nebylo nic napsané hodil je na zem a já si je vzal. Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo. Že mi ukradne věci a obcházel za můj účet ban a, že se mu vlastně nic nestane.
Ze všeho nejdříve by mě zajímalo jak youaredead znal údaje od tvého acc. Pak proč si to nijak tedy neřešil (že ti někdo leze na acc a okrádá tě) a pokud řešil s někým z AT v pm na discordu nebo ve hře, tak to už bohužel nevím a neví to ani ostatní, protože to není na forku .... A místo toho, tu musíme řešit zase další okradení.
Polokojo" píše:Úplně nechápu důvod proč AT odmítá křídla vrátit.
At neodmítá vrátit předmět, nikde tu nevidím napsáno, že AT item nevrátí.

Re: Krádež +4dmg křídel

#39
manoit píše:
08 zář 2019 15:27
Všichni by podle mě měli znát pravdu. Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence. Youaredead si půjčil křídla od sad_chickena a souhlasil s dohodou. Ale jakmile jsem se vrátil na svůj účet s tím co se tam děje tak křídla vrátil a byl jsem naštvaný co vše udělal bylo mi jasné, že si sad_chicken si bude myslet, že za mě hraje youaredead tak jsem mu pouze napsal tohle (dáš mi křídla) sad_chicken mi napsal, že jo a dal mi je, ale o dohodě nebylo nic napsané hodil je na zem a já si je vzal. Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo. Že mi ukradne věci a obcházel za můj účet ban a, že se mu vlastně nic nestane.
Fuha to v tom případě sám nechápu jak se ti na účet dostal ale dost silně pochybuji že někdo jako YAD by se dokázal hacknout na cizí účet (někteří víme jak na tom je :D) a toto tam udělat ještě ke všemu když si v tu dobu byl tuším v DG. To že si to chickenovi udělal jako pomstu protože ty křídla jsou YAD není absolutně žádná omluva a když se to tak vezme díky tomu že YAD byl zabanovan patřili jemu. Tím co si tedy napsal mi přijde jen že si nechal YADa jít na tvůj acc on udělal XX blbosti jak má ve zvyku a ty ses prostě pomstil na chickenovi který s tím neměl nejspíš nic společného místo toho abys něco napsal na forko. Mně to přijde snad ještě horší než nevraceni samotného itemz.

Re: Krádež +4dmg křídel

#40
manoit píše:
08 zář 2019 15:27
Všichni by podle mě měli znát pravdu. Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence. Youaredead si půjčil křídla od sad_chickena a souhlasil s dohodou. Ale jakmile jsem se vrátil na svůj účet s tím co se tam děje tak křídla vrátil a byl jsem naštvaný co vše udělal bylo mi jasné, že si sad_chicken si bude myslet, že za mě hraje youaredead tak jsem mu pouze napsal tohle (dáš mi křídla) sad_chicken mi napsal, že jo a dal mi je, ale o dohodě nebylo nic napsané hodil je na zem a já si je vzal. Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo. Že mi ukradne věci a obcházel za můj účet ban a, že se mu vlastně nic nestane.
Je tvůj problém, že jsi mu vůbec půjčil ten účet, za to si neseš zodpovědnost sám. To, že YouAreDead takto obcházel ban je druhá věc. Kdyby ti to vadilo, mohl sis změnit heslo, což jsi pravděpodobně neudělal.
Začalo to youaredeadem když šel na můj účet. Youaredead za dobu co byl na mém účtu napáchal spoustu škod vykradl část shopu a koupil z toho hlasovací klíče, vykradl mému kamarádovi potky a jiné věci a vykradl část i mé residence.
Proč jsi to neřešil? Teď už je docela pozdě to sem psát, nemyslíš?
Takže jsem měl právo si je nechat a nechal jsem si je také udělal jsem to hlavně z pomsty za to, že mi ukradl věci tak jsem mu taky něco vzal nikdy jsem neměl v plánu udělat něco youaredeadovi ani ublížit něják DG ale nechtěl jsem aby mu to takhle prošlo.
Ty křídla patřily sad_chicken, takže jsi YouAreDeadoj vlastně nic nevzal o scamnul jsi nevinného hráče, který ani nevěděl o tom sporu!
ale o dohodě nebylo nic napsané
Ale logy mluví jinak, sice z jiného dne, ale dohoda tam je. :)
udělal jsem to hlavně z pomsty
Pokud to dobře chápu, tak jsi ukradl křídla, které UŽ vlastnil sad_chicken, protože YouAreDead měl ban. Co vím, tak YouAreDead dal křídla sad_chickenovi, dokud nedostane UB.
cron