Re: Krádež +4dmg křídel

#21
Je pravda, že taková věc tu není poprvé a ani naposledy! Nechápu hráče, kteří využijí člověka, který mu vypůjčí věc, aby ho oscamovali, je to největší ****. co můžou udělat. Už za toto pár hráčů trest i dostalo, což je určitě dobře, nejlépe tempban třeba na měsíc, dva měsíce... ať si fakt dotyčný uvědomí, tu chybu, pokud by to samozřejmě nešlo, tak perma je tu furt, že. Logy byly sice dost chaotické, ale bylo vidět, že se domlouvali na tom, že mu křídla vrátí a je jedno, jestli obchod/výměnu udělají za minutu, nebo za týden, domluvili se a to je hlavní! Jak sem dával klimki, tak to mi připadá trochu jako blbost, protože kdyby sad_chicken chtěl měnit pravidla výměny/obchodu, tak to oznámí včas! Určitě by se měla věc navrátit a hráče nějak potrestat, aby si už ostatní hráči, kteří mají tendenci scamovat, uvědomili, že to za to nestojí!

Re: Krádež +4dmg křídel

#22
kralik159159 píše:
07 zář 2019 23:46
Logy byly sice dost chaotické, ale bylo vidět, že se domlouvali na tom, že mu křídla vrátí a je jedno, jestli obchod/výměnu udělají za minutu, nebo za týden, domluvili se a to je hlavní!
Jenže tady v tomto případě proběhla 1 dohoda (25.8.) a pak "jiná" dohoda 28.8 kde podle všechno sad_c. počítal, že bude stejná dohoda jako minule. Jak jsem již párkrát zmínil, co jsem psal je můj osobní názor. Určitě to jen tak neuzavreme a ne řekněme smůla. Na situaci se ještě znovu podíváme a v AT se domluvíme jak vyřešit tuto situaci a jak nejlépe zamezit dalším podobným.

Re: Krádež +4dmg křídel

#23
Plejmen píše:
07 zář 2019 23:55
kralik159159 píše:
07 zář 2019 23:46
Logy byly sice dost chaotické, ale bylo vidět, že se domlouvali na tom, že mu křídla vrátí a je jedno, jestli obchod/výměnu udělají za minutu, nebo za týden, domluvili se a to je hlavní!
Jenže tady v tomto případě proběhla 1 dohoda (25.8.) a pak "jiná" dohoda 28.8 kde podle všechno sad_c. počítal, že bude stejná dohoda jako minule. Jak jsem již párkrát zmínil, co jsem psal je můj osobní názor. Určitě to jen tak neuzavreme a ne řekněme smůla. Na situaci se ještě znovu podíváme a v AT se domluvíme jak vyřešit tuto situaci a jak nejlépe zamezit dalším podobným.
Jenže tady v tomto případě proběhla 1 dohoda (25.8.) a pak "jiná" dohoda 28.8 kde podle všechno sad_c. počítal, že bude stejná dohoda jako minule.
Ano, chápu tě, ale též bych to neopakoval 2. tu stejnou dohodu, pokud by to šlo dobře, tak jako minule. Myslel bych si, že ten hráč je natolik inteligentní, aby zjistil, že pravidla obchodu jsou stejné.

Re: Krádež +4dmg křídel

#24
Myslím si, že by neměla reagovat frakce DG jelikož je jasné, že ta bude bránit sad_chickena a BL jelikož ta bude bránit mě. Myslím, že by se k tomu měl vyjádřit AT-team a jiní lidé, ale nepište lidi to o čem nic prosím nevíte pravda je však jiná než tady sad_chicken píše.

Re: Krádež +4dmg křídel

#25
Ano, chápu tě, ale též bych to neopakoval 2. tu stejnou dohodu, pokud by to šlo dobře, tak jako minule. Myslel bych si, že ten hráč je natolik inteligentní, aby zjistil, že pravidla obchodu jsou stejné.
Souhlasím s tebou, ale né vždy zvítězí morálka a spravedlivost (nemyslím v minecraftu, ale kdekoliv). Ale jak jsem již zmínil v dřívějším příspěvku, mrkneme na to a pokusíme se o změny, který by zamezili těmto případům.

Re: Krádež +4dmg křídel

#26
manoit píše: Myslím si, že by neměla reagovat frakce DG jelikož je jasné, že ta bude bránit sad_chickena a BL jelikož ta bude bránit mě. Myslím, že by se k tomu měl vyjádřit AT-team a jiní lidé, ale nepište lidi to o čem nic prosím nevíte pravda je však jiná než tady sad_chicken píše.
Tak podej i ty své vyjádření, přece jen se tady jedná o tebe :roll:

Re: Krádež +4dmg křídel

#27
Podle mě je tohle prostě úplně jasný. Manoit je dobře znám jako otravný, arogantní, nepoctivý a provokativní hráč, který si trest určitě zaslouží. Tahle krádež křídel je naprosto banální věc, za kterou bych mu dal společně s jeho chováním klidně ban, jen by mu to prospělo. Člověk je na někoho hodnej, chce mu pomoct, zpříjemnit hru a on udělá tohle? Prachsprostý lidský odpad, krysa, dno komunity. Logicky nikdo nikomu nedá +4 křídla, ještě k tomu půjčené, wtf? Proč se tu sakra slovíčkaří a nevyřeší se to tak, jak to prostě úplně jasně je?

Re: Krádež +4dmg křídel

#28
Common sense snad říká, že když něco někomu půjčím a pak ho požádám o to, aby mi to vrátil, měl by tak udělat. Argumentace stylem "neřekl jsi, kdy to chceš vrátit" je neskutečně pitomá a jedná se o slovíčkaření ze strany AT, které akorát podporuje nepoctivce a motivuje komunitu k provádění podobných podvodů.
A pro okradeného - příště sepiš třicetistránkovou smlouvu, kterou si nech Manolinem podepsat a ověřit u notáře. Možná to AT bude stačit, lol.

Re: Krádež +4dmg křídel

#29
manoit píše:
07 zář 2019 23:59
Myslím si, že by neměla reagovat frakce DG jelikož je jasné, že ta bude bránit sad_chickena a BL jelikož ta bude bránit mě. Myslím, že by se k tomu měl vyjádřit AT-team a jiní lidé, ale nepište lidi to o čem nic prosím nevíte pravda je však jiná než tady sad_chicken píše.
V tom že se daná frakce bude zastávat toho a toho je asi pravda ale já osobně se zastávám jen někde kde to má smysl a toto je ten případ. A jestli je pravda taková že ti 25. září půjčil křídla pod logem který chicken zde zmiňoval a 28. září si mu napsal něco ve stylu "dáš mi zase ty křídla" tak to můj názor absolutně nezmění jak píše plejmen měl by ses vyjádřit a jestli to fakt bylo něco v tom stylu co už sem psal tak to buda fakt akorát to slovíckaření jak Jack zmiňoval a víme že ani to se moc nevyplácí a možná to věci dělá ještě horší protože na to hodně lidí může být alergických.

Re: Krádež +4dmg křídel

#30
Jack_Ounes píše:
08 zář 2019 00:22
Podle mě je tohle prostě úplně jasný. Manoit je dobře znám jako otravný, arogantní, nepoctivý a provokativní hráč, který si trest určitě zaslouží. Tahle krádež křídel je naprosto banální věc, za kterou bych mu dal společně s jeho chováním klidně ban, jen by mu to prospělo. Člověk je na někoho hodnej, chce mu pomoct, zpříjemnit hru a on udělá tohle? Prachsprostý lidský odpad, krysa, dno komunity. Logicky nikdo nikomu nedá +4 křídla, ještě k tomu půjčené, wtf? Proč se tu sakra slovíčkaří a nevyřeší se to tak, jak to prostě úplně jasně je?
Taky to tak vidim
cron