Krádež +4dmg křídel

#1
Dne 28. 8. mě hráč manoit požádal abych mu dal +4 dmg křídla na pevnosti, odmítl jsem, tak jsme se domluvili, že až na ethana. Půjčil jsem mu je, poté jsem se odpojil, na server jsem přišel až někdy večer. Napsal jsem manoitovi ať mi je vrátí, chvíli neodpovídal, tak jsem mu napsal znovu a napsal mi: "Čau, to jsem já W4TER na manoitovo účtu, jdu se ho zeptat jestli ti je můžu dát". Už mi nikdo neodpověděl. Tak jsem po nějaké době zkusil znova napsat, ale pořád mi nikdo neodpovídal. Tak jsem si řekl tak dobrý no, že mi je vrátí zítra. Druhý den se mě hráč YouAreDEAD začal ptát kde jsou jeho křídla a, že manoit společně s frakcí bloodlust se mu smějí, že ukradli jeho křídla.
Tak jsem to začal řešit s manoitem, ale ten mi neodpovídal začal jsem to řešit i přes ostatní členy mé frakce (Mistborns) dále pak i s frakcí DarkGods, ale hráč manoit nikomu neodpovídal ale včera už mi došli nervy a tak jsem se rozhodl dále toto řešit přes fórum.
Prosím o vrácení křídel, tyto křídla jsem nevlastnil já měl jsem je půjčené od hráče YouAreDEAD, který pomocí /h smazal mojí Arthur sekeru a dlužil mi esenci vzduchu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[15:57:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] čau hele dej mi pls kridla

25. 8. 2019 [00:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] půjčím ti +4 dmg křídla, až je budu chtít zpět, vrátíš mi je
[00:56:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] ok
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[15:57:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] čau hele dej mi pls kridla
[15:57:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] Neznamy prikaz...
[15:57:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] DarkGods phiwings99 invited you to DarkGods.
[15:58:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] potrebuji na chimeru
[15:58:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] Polokojo [R]: Van Helsinga ?
[15:58:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] Musis davat ten prut na Sub Krep[$] sad_chicken [R]: ja jdu teda do dg
[15:58:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] Polokojo [R]: Nebo jako hráče ?
[15:58:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [**] [$] PEFAZU [R]: ono je těch kript dost prej
[15:58:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] You left your faction.
[15:58:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] You successfully joined DarkGods.
[15:58:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč Throw1x byl zabit hráčem EmberIsolte pomocí [§6Kralovna temnoty]
[15:58:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] asi n
[15:58:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč OhmySam byl zabit hráčem §c§a§fFreezy
[15:58:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] pls mam vetsi sekery udelam vic
[15:58:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac StenlyhoAcc ziskal hlasovaci odmenu /vote
[15:58:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] nn nech mi je
[15:58:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Hlasuj pro Epes server a ziskej zajimave odmeny. Vice zjistis prikazem /vote
[15:58:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] ok ale na ethana beru ja ok
[15:59:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [+] Nemluvící Gay[$] swageksot [R]: staci kdyz dame vez a pak frag
[15:59:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [31]ACL [$]smart123 [R]: Co stojí <Navod Zbroj mrtvych kalhoty 1x>
[15:59:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] asi j
[15:59:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] Nejvetsi flexic[$] phiwings99 [R]: y
[15:59:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DarkGods] [*] MarekD [R]: yy
[15:59:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] rekl jsem ok :smile:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[16:58:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] hej kridla
[16:58:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [16]+WarChiefs [$]vlaid: Predám <Krystalicky prsten 1x> /msg me
[16:58:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: pevnosti jsme sli
[16:58:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: xD
[16:58:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: a projebali
[16:58:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] dej mi ty kridla rychlo ethan
[16:58:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [-] Thosen [R]: nejdu pevnosti a hned jak to dopada... :D
[16:58:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] jsem tam
[16:58:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: jo no
[16:58:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: ale dneska jich bylo hodne
[16:58:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] vyjdi ven
[16:58:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [] [$] MarekD [R]: 11+ tpc
[16:58:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] [$] MarekD [R]: upe full
[16:58:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč tomator byl zabit hráčem §c§a§e§4Divoky clovek
[16:59:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Vladce sveta] Za 60 sekund probehne teleport na vladcovsky frakcni event z hradu v Aragonu!
[16:59:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Skupinovy vodni dungeon ] Strazce Ethan se objevi pred branou v zatopenem chramu za 60 sekund!
[16:59:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč turok shořel na popel při souboji s §c§a§e§4Divoky clovek
[16:59:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] dik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[00:53:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] křídla
[00:53:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [39]BloodLust EmberIsolte [R+]: a trooky
[00:53:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč vlaid byl zabit hráčem §c§a§e§4Divoky clovek
[00:53:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30]SadNekos LordLait: : )
[00:53:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30]SadNekos LordLait: mnohem lepsi .. :D
[00:53:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [39]BloodLust EmberIsolte [R+]: Ale tak za vodu
[00:53:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [39]BloodLust EmberIsolte [R+]: do začátku not bad
[00:53:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30]SadNekos LordLait: a pt5 pp helma +3 (voda a 2 zeme) ?
[00:54:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [-] [$] sad_chicken [R]: tos nečekal vid
[00:54:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [-] [$] sad_chicken [R]: >:))
[00:54:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [**] [$] PEFAZU [R]: ne
[00:54:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] hej to jsem ja w4ter ale nevim jestli ti mam dat kridla jestli ti je manoit mel dat

Re: Krádež +4dmg křídel

#2
Nechápu toto
25. 8. 2019 [00:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] půjčím ti +4 dmg křídla, až je budu chtít zpět, vrátíš mi je
a pak :
Dne 28. 8 ....... Půjčil jsem mu je ..............
Jak máme vědět, že šlo o dlouho dobou dohodu, ty sem hodíš starou dohodu, ze které není vidět, jestli se jednalo o dlouhodobou dohodu, či jen na onen den.
Ač jako AT určitě nepodporujeme tyto krádeže, tak je to hlavně váš problém, když někomu dáte svoje věci, za které si zodpovídáte samy.
Plejmen" píše:
Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.
a o pár minut tu máme další ... :roll:

Re: Krádež +4dmg křídel

#3
Plejmen píše:
07 zář 2019 21:01
Nechápu toto
25. 8. 2019 [00:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] půjčím ti +4 dmg křídla, až je budu chtít zpět, vrátíš mi je
a pak :
Dne 28. 8 ....... Půjčil jsem mu je ..............
Jak máme vědět, že šlo o dlouho dobou dohodu, ty sem hodíš starou dohodu, ze které není vidět, jestli se jednalo o dlouhodobou dohodu, či jen na onen den.
Ač jako AT určitě nepodporujeme tyto krádeže, tak je to hlavně váš problém, když někomu dáte svoje věci, za které si zodpovídáte samy.
Plejmen" píše:
Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.
a o pár minut tu máme další ... :roll:
Manoit byl v té době ve frakci se sad_chickenem a ten tudíž neměl důvod myslet si že ho Manoit chce okrást. Navíc proč by mu sad dával jentak svoje křídla? :D

Re: Krádež +4dmg křídel

#4
Plejmen píše:
07 zář 2019 21:01
Nechápu toto
25. 8. 2019 [00:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] půjčím ti +4 dmg křídla, až je budu chtít zpět, vrátíš mi je
a pak :
Dne 28. 8 ....... Půjčil jsem mu je ..............
Jak máme vědět, že šlo o dlouho dobou dohodu, ty sem hodíš starou dohodu, ze které není vidět, jestli se jednalo o dlouhodobou dohodu, či jen na onen den.
Ač jako AT určitě nepodporujeme tyto krádeže, tak je to hlavně váš problém, když někomu dáte svoje věci, za které si zodpovídáte samy.
Plejmen" píše:
Nechápu, že provádíte takové dohody a pochybné obchody, když tu jsou xkrát do měsíce témata tomuto podobné.
a o pár minut tu máme další ... :roll:
Ač jako AT určitě nepodporujeme tyto krádeže, tak je to hlavně váš problém, když někomu dáte svoje věci, za které si zodpovídáte samy.
Odpovídají si za ně, ale právě proto to má přes smlouvu, aby se mu to v případě krádeže vrátilo, jak v jiných případech

Re: Krádež +4dmg křídel

#5
To je tak, když se krádeže řeší akorát tak domluvou a pak si každej myslí, že může hned slovíčkařit a scamovat s tím, že při nejhorším tu věc akorát vrátí a AT mu akorát tak vynadá.

Re: Krádež +4dmg křídel

#6
Jako nás také nebaví řešit pořád dokola tyto problémy a řešit jak to doopravdy bylo.
Manoit byl v té době ve frakci se sad_chickenem a ten tudíž neměl důvod myslet si že ho Manoit chce okrást. Navíc proč by mu sad dával jentak svoje křídla? :D
"Navíc proč by mu sad dával jen tak svoje křídla" -> "čau hele dej mi pls kridla"
Z vašeho pohledu je to "logicky mu je nedávám napořád a chci je vrátit", s tím souhlasím, ale pak je tu druhá strana "nedomlouvali jsme se, že mu je vrátím"
Odpovídají si za ně, ale právě proto to má přes smlouvu, aby se mu to v případě krádeže vrátilo, jak v jiných případech
Pokud tou smlouvou myslíš 3 dny starou dohodu, ze které není poznat, jestli mu ty křídla půjčil jen na onen den a pak s touto dohodou počítají i do budoucna, a že i druhá strana počítá s tím, že za x dní tu dohodu nemusíš opakovat a obou stranám je to předem jasné...

Osobně nejsem proto, aby se předmět vracel, ač se mi podobné zlodějiny hnusí, tak je přece ale blbost daného hráče, že někomu, jak z této situace vyplívá "dá" nějaký předmět, navíc k tomu, předmět, který není jeho vlastní ..........

To byl čistě můj osobní názor, uvidíme jak to dopadne.

Re: Krádež +4dmg křídel

#7
Já už ani nevím jestli se tomu mám smát nebo brečet nad blbostí některých hráčů. Sice si od serveru dávám další několika měsíční pauzu jako vždy ale nedalo mi se nevyjádřit. Mně osobně přijde že už toto není normální že na serveru je více a více případů kdy se hráči začínají chovat s prominutím jako kok*** a začínají dělat scamy kdy si napíšou o item a ten už se nevrátí. Už mi fakt přijde že hráči co to udělají prostě testují svoje štěstí či jim to vyjde nebo ne jelikož je vždy u podobného příspěvku na forku zmiňováno že "AT nemá potřebu nic takového řešit" což je na nich. Ale už si fakt začínám všímat jak jen hráči to zkouší kvůli tomuto že to AT nemusí řešit a přijde mi to že by naopak měl AT se aspoň nad těmito scamy zamyslet když se jedná o nějaký dražší item a ne např. 64 chlebů nebo povolení residencí cizím hráčům (Ale přece jenom zde se mi doneslo že se to v nějakém výjimečném případe zase řešilo ale o tomto to neni). Jak je asi všem na epesu známo pravidla se neustále zpřísňují a to jen protože vždy přibývalo stejných případů kdy někdo něco bugoval (Příklad bugování hornictví) a sami členi AT psali že už je to nebaví a proto se to trestá přísněji a zde by to dle mě nemělo být jinak. Podle mě by se mělo začít zacházet s takovými blbci tak jak si zaslouží a to prostě jim dát ban na 7 dní nebo rovnou permu dle přístupu toho scamera. Toto je už jen na AT ale myslím si že kdyby se to začalo trestat a AT by z někoho udělat odstrašující příklad ať už by to byl manoit či někdo jiný v budoucnosti rozhodně by to pomohlo a noví hráči co na server přijdou by nezjistili že tam je jen banda blbců kteří mají zapotřebí jen krást jelikož by bez toho pořádně nic nedosáhlo ale naopak aby zde byli hráči kteří si pomáhají jako to kdysi bývalo. Osobně si myslím že by měli být křídla sad_chickenovi vráceny a manoitovi být udělen trest ktyrý by připadal AT vhodný jestli by se chickenovi "důkazy potvrdily a aby ostatním došlo že se to nevyplácí. Jo a to že se směje daná frakce která má pod "křídly" daného zloděje mi přijde už normální a čekám jen kdy ho sem BL přijde bránit. :) Doufám že se s tím něco udělá a já za měsíc nepřijdu na server a někdo mi nebude chtít půjčit už ani diamantový krumpáč.

Re: Krádež +4dmg křídel

#8
negjo píše:
07 zář 2019 21:45
To je tak, když se krádeže řeší akorát tak domluvou a pak si každej myslí, že může hned slovíčkařit a scamovat s tím, že při nejhorším tu věc akorát vrátí a AT mu akorát tak vynadá.
Anojo vlastně :)

Re: Krádež +4dmg křídel

#9
Přijde mi fakt hloupost, aby se ty křídla nevracely.
Dohoda byla jasně daná a požadovat od hráče při půjčování čas navrácení mi přijde jako hloupost, stačí "vrátíš až řeknu".

Kdyby se někdo chtěl hádat,
Vím, jednou jsem se taky pokusil okrást hráče, ale došlo mi, že to byla blbost a předmět jsem vrátil.

Re: Krádež +4dmg křídel

#10
a začínají dělat scamy kdy si napíšou o item a ten už se nevrátí. Už mi fakt přijde že hráči co to udělají prostě testují svoje štěstí či jim to vyjde nebo ne jelikož je vždy u podobného příspěvku na forku zmiňováno že "AT nemá potřebu nic takového řešit" což je na nich.
A to stejné vidím u druhé strany, prostě to půjčí a kdyby náhodou nevrátil, AT mi to pokryje.
aopak měl AT se aspoň nad těmito scamy zamyslet když se jedná o nějaký dražší item a ne např. 64 chlebů nebo povolení residencí cizím hráčům
Nepamatuji si, kdy bychom řešili 64 chlebů apd. většinou se jednalo o ty dražší itemy.
Podle mě by se mělo začít zacházet s takovými blbci tak jak si zaslouží a to prostě jim dát ban na 7 dní nebo rovnou permu dle přístupu toho scamera
Jenže to není jen o tom, ze všeho nejdříve to vždy začne u toho, kdo ten item půjčí. Pokud ho půjčí někomu, komu nemůže na 100% věřit tak bohužel ... Pro vás je to 1 krádež, ale jak jsem řekl -> začne to u toho kdo item půjčí, ten další člověk item prodá nebo také dá a takto to koluje do aleluja. Pak příjde hráč, že půjčil někomu item a on mu ho nevrátil, když se na to pak podíváme tak ten item prošel přes dalších xxx hráčů, obchodů, dohod a my AT pak zjišujeme cestu 1 itemu, který už byl několikrát prodán jinde a mnohdy to dopadne tak, že se to prodá za itemy, který byli aktivovatelné a tudíž je nelze navrátit .... A pak není poškozen jen 1 hráč, ale i těch xxx dalších, přes který ten item šel.
Toto je už jen na AT ale myslím si že kdyby se to začalo trestat a AT by z někoho udělat odstrašující příklad ať už by to byl manoit či někdo jiný v budoucnosti rozhodně by to pomohlo
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4806
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4804
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4788
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4787
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4786
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4785
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4775

A to sem nedávám ty, kteří vykrádali ty residence.
cron