Re: Vyhození královny a nevrácení

#11
Jakub13500 píše:
12 lis 2019 22:06
Chapem, ze sa toto nikdy neriesilo.. ved akoby sa aj mohlo, je to viac menej cisto hracova chyba. Ale nevedelo by AT v tomto pripade urobit vynimku? Ide o naozaj drahy item nad ktorym clovek stravi mega vela hodin a potom ho omylom vyhodi.. a nic z tej celej snahy? Dalo by sa samozrejme argumentovat, ze to bolo v minulosti a neriesilo sa to, ale pokial viem, nikdy to nebol taky hodnotny item ako Kralovna temnoty. Co sa pamatam, najdrahsi vyhodeny item bol +1 dmg - zdaleka nie je tak lahko ziskatelny ako Kralovna temnoty.
Bohužel se vyhodil i úsvit, který samozřejmě nebyl vrácen, myslím, že tohle je ztráta času řešit, pokud daný hráč item nevrátí, tak má bohužel soot smůlu..

Re: Vyhození královny a nevrácení

#12
Chapem, ze sa toto nikdy neriesilo.. ved akoby sa aj mohlo, je to viac menej cisto hracova chyba. Ale nevedelo by AT v tomto pripade urobit vynimku?
Bohužel nemůžeme, není to tak, že bychom něchtěli pomoc hráči, ale jsou i věci, které prostě řešit nemůžeme.
Pokud není s hráčem domluva, tak bohužel, ač mě to mrzí, že mezi námi hrají takoví lidi, tak s tím nejde nic dělat.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#13
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.
Ale prosím tě, Parley je málo cenná?

Re: Vyhození královny a nevrácení

#14
Pavlitko píše:
12 lis 2019 22:15
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.
Bohužel... vyhodilo se už dost stejně cenných itemů jako například úsvit, několik křídel a mnohem víc... Kdyby byl item navrácen jenom tobě nebylo by to fér vůči ostatním. :(
Úsvit. :D

Re: Vyhození královny a nevrácení

#17
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.

Zas bych tu zbytečně nelhal.

Re: Vyhození královny a nevrácení

#18
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.
Vyhodil jsem lovkyni v době, kdy to byla jedna ještě top sekera a dala se vyměnit snad i za drahokam - už jsem ji neviděl
PAVLiTKO vyhodil úsvit - už ho neviděl
swageksot vyhodil +1 dmg křídla - už je neviděl
BroFaces vyhodil malachit sekeru - mam pocit, že ji reversse pořád má
Bohužel, tohle se děje a nic s tim neuděláš..

Re: Vyhození královny a nevrácení

#19
Srnka píše:
12 lis 2019 21:09
Dobrý den, dnes v pekle cca 21:06 jsme fightili v pekle a já omylem vyhodil při fightu Královnu temnoty sebral jí TheRapidos a žádal sem ho aby mi jí vrátil. Ale on si mně dal do ignoru. Opravdu moc prosím o vrácení sekery. EDIT : Bylo nás tam několik a někdo mně knockbacknul jak jsem jí vyhodil takže jsem to nestihl ale tohle je nepodstatné. NICK : SooTCB
Doporučil bych ti si přenastavit, např. vyhazování na úplně druhou stranu klávesnice. ;)

Re: Vyhození královny a nevrácení

#20
Jack_Ounes píše:
13 lis 2019 00:59
Srnka píše:
12 lis 2019 21:45
No, ale ostatní itemy co třeba ztratily bylo málo cenné. Prosím vás jde o nemálo peněz dalo mi to hrozně moc času to nafarmit atd. 5 Milionu není sranda. A nejde o jednorazovy drop itemu. Podle mně je to hodně podstatný item a velmi cenný mělo by se to řešit něják.
Vyhodil jsem lovkyni v době, kdy to byla jedna ještě top sekera a dala se vyměnit snad i za drahokam - už jsem ji neviděl
PAVLiTKO vyhodil úsvit - už ho neviděl
swageksot vyhodil +1 dmg křídla - už je neviděl
BroFaces vyhodil malachit sekeru - mam pocit, že ji reversse pořád má
Bohužel, tohle se děje a nic s tim neuděláš..
Jack vyhodil 2 art sekeru, tu jsem mu vrátil :)
cron