Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#11
Ano, hierku som ukradol jakubovy a mám ju teraz u seba. Ale všetko je úplne inak. Už nejakú dobu dávno, som dával jakobovy drahokam vody a mali sme dohodu, že mi sekeru bude požičiavať ak ju aktuálne bude nepoužívať tak som súhlasil, vylepšil si hierku II. Ale poslední dni a týždne mi jakub požičiaval hierku úplne minimálne pokiaľ vôbec, takže jsem mu vravel nech mi vráti vodu ale on hovoril že som si to mal rozmyslieť skôr. On porušil dohodu a ja som chcel svoju vodu speť a keď on mi ju nechcel dať tak som bol naštvaný na neho, že som mu tu hierku chcel vziať. Miras si ju chcel požičať hierku a ja som ním bol na discorde, takže som počul, že si to idem na reske hodiť tak som tam čakal s vb za drevom v slepom bode bez premeny a vzal si to, Miras nevedel že som to vzal takže obvinovať mirasa je úplne zbytočne on s tým nič nemá spoločné. Sekeru som vzal a najskôr som písal že ju nemám ale potom som mu napísal že keď vráti vodu tak mu sekeru vrátim a on nereagoval napísal to na forum viem že som nemal takto jednať ale proste sme mali dohodu a na niečom ma iba využil a nechcel mi Sekeru požičiavať. Sekeru by som mu vrátil keby dodržiaval dohodu alebo mi vrátil drahokam vody.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#12
[13:03:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Spartakus31 [G]] poziciavam ti item <Hierina odveta II 1x>, vratis ked napisem, plati do konca EPesu
[13:03:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Spartakus31 [G] -> ja] jj už sme to podpisoval
Z tohoto plyne, že jste měli dohodu, že mu tu sekeru budeš vracet do aleluja, dohoda změněna nebyla. To co ty píšeš s drahokamem vody apd. to je sice pěkná obhajoba, ale řešil si to ? Řešil si to, že jsi měl s někým dohodu a ten ji nedodržil ? Protože to právě teď dělá Jakub, ale od tebe na forum žádné téma nevidím.
Sice tvrdíš, že jste měli nějakou dohodu okolo drahokamu vody, apd. ale mohl by si tu dohodu dát prosím sem ? jak to probíhalo ?
Sám přiznáváš, že si to ukradl úmyslně. Špatně se ale řeší, když neznám všechny věci okolo jako je např. ta vaše dohoda s drahokamem vody.
Pokud vidím dobře, tak ti tu sekeru půjčoval (12.11, 10.11), od kdy máte dohodu, to nevím...
Hierina odveta II jsem zatím převzal do péče, než se situace vyřeší, podle toho, jak se rozhodne, tomu ji vrátím.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#13
Kedze som v poslednej dobe bol na serveru celkom dost online, naozaj som nemal cas Spartakovi poziciavat hierku. Ale to ze chce naspat vodu mi napisal az po tom co ju ukradol (ak treba dodam logy). Predtym by som nemal problem mu tu vodu vratit - ale po tom co ukradne hierku a bude sa vyhrazat, ze ju nevrati? To nie je uplne idealny sposob, ako ju ziskat :)
K Mirasovi, mal si vyssi /seen ako Spartakus a aj tak si odstupil od od tej sekery. Tak sa asi nechova hrac, ktory tu hierku chce iba pozicat... Kebyze sa o nu snazis tu hierku mas. (vdaka vyssiemu /seen). Ale ty si podla mna naschval odstupil - inak si to naozaj neviem vysvetlit. A co mal potom znamenat ten ignore v chate? Cely cas?

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#14
K Mirasovi, mal si vyssi /seen ako Spartakus a aj tak si odstupil od od tej sekery. Tak sa asi nechova hrac, ktory tu hierku chce iba pozicat... Kebyze sa o nu snazis tu hierku mas. (vdaka vyssiemu /seen). Ale ty si podla mna naschval odstupil - inak si to naozaj neviem vysvetlit. A co mal potom znamenat ten ignore v chate? Cely cas?


Abych se k tomuto vyjádřil, Spartakus byl na Epesu cca od 6 od rána a já se připojil na epes nějak kolem 8 hodiny a od té doby se nikdo z nás neodpojil, tudíž jsem nemohl být na epesu déle než Spartakus. A neodstupoval jsem, stál jsem přímo na Hierce, kterou jsi vyhodil. A ignore v chatu znamená to, že jsem se k tomu nechtěl vyjadřovat z toho důvodu, že jsem o tom nevěděl a nechtěl jsem se do toho moc zapojovat, jelikož jsem věděl, že to může pro mě vypadat dost špatně. Ale určitě bych neriskoval týden po unbanu další permu..

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#15
Pre Plejmena: Keď som sa dozvedel že jakub ukradol hierku z skupinového dungeonu Warchiefs, tak som mu ponukol svoj drahokám vody a chcel som za to že mi bude hierku požičiavať kedy budem chcieť a môžem si s nou farmiť. Takže som mu zohnal vodu a dal som mu ho a on si hneď vďaka mojému drahokamu vylepšil na hierku II. Ale jak som pisal poslednú dobu som mal tu hierku tak 2x a to na pár minut, na maximálne 1 hodinu za celu dobu odkedy to má. A keď som sa ho pýtal na to či si ju môžem požičať tak neodpísal alebo išiel afkovať do svojej afk farmy na /Res tp j potom som sa dosť naštval a chcel som tu vodu speť ale jakub mi ho nechcel dať. Tak som si na tu hierku počkal až ju hodí a vďaka vyššiemu /seen som si to vzal namiesto mirasa. A po nejakej chvíli som od neho chcel speť svoj drahokám vody speť, ale on mi radšej neodpisoval. Riešil som to s ním, ale on mi nechcel vrátit drahokam vody, ale som si povedal, že si tu hierku nechám kým sa mi 1. nevráti moja voda. Ano mal som to riešiť cez fórum, ale cez ten hnev som sa nekontroloval a vyriešil si to po svojom. A to ma mrzí.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#17
SpartakusSK2001 píše:
13 lis 2019 16:20
Pre Plejmena: Keď som sa dozvedel že jakub ukradol hierku z skupinového dungeonu Warchiefs, tak som mu ponukol svoj drahokám vody a chcel som za to že mi bude hierku požičiavať kedy budem chcieť a môžem si s nou farmiť. Takže som mu zohnal vodu a dal som mu ho a on si hneď vďaka mojému drahokamu vylepšil na hierku II. Ale jak som pisal poslednú dobu som mal tu hierku tak 2x a to na pár minut, na maximálne 1 hodinu za celu dobu odkedy to má. A keď som sa ho pýtal na to či si ju môžem požičať tak neodpísal alebo išiel afkovať do svojej afk farmy na /Res tp j potom som sa dosť naštval a chcel som tu vodu speť ale jakub mi ho nechcel dať. Tak som si na tu hierku počkal až ju hodí a vďaka vyššiemu /seen som si to vzal namiesto mirasa. A po nejakej chvíli som od neho chcel speť svoj drahokám vody speť, ale on mi radšej neodpisoval. Riešil som to s ním, ale on mi nechcel vrátit drahokam vody, ale som si povedal, že si tu hierku nechám kým sa mi 1. nevráti moja voda. Ano mal som to riešiť cez fórum, ale cez ten hnev som sa nekontroloval a vyriešil si to po svojom. A to ma mrzí.
Ne ty si jen chtěl mít nějakej dobrej item a prachsprostě si tu hierku ujebal stejně jako manoit.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#18
Keď som sa dozvedel že jakub ukradol hierku z skupinového dungeonu Warchiefs
Další situace, pokud někdo někomu něco ukradl, má se to řešit hned, né to vytahovat teď, ještě navíc, když se nejedná o tvojí situaci, ale evidentně o někoho jiného -> "keď som sa dozvedel" <-

Mohl by si mi tu dohodu okolo vodního drahokamu najít, nebo alespon říci, kdy to bylo ?

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#19
Chvilu to trvalo ale podarilo sa mi najsť toto
[20:29:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]NeverGuy [R] -> ja] dam to dakde na oči XD
[20:29:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Jakub13500 [R] -> ja] 1 drahokam vodyyy
[20:29:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Jakub13500 [R] -> ja] xd
[20:29:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Jakub13500 [R]] nice :D
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Jakub13500 [R] -> ja] potrebuuemm
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ===========================
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Propoj svuj ucet s emailem a ziskej odmenu!
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ===========================
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uloz svuj email pomoci /propojeni
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Propojeny ucet s emailem se stane bezpecnejsi a
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ziskas tak moznost restartovat heslo pokud ho zapomenes.
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jako odmenu za propojeni navic ziskas Stribrnou a jidelni truhlu !
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ===========================
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund
[20:30:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Jakub13500 [R] -> ja] xd
[20:30:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Ochranuj sve veci! Zbytecne nepujcuj a nesdilej sve veci s dalsimi hraci a velmi si rozmysli, komu das pristup do sve residence.
[20:30:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [16] Money_VisionX: normální
[20:30:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Jakub13500 [R]] potom dakedy požičaš hierku na farmenie ? :D
[20:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Jakub13500 [R] -> ja] ale j
dúfám že toto bude stačit

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#20
Plejmen píše:
13 lis 2019 16:36
Keď som sa dozvedel že jakub ukradol hierku z skupinového dungeonu Warchiefs
Další situace, pokud někdo někomu něco ukradl, má se to řešit hned, né to vytahovat teď, ještě navíc, když se nejedná o tvojí situaci, ale evidentně o někoho jiného -> "keď som sa dozvedel" <-

Mohl by si mi tu dohodu okolo vodního drahokamu najít, nebo alespon říci, kdy to bylo ?
plejmene, řešilo se to hned. akorát se to nedostalo na fórum.
cron