Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#41
ArkenThas píše:
16 lis 2019 16:59
Ako píše Citronix - Tá hierka je tak z 95 percent moja a preto si myslím, ze by malo byť na mne, ktorú možnosť zvolím (btw tá cena je tak 2x-3x násobok - ale to je mimo témy).

Ta sekera je z 0% Tvoje a ze 100% Borikova. Sám jsi jí ukradl a ani nevíš jak jsem rád, že Ti to karma vrátila :) Je možný, že na Tebe Spartakus až příliš útočí, ale už jen z toho, jak se sám chováš se mu v ničem nedivím a pokud už drahokam nechce? Jemu jde o to si jí půjčovat, mít možnost s ní hrát a farmit, na což Ty totálně kašleš.
Já mám takový pocit že borikova je ta další co dropla, takže už nebrečte všichni že vám ji jakub ukradl :).

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#42
ArkenThas píše:
16 lis 2019 16:59
Ako píše Citronix - Tá hierka je tak z 95 percent moja a preto si myslím, ze by malo byť na mne, ktorú možnosť zvolím (btw tá cena je tak 2x-3x násobok - ale to je mimo témy).

Ta sekera je z 0% Tvoje a ze 100% Borikova. Sám jsi jí ukradl a ani nevíš jak jsem rád, že Ti to karma vrátila :) Je možný, že na Tebe Spartakus až příliš útočí, ale už jen z toho, jak se sám chováš se mu v ničem nedivím a pokud už drahokam nechce? Jemu jde o to si jí půjčovat, mít možnost s ní hrát a farmit, na což Ty totálně kašleš.
Podle mě sis mohl něco takového odpustit :D (Btw myslím to zmiňování toho že tu sekeru ukradl což už tu psalo víc lidí). Proč by mělo např. Jakuba zajímat že si chce Spartakus zaexpit s JEHO opakuji JEHO Hierkou když zrovna na serveru aktivně hraje a Spartakus s ním nikdy pořádnou dohodu nikdy neměl. Spartakus ze sebe dělá jen člověka který píše jak chce všechno vyřešit a domluvit se na něčem ale to je jasná lež kdyby něco takového byla pravda domluví se na tom drahokamu a nechá to být jenže on nic takového dobrovolně neudělá protože ví že se nemá čeho bát když se totiž nedohodnou tak se hold zabaví Jakubova sekera a on na tom bude stejně jak byl. Poslední slovo by ohledně možností měl mít logicky Jakub a jestliže sežene drahokam vody a dá ho členovi AT který má u sebe Hierku bylo by nejlepší aby se Hierka vrátila jejímu majiteli kterým je Jakub a ne Boriko a Drahokam se dal Spartakusovi i když na tom on nesouhlasí ale přece jenom o jeho item nejde.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#43
Jakub si jednou něco domluvil a to má dodržet. Nemůže čekat, že si tu napíše "jo hm, ale to je drahej item" a bude se na to pohlížet jinak. Když si s někym něco domluvim, mam to dodržet a ne to pak překrucovat.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#44
Jack_Ounes píše:
16 lis 2019 21:12
Jakub si jednou něco domluvil a to má dodržet. Nemůže čekat, že si tu napíše "jo hm, ale to je drahej item" a bude se na to pohlížet jinak. Když si s někym něco domluvim, mam to dodržet a ne to pak překrucovat.
Tak jako ta "domluva" (Stále si nemyslím že je to kdoví jaká domluva) byla že si Spartakus bude za ten drahokam vody moct někdy půjčovat Hierku ale když Jakub hrál podle jeho slov aktivně co měl dělat? Vykašlat se na všechno dát mu jí na WB, Ethana, na expení při double ZK eventu a jít si stavět? Jak píšeš Jakub nemůže čekat že napíše je to drahej item a bude to vyřešené tak že se mu automaticky navrátí ale proč si má Spartakus myslet že když mu jí ukradne ihned se s ním domluví na časech kdy ji bude mít on. Tohle je absolutní hloupost abys musel něco ukrást aby jsi něčeho dosáhl. Proč to jednoduše nechtěl vyřešit bez toho a jestli ano proč už nechce ten drahokam teď po kterým tak v jeho příspěvcích na začátku toužil. Jak už opakuji několikrát pro Spartakuse je jediná možnost to půjčování protože nemá co ztratit když se Hierka zabaví. +Kdyby se náhodou dohodli na tom půjčování a jeden z nich by to porušil co by se dělo pak? Hádám že to samé co teď a proč tomu nezamezit aby mohl být každý spokojen a to tak že Jakub dá drahokam vody plus plácnu 50 - 100K jestliže Spartakusovi vadí že za tu dobu spadla cena drahokamu.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#45
Ok, čekal jsem o něco lepší domluvu, abychom to uzavřeli, rozhodl jsem se následovně.
Spartak chtěl hned ze začátku drahokam vody, když mu zařídím možnost ten drahokam získat zpět, najednou to nejde ?
Z mého (a určitě nebudu jediný) pohledu Spartak chce onu sekeru a když ji nemůže mít on, tak ani nikdo jiný (proto volí možnost c))
Osobně jsem doufal, že se shodnete na možnosti b) a kdyby né, myslel jsem si, že problém bude mít právě Jakub (buď, že nebude mít drahokam, nebo money), jenže on má nakonec problem Spartak ??? :shock:
Z tohoto důvodu jsem psal, že se musí shodnout oba, aby Spartakus nechtěl po Jakobuvi něco co nemá, ale s tímto jsem trochu nepočítal :/

Komentáře typu "sekera není Jakubova, ale Borikova", "Jakub ji ukradl frakci" apd., mě absolutně nezajímají, jako omlouvám se, ale nebudu zpětně řešit interní problémy frakce, to určitě né. Jediný smysl toho je "karma", ale jinak to nic neřeší a ani ničemu nepomůže...

Celkem souhlasím s tím co tu psal Citronix.
Jack_Ounes píše:Jakub si jednou něco domluvil a to má dodržet
Jenže on mu tu sekeru půjčoval, jen né tak často, jak by si Spartak přál. Když zmiňuješ domluvu, nevidím tam jak často a na jak dlouho by jí měl půjčovat.

Myslím si, že je zbytečné sekeru ničit, méně škodolibí hráči by semnou mohli souhlasit.
Jak jsem zmiňoval, doufal jsem, že si zvolíte možnost b) a při horším možnost a). Možnost c) vás k tomu měla dokopat, protože jsem nečekal, že někdo z vás bude radši v mínus, jen aby uškodil druhému. :roll:

Jak jsem zmiňoval v 1. větě, abychom to nějak uzavřeli, rozhodl jsem se následovně: Jakub dostane zpět sekeru, dá mi drahokam vody a ten předám Spartakovi.
Takže se ještě omlouvám, že nakonec nenastane možnost c), ale rozhodnutí Spartaka opravdu nechápu :roll: (naopak by měl být rád, že dostane aspoň drahokam zpět a né nějaký trest)

Trest nedostane nikdo, to už jsme rozhodli v minulém příspěvku, avšak upozorňuji, že příště už to tak být nemusí !
Také jak jsem zmiňoval:
"Co je ale hlavní a co neustále zmiňujeme, nepůjčujte si itemy, ručíte si za ně samy a to i v případě vašich dohod. To, že si dáte dohodu neznamená, že to máte automaticky u AT pojištěné !!
Jednou až to nebudeme řešit, zaplakáte...
"
Takže se prosím řádně zamyslete a začněte samy zodpovídat za vaše rozhodnutí, z vlastní zkušenosti vím, že na mnohých serverech i hrách by toto s vámi nikdo neřešil a akorát by vám nadal, že se jedná o vaši chybu. Pokud se to bude stále opakovat a vy si začnete stěžovat, že my vám nepomůžeme, tak mi věřte, že tato pomoc skočí velmi rychle. :)
cron