Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#31
Hm ok ja sa s Jakubom skúsim dohodnúť možnosti su iba 2. (A,C) uvidím jak to s ním pôjde ta dohoda. Každopádne vyjadrím sa sám napíšem to na fórum okolo 16:00 Tak zatiaľ :)

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#32
Správy z discordu pokus o dohodu.
ProfyX dnes v 10:30
Predpokladam ze si videl post na forku
Vratim ti tu vodu

Spartakus31dnes v 10:35
asi tažko
tu vodu už nechcem :slight_smile:
ja predpokladám že si videl že možnosť b vôbec neberem v úvahu
chcem tu hierku požičiavať na ďalej ale spravíme to trochu férovejšie berieš :slight_smile:

ProfyXdnes v 10:38
asi nie, tu hierku uz do ruky nedostanes
Dokaslal si si to

Spartakus31dnes v 10:45
ja ?
takže sme sa nezhodli.

Tým pádom to nerád robim ale volím možnosť C

screeny: https://ctrlv.cz/7Diy

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#33
SpartakusSK2001 píše:
16 lis 2019 11:09
Správy z discordu pokus o dohodu.
ProfyX dnes v 10:30
Predpokladam ze si videl post na forku
Vratim ti tu vodu

Spartakus31dnes v 10:35
asi tažko
tu vodu už nechcem :slight_smile:
ja predpokladám že si videl že možnosť b vôbec neberem v úvahu
chcem tu hierku požičiavať na ďalej ale spravíme to trochu férovejšie berieš :slight_smile:

ProfyXdnes v 10:38
asi nie, tu hierku uz do ruky nedostanes
Dokaslal si si to

Spartakus31dnes v 10:45
ja ?
takže sme sa nezhodli.

Tým pádom to nerád robim ale volím možnosť C
Tady je vidět že se akorát snažíš ho potopit :D tvůj item to není a je vidět jen jaký si sobec kdyby si to chtěl vyřešit necháš si vrátit vodu + něco připlatit jako "daň" ale tady jde vidět že buď chceš mít hierku která ani stejně není tvoje a nebo aby ji neměl nikdo a tys přišel jen o 300K a Jakub o 10x víc. (Možná i víc neznám moc hodnotu ale nejspíš to bude 3 Mega) :) Nechápu že místo toho abys mu jí ukradl když ti ji nepůjčoval tolik jak si chtěl si mu nemohl jednoduše nenapsat ať ti vrátí vodu a nic nemuselo být ale hold aspoň jde vidět jak řešíš problémy.
+ Je podle mě spíš na Jakubovi jakou možnost zvolí než na tobě. Možná sis jí ukradl a máš jí u sebe to stále nemění to že tvoje není ani z 10% když na ní je tvůj jen ten drahokam. A aspoň se to Jakub snažil vyřešit nějak normálně. Kdyby jste se dohodli na tom jak si ji budete půjčovat byla by jen otázka času kdy by se to opakovalo.chcem "tu hierku požičiavať na ďalej ale spravíme to trochu férovejšie berieš :slight_smile:" :DD "férověji" tím si myslel asi 50/50 což mi přijde akorát směšné a jen by sis nastavoval podmínky na které by musel Jakub přistupovat kvůli tomu že si mu jednoho dne dal drahokam vody a pořádně jste se na ničem nedohodli.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#34
CiTrOnIxCz píše:
16 lis 2019 11:33
SpartakusSK2001 píše:
16 lis 2019 11:09
Správy z discordu pokus o dohodu.
ProfyX dnes v 10:30
Predpokladam ze si videl post na forku
Vratim ti tu vodu

Spartakus31dnes v 10:35
asi tažko
tu vodu už nechcem :slight_smile:
ja predpokladám že si videl že možnosť b vôbec neberem v úvahu
chcem tu hierku požičiavať na ďalej ale spravíme to trochu férovejšie berieš :slight_smile:

ProfyXdnes v 10:38
asi nie, tu hierku uz do ruky nedostanes
Dokaslal si si to

Spartakus31dnes v 10:45
ja ?
takže sme sa nezhodli.

Tým pádom to nerád robim ale volím možnosť C
Tady je vidět že se akorát snažíš ho potopit :D tvůj item to není a je vidět jen jaký si sobec kdyby si to chtěl vyřešit necháš si vrátit vodu + něco připlatit jako "daň" ale tady jde vidět že buď chceš mít hierku která ani stejně není tvoje a nebo aby ji neměl nikdo a tys přišel jen o 300K a Jakub o 10x víc. (Možná i víc neznám moc hodnotu ale nejspíš to bude 3 Mega) :) Nechápu že místo toho abys mu jí ukradl když ti ji nepůjčoval tolik jak si chtěl si mu nemohl jednoduše nenapsat ať ti vrátí vodu a nic nemuselo být ale hold aspoň jde vidět jak řešíš problémy.
+ Je podle mě spíš na Jakubovi jakou možnost zvolí než na tobě. Možná sis jí ukradl a máš jí u sebe to stále nemění to že tvoje není ani z 10% když na ní je tvůj jen ten drahokam. A aspoň se to Jakub snažil vyřešit nějak normálně. Kdyby jste se dohodli na tom jak si ji budete půjčovat byla by jen otázka času kdy by se to opakovalo.chcem "tu hierku požičiavať na ďalej ale spravíme to trochu férovejšie berieš :slight_smile:" :DD "férověji" tím si myslel asi 50/50 což mi přijde akorát směšné a jen by sis nastavoval podmínky na které by musel Jakub přistupovat kvůli tomu že si mu jednoho dne dal drahokam vody a pořádně jste se na ničem nedohodli.
Ako píše Citronix - Tá hierka je tak z 95 percent moja a preto si myslím, ze by malo byť na mne, ktorú možnosť zvolím (btw tá cena je tak 2x-3x násobok - ale to je mimo témy).

1. možnosť - požičiavanie Hierky
Odmietol som to už kvôli princípu. Takýto problém sa naozaj nerieši tým, ze ukradnem daný item a potom to hráč(ja) musí riešit. Bola tu dokonca minimálna šanca, že sa Spartakusovi tá Hierka vráti, s tým určite počítal, keď ju ukradol - takémuto hráčovi ju mám požičiavať? To ani nehovorím o riziku, že sa danej sekery proste zbaví a hodí ju do lávy. Spartakusovi som veril, ale po tomto mu tú sekeru požičiavať naozaj nebudem.

2. možnosť - vrátenie drahokamu vody
Ideálna možnosť. Vrátim daný drahokam a už sa v budúcnosti nemusí nič riešiť. Túto možnosť preferoval doteraz aj Spartakus, ale zrazu ju už odmieta... Zaujímavé, možno preto, že mu ide hlavne o poškodenie mňa a nie o férové riešenie.

3. možnosť - zabavenie Hierky
K tomu sa ani netreba vyjadrovať... ale predsa len všimnite si kto by viac stratil - či ja alebo Spartakus?

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#35
Plejmen: Snažím sa s jakubom dohodnúť už asi jednu hodinu na spravodlivej dohode, ale stále ma uráža a píše že tu hierku nebudem nikdy mať a ju nikdy neuvidím, a za to jak sa choval k mne a mirasovy tak na možnosť b nepristúpim. BTW férovu dohodu nemyslim 50 na 50 ale on o mojom návrhu o požičiavaní nechce ani počuť.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#36
SpartakusSK2001 píše:
16 lis 2019 15:13
Plejmen: Snažím sa s jakubom dohodnúť už asi jednu hodinu na spravodlivej dohode, ale stále ma uráža a píše že tu hierku nebudem nikdy mať a ju nikdy neuvidím, a za to jak sa choval k mne a mirasovy tak na možnosť b nepristúpim. BTW férovu dohodu nemyslim 50 na 50 ale on o mojom návrhu o požičiavaní nechce ani počuť.
Celkem by mě zajímalo jak se s nim snažíš dohodnout ale do toho mi nic není ale myslím si že to bude spíše vydírání než dohoda. Proč si nenecháš vrátit drahokam aby bylo vše OK ? :D Ty jen vidíš že je tu možnost A) kdy si budeš půjčovat hierku takže na tom drahokamu vlastně vyděláš a možnost C) kdy jakuba poškodíš a za cenu jednoho drahokamu vody v hodnotě +-200-300K ale abys napsal proč nechceš přistoupit na možnost B) nikde nenapíšeš přitom to je jediná možnost kde nikdo neztratí ani nevydělá.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#37
Ano, hierku som ukradol jakubovy a mám ju teraz u seba. Ale všetko je úplne inak. Už nejakú dobu dávno, som dával jakobovy drahokam vody a mali sme dohodu, že mi sekeru bude požičiavať ak ju aktuálne bude nepoužívať tak som súhlasil, vylepšil si hierku II. Ale poslední dni a týždne mi jakub požičiaval hierku úplne minimálne pokiaľ vôbec, takže jsem mu vravel nech mi vráti vodu ale on hovoril že som si to mal rozmyslieť skôr. On porušil dohodu a ja som chcel svoju vodu speť a keď on mi ju nechcel dať tak som bol naštvaný na neho, že som mu tu hierku chcel vziať. Miras si ju chcel požičať hierku a ja som ním bol na discorde, takže som počul, že si to idem na reske hodiť tak som tam čakal s vb za drevom v slepom bode bez premeny a vzal si to, Miras nevedel že som to vzal takže obvinovať mirasa je úplne zbytočne on s tým nič nemá spoločné. Sekeru som vzal a najskôr som písal že ju nemám ale potom som mu napísal že keď vráti vodu tak mu sekeru vrátim a on nereagoval napísal to na forum viem že som nemal takto jednať ale proste sme mali dohodu a na niečom ma iba využil a nechcel mi Sekeru požičiavať. Sekeru by som mu vrátil keby dodržiaval dohodu alebo mi vrátil drahokam vody.
On porušil dohodu a ja som chcel svoju vodu speť a keď on mi ju nechcel dať tak som bol naštvaný na neho, že som mu tu hierku chcel vziať.

najskôr som písal že ju nemám ale potom som mu napísal že keď vráti vodu tak mu sekeru vrátim

Sekeru by som mu vrátil keby dodržiaval dohodu alebo mi vrátil drahokam vody.
Začínám nabývat pocitu, že se spíš NECHCEŠ dohodnout...

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#38
Ako píše Citronix - Tá hierka je tak z 95 percent moja a preto si myslím, ze by malo byť na mne, ktorú možnosť zvolím (btw tá cena je tak 2x-3x násobok - ale to je mimo témy).

Ta sekera je z 0% Tvoje a ze 100% Borikova. Sám jsi jí ukradl a ani nevíš jak jsem rád, že Ti to karma vrátila :) Je možný, že na Tebe Spartakus až příliš útočí, ale už jen z toho, jak se sám chováš se mu v ničem nedivím a pokud už drahokam nechce? Jemu jde o to si jí půjčovat, mít možnost s ní hrát a farmit, na což Ty totálně kašleš.

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#39
Já sa chcem dohodnúť. Chcem si tu sekeru požičiavať ako to bolo dohodnuté skôr, ale on hovorí, že mi tu sekeru nikdy požičiavať už nebude a tam dohadovanie končí.. Nechcem aby sa ta sekera zabavovala, to ju radšej chcem používať..

Re: Ukradnutie Hierinej sekery

#40
ArkenThas píše:
16 lis 2019 16:59
Ako píše Citronix - Tá hierka je tak z 95 percent moja a preto si myslím, ze by malo byť na mne, ktorú možnosť zvolím (btw tá cena je tak 2x-3x násobok - ale to je mimo témy).

Ta sekera je z 0% Tvoje a ze 100% Borikova. Sám jsi jí ukradl a ani nevíš jak jsem rád, že Ti to karma vrátila :) Je možný, že na Tebe Spartakus až příliš útočí, ale už jen z toho, jak se sám chováš se mu v ničem nedivím a pokud už drahokam nechce? Jemu jde o to si jí půjčovat, mít možnost s ní hrát a farmit, na což Ty totálně kašleš.
Jakoby idk či je Borikova keď ju ani nedržal v ruke
cron