ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#1
Dnes 16. prosince 2019 20:25 mi ukradl hrač Pifqo diamantovy klič. Chtěl jsem změnit cenu v shopu a tak jsem ho vyndal z ramečku. Pifqo byl rychlejší. Tak to zkoušim tady na forum. Bylo by super, když by se mi klič vratil. diiky

Re: ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#2
SnekCZ píše:
16 pro 2019 20:30
Dnes 16. prosince 2019 20:25 mi ukradl hrač Pifqo diamantovy klič. Chtěl jsem změnit cenu v shopu a tak jsem ho vyndal z ramečku. Pifqo byl rychlejší. Tak to zkoušim tady na forum. Bylo by super, když by se mi klič vratil. diiky
Čistě tvoje nepozornost... Mohl jsi ho kicknout nebo tak něco...

Re: ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#5
Idem sa vam tu vyjadrit. Asi 8minut som bol na snekovom shope kde som si kukal veci atd a popri tom som kecal na dc s kamaratmi. No ked snek upravoval ceny to som videl že napriklad upravoval ceny pekelneho kamena, isiel som sa kuknut na zlaty kluč lebo tam mal dačo napisane že "hipe prodavejte" tak som bol u toho a isiel som prec snek si isiel upravit cenu dia kluča ale zacal sa kukat na mna a ja som ho mal v invu lebo som mal asi vetši seen než on. Najprv som mu to chcel vratit ale neslo to dropnut na zem tak som mu povedal aby isiel na moju resku kde som mu to mal dat. Diamantovy kluc som mu nedal napisal som mu že "aha tak promin nedam ti to" lebo som sa opytal jednoho kamarata na DC že ci to je trestne ked mu to nevratim povedal mi že to nemam vracat že z tohto by som problem nemal mat maximalne že ten kluc mu vratim. Nechcem tymto nejak pošpinit sneka ale to že do public chatu zacnes pisat že som podvodnik že kradnem a vysmievat sa mi aby to cely server vedel je fakt nepekne a sam si vedel ze na tom shope som bol celkom dost dlhu dobu a hral som sa tam s tvojou afk farmou. Ak bude mat AT dajaky problem kluč mu kludne vrátim ale to ako pisal v publicu je nepekne, mohol si mi napisat aspon do msg nie do publicu je to naša dvoch vec nie ostatnych hráčov. Ja na nikoho nejdem ziadnu spinu hadzat nechame to na AT dakujem dovidenia.

Re: ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#7
Popravdě zde nevidím důvod za co by měl být potrestán. To že je vše vlastně snekova chyba je jedna věc ale to že bys ho za to že nevědomky vlastně něco vzal trestal mi nedává smysl. V tomto případě je podle mě spíš na něm jak se zachová a bude záležet jen na něm jak chce aby se k němu lidi na serveru chovali ale jelikož se už něco podobného tuším řešilo s rezidencemi tak bylo řečeno že když tam nebude daný hráč s invisem hold si za to zodpovídá samotný majitel resty.

Btw ani mi to jako krádež nepřipadá. Fakt pochybuji že by plánoval jak snekovi ukradne ten dia klíč spíš bych to přirovnal k případům kdy hráč něco vyhodil což trestné není a všichni při podobném příspěvků píšou že je to chyba toho hráče v tomto případě snekova chyba.

Re: ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#8
Citronix suhlasim s tebou. Určite to nebola umyslna krádež. Diamantovy kluč nehodlam vraciat len z dvovodu snekoveho vyjadrovania v chate, ak by mal AT problem s klučom vratim mu ho ale inak nevidim dvovod ti ho vraciat.

Re: ukradeni diamantoveho kliče hračem Pifqo

#10
Pifqo" píše: tak som mu povedal aby isiel na moju resku kde som mu to mal dat. Diamantovy kluc som mu nedal napisal som mu že "aha tak promin nedam ti to" lebo som sa opytal jednoho kamarata na DC že ci to je trestne ked mu to nevratim povedal mi že to nemam vracat že z tohto by som problem nemal mat, maximalne že ten kluc mu vratim.
Snažil jsem se ti to naznačit ve hře, když si se mě ptal. Asi si to nepochopil, tak to zkusím znovu. Ty nemáš vlastní hlavu/rozum ? Takže ty mu to chceš, řekněme jako normální slušný člověk vrátit, ale protože kamarád řekl, že ne, tak to prostě nevrátíš. Nechápu...
Neobhajuj se tím, že ti kamarád řekl. Vzal si ho TY a TY si ho nevrátil.
"z tohto by som problem nemal mat, maximalně, že ten kluč vrátím" <- Jako nad tímto mi taky rozum stál. Takže klíč vrátíš jen, když ti pohrozím trestem ? Proč bych to dělal ? Dám ti rovnou trest a dál to řešit nebudu, ne že tě tím budu strašit.
Předchozí větou nenaznačuji, že je to na trest, jen vyjádření k logice Pifqa.
Pifqo píše:ale to že do public chatu zacnes pisat že som podvodnik že kradnem a vysmievat sa mi aby to cely server vedel je fakt nepekne
No tak ty ho nejdříve pošleš na svojí resku, že mu klíč dáš a pak mu napíšeš, že ne, protože ti kamarád poradil, že to vracet nemáš. Co tedy potom očekáváš ? :D Když říkáš, že to od Sneka není pěkné, tak se nejříve mrkni na svůj čin.
Pifqo píše:Ak bude mat AT dajaky problem kluč mu kludne vrátim ale to ako pisal v publicu je nepekne, mohol si mi napisat aspon do msg nie do publicu je to naša dvoch vec nie ostatnych hráčov.
Again (cituji sebe): "Jako nad tímto mi taky rozum stál. Takže klíč vrátíš jen, když ti pohrozím trestem ? Proč bych to dělal ? Dám ti rovnou trest a dál to řešit nebudu, ne že tě tím budu strašit.
Navíc pokud jsem viděl dobře, Snek to s tebou řešil v msg (pokud ne, omlouvám se) a do publiku psal až po té, co si mu napsal, že klíč nedáš. Takže jeho reakce je přirozená a nevidím v ní problém.

Osobně si nemyslím, že se jedná o zvlášť nějakou kráděž, přesně jak píše CiTrOnIxCz. Chyba je na straně Sneka, Pifqo neměl v plánu někoho úmyslně okrást, takže si nemyslím, že by za to měl být trestaný. Co se Pifqa jinak týče, jak jsem říkal, výmluvy typu "kamarád říkal", "snek mě označil za zloděje" jsou opravdu o ničem. Klíč si vzal, nevrátil a je to čistě na tvé triko. Žij si s tím.
cron