Re: Rušenie TP u ignisa

#21
Pokoslav píše:
18 pro 2019 23:31
Panebože, někdo vám zničil top dmg.
Tak to by měl na 100% dostat BAN. :D
Ps: kdyby někdo nepochopil, toto vlákno je totální fraška a je úplně zbytečné se k němu jakkoliv vyjadřovat.
Jsem pro lock
To už je taková klasika no 😅

Takhle, u Ignise jsem tohle nezaznamenal, protože se na hráče z 99% neportuji, ale všímal jsem si pak nějakých memů na juraje a teď chápu proč. Tuhle taktiku vidím jako zakázanou, protože dmguješ hráče v NoPVP zóně, ale zajímá mě jiná věc? Kde je důkaz o tom, že to hází juraj? Jasný, čekám hate, že to je moje frakce a bráním ho, ale vynechme na pár minut frakční spory a koukni se na to naprosto neutrálně. Na screenu je vidět, že máš poison, kolem Tebe jsou efekty a juraj, který stojí kousek od Tebe. Kde je důkaz, že to hodil on?

Re: Rušenie TP u ignisa

#22
juraj455 píše: O trestu za tento skutok ty nerozhoduješ :)
Ignisa sme respawnli takze top dmg uz nemali nejaky no-name hráči z tvojej f
Nevidim žiadne pravidlo ktore by mi zakazovalo robiť danný skutok :)
Vopred sa ospravedlňujem ak náhodou niečo také je zakázané celému AT .
a ty TheWhite nauč sa prv pisať :)
ArkenThas píše:
19 pro 2019 12:51
Pokoslav píše:
18 pro 2019 23:31
Panebože, někdo vám zničil top dmg.
Tak to by měl na 100% dostat BAN. :D
Ps: kdyby někdo nepochopil, toto vlákno je totální fraška a je úplně zbytečné se k němu jakkoliv vyjadřovat.
Jsem pro lock
To už je taková klasika no 😅

Takhle, u Ignise jsem tohle nezaznamenal, protože se na hráče z 99% neportuji, ale všímal jsem si pak nějakých memů na juraje a teď chápu proč. Tuhle taktiku vidím jako zakázanou, protože dmguješ hráče v NoPVP zóně, ale zajímá mě jiná věc? Kde je důkaz o tom, že to hází juraj? Jasný, čekám hate, že to je moje frakce a bráním ho, ale vynechme na pár minut frakční spory a koukni se na to naprosto neutrálně. Na screenu je vidět, že máš poison, kolem Tebe jsou efekty a juraj, který stojí kousek od Tebe. Kde je důkaz, že to hodil on?
Vždyť se přiznal :D

Re: Rušenie TP u ignisa

#23
ArkenThas píše:
19 pro 2019 12:51
Pokoslav píše:
18 pro 2019 23:31
Panebože, někdo vám zničil top dmg.
Tak to by měl na 100% dostat BAN. :D
Ps: kdyby někdo nepochopil, toto vlákno je totální fraška a je úplně zbytečné se k němu jakkoliv vyjadřovat.
Jsem pro lock
To už je taková klasika no 😅

Takhle, u Ignise jsem tohle nezaznamenal, protože se na hráče z 99% neportuji, ale všímal jsem si pak nějakých memů na juraje a teď chápu proč. Tuhle taktiku vidím jako zakázanou, protože dmguješ hráče v NoPVP zóně, ale zajímá mě jiná věc? Kde je důkaz o tom, že to hází juraj? Jasný, čekám hate, že to je moje frakce a bráním ho, ale vynechme na pár minut frakční spory a koukni se na to naprosto neutrálně. Na screenu je vidět, že máš poison, kolem Tebe jsou efekty a juraj, který stojí kousek od Tebe. Kde je důkaz, že to hodil on?
1. on to hádzal nestihol som to screenuť asi 4 alebo viac krát to hodil
2. sú logy servru kďe to je krásne vydieť
3. nemal by som ho prečo haťiť keby nič nespravil to je 1. krát čo mi on niečo spôsobil

Re: Rušenie TP u ignisa

#25
Plejmen píše:
19 pro 2019 18:48
Snad nebudeme teď řešit, jestli je fotka průkazná a tudíž, jestli máme něco řešit a podobné věci tohoto typu, ne ? :roll:
zamna určiťe nie , ja len argumentujem na predošlé članky

Re: Rušenie TP u ignisa

#26
pokud si pamatuju tak jsem taky dávno na někoho kdo portoval k ignisovi hodil poisn a nijak se to neřešilo takže nechápu proč tet se to má řešit ?

Re: Rušenie TP u ignisa

#27
josef04 píše:
19 pro 2019 22:12
pokud si pamatuju tak jsem taky dávno na někoho kdo portoval k ignisovi hodil poisn a nijak se to neřešilo takže nechápu proč tet se to má řešit ?
To že se to stalo už dřív a neřešilo se to logicky neznamená že by to bylo povolené jen ten člověk asi neměl náladu něco řešit na forku.

Teď k údajnému prohřešku rozhodně mi to nepřijde na trest ale spíše bych se podíval na to portovnání. Mně osobně nikdy nedávalo smysl že je něco takového povoleno a čekal sem že se to fixne ale k tomu nedošlo proto by mi přišlo nejjednodušší prostě v nějakém okruhu zakázat port + v rpg světě kde není žádná možnost se dostat do pvp tuším vypnout nějakým způsobem takové efekty aby hráč nemohl takto na někoho jiného hodit poison pokud je to možné. Jo a to že nemají důkaz jak to Juraj háže je absolutní blbost podíváš-li se na jeho příspěvky k tomuto článku tak asi každý kdo používá trochu logiky uvidí že se to Juraj nesnažil nějak vyvrátit a přišlo mi spíš že s k tomu přiznává :).

Re: Rušenie TP u ignisa

#28
No nevím, jestli si toho někdo dnes všiml, ale ten poison a celkově potky (házecí) jsou před vstupem bloknuté, co se portnování týče, pokud někdo nesouhlasí s tím, jak to aktuálně funguje, tak prosím založit nové téma.
cron