Zneužívaní jailu

#1
Da dnešních CW klasicky gorlandů bylo 5x víc a pod viz http://www.epesuj.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=1872
Chodili tam snad jen 4 rebelové, protože víc jich není díky dřívějšímu úžasnému rebalancu klanů. Já společně s hráčem Miras jsme dostali od hráče CzechMinerCZ bezdůvodný jail a griefuje tím ty cw ještě víc. Byli jsme jediní, kdo bojovali a pak se nám ještě v chatu vysmíval společne s gorlandy. Byl bych rád, když by se to nějak vyřešilo... Klidně by se mohli najít i zprávy v chatu a určitě by se rozdalo pár trestů za neustálou provokaci pro pár lidí...

Re: Zneužívaní jailu

#2
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.

Re: Zneužívaní jailu

#5
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Keď tie CW nemáte šancu vyhrať tak by ich mohli využiť aspoň pre to aby sa zabavili.. Keď ich zajailuješ tak myslíš si, že vyhráte?

Re: Zneužívaní jailu

#7
borko369 píše:
06 bře 2020 18:29
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Keď tie CW nemáte šancu vyhrať tak by ich mohli využiť aspoň pre to aby sa zabavili.. Keď ich zajailuješ tak myslíš si, že vyhráte?
S jejich přístupem rozhodně nevyhrajeme.

Re: Zneužívaní jailu

#8
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Ty asi fakt nemáš mozek ? De vidět, že do Anocry patříš právem. Jak mám mět kladné skóre, když zajailuješ už i ten zbytek hráců, co chodili na ty cw a ty jako leader máš povinnost chodit na cw a nechodíš tam ?

Re: Zneužívaní jailu

#9
phiwings99 píše:
06 bře 2020 18:30
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Ty asi fakt nemáš mozek ? De vidět, že do Anocry patříš právem. Jak mám mět kladné skóre, když zajailuješ už i ten zbytek hráců, co chodili na ty cw a ty jako leader máš povinnost chodit na cw a nechodíš tam ?
Na CW jsem byl. Ovšem jsem měl skóre 0 zabití a 3 smrti. Usoudil jsem tedy, že nadále nebudu "feedit" enemy a narozdíl od vás, sám ve správný moment ustoupím. :)

Re: Zneužívaní jailu

#10
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:30
phiwings99 píše:
06 bře 2020 18:29
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:28
Kde jste měli aktivní hráče?
Nejsou od té doby co se "rebalancovaly" klany ve prospěch gorlandů (:
Tak to jsou pouhé lži, lži a konečně lži! nevěřím ti ani slovo které vyjde z tvojí pusinky <3!
Pořádně jsme se vrhli na opravy klanových válek, aby jsme hru maximálně zkvalitnili. Pomalu už začínáme pracovat na balancování klanů. Do klanu Gorlands se nyní přidali hráči negjo, PAVLiTKO a CiTrOnIxCz, kterým děkujeme za odvahu a věříme, že dostatečně posílí klan Gorlandů, aby se dokázal ubránit početní převaze. Dalším dočasným opatřením bude vypnutí vstupu do klanu Rebelů pomocí questu. Další novinkou E3 je, že klanové války budou probíhat téměř každý pátek a to i v případě, že v daný den bude probíhat turnaj o titul vládce světa.
:)
cron