Re: Zneužívaní jailu

#21
Wow parádní tah minere 💯 dát jail jediným 2 schopným lidem, kteří ty CW nemají totálně v p1či a snaží se s tím něco udělat ... aneb komplexy z frakce tahas i do klanu🙈 si magor...

Re: Zneužívaní jailu

#22
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:30
phiwings99 píše:
06 bře 2020 18:29
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:28
Kde jste měli aktivní hráče?
Nejsou od té doby co se "rebalancovaly" klany ve prospěch gorlandů (:
Tak to jsou pouhé lži, lži a konečně lži! nevěřím ti ani slovo které vyjde z tvojí pusinky <3!
Tyvole drž hubu a jdi se zabít ty prvoku

Re: Zneužívaní jailu

#26
TheDarkness píše:
06 bře 2020 22:04
Pokoslav píše:
06 bře 2020 21:37
Co takhle random rozházet lidi do klanů? Myslím, že by to dost dobře vyřešilo tento problém. ;)
Kupoval jsem prestup za litra ani na to nemysli
Tak premium nechat a zbytek přeházet nebo premium dát možnost volby, to by šlo, ne?

Re: Zneužívaní jailu

#27
Jack_Ounes píše:
06 bře 2020 20:48
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:30
phiwings99 píše:
06 bře 2020 18:29

Nejsou od té doby co se "rebalancovaly" klany ve prospěch gorlandů (:
Tak to jsou pouhé lži, lži a konečně lži! nevěřím ti ani slovo které vyjde z tvojí pusinky <3!
Tyvole drž hubu a jdi se zabít ty prvoku
+1
Nechápu jak takový zhovadilý fracek může na tom forku vůbec dělat činnosti jako ostatní, (třeba psát lul) kterým je od pohledu nerovný. Nemůže mu dát někdo ban, aby se předešlo provokacím, offtopicům, dementním názorům a dalším věcem? Dík. Zlatej wing a jeho blbost, ale tohle je fakt jinej levl..

Re: Zneužívaní jailu

#28
Judari helvetet píše:
06 bře 2020 22:19
Jack_Ounes píše:
06 bře 2020 20:48
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:30


Tak to jsou pouhé lži, lži a konečně lži! nevěřím ti ani slovo které vyjde z tvojí pusinky <3!
Tyvole drž hubu a jdi se zabít ty prvoku
+1
Nechápu jak takový zhovadilý fracek může na tom forku vůbec dělat činnosti jako ostatní, (třeba psát lul) kterým je od pohledu nerovný. Nemůže mu dát někdo ban, aby se předešlo provokacím, offtopicům, dementním názorům a dalším věcem? Dík. Zlatej wing a jeho blbost, ale tohle je fakt jinej levl..
+1

Re: Zneužívaní jailu

#29
Pokoslav píše:
06 bře 2020 22:32
Judari helvetet píše:
06 bře 2020 22:19
Jack_Ounes píše:
06 bře 2020 20:48

Tyvole drž hubu a jdi se zabít ty prvoku
+1
Nechápu jak takový zhovadilý fracek může na tom forku vůbec dělat činnosti jako ostatní, (třeba psát lul) kterým je od pohledu nerovný. Nemůže mu dát někdo ban, aby se předešlo provokacím, offtopicům, dementním názorům a dalším věcem? Dík. Zlatej wing a jeho blbost, ale tohle je fakt jinej levl..
+2

Re: Zneužívaní jailu

#30
Jak jsem již v příspěvku o rebalancu říkal, netuším jak to probíhá, proto se chci raději zeptat, jak přesně se určuje vůdce klanu?

Jinak, souhlasil bych, ze zneužití by bylo, kdyby ten jail dostali instantne nebo za nic, ale toto:

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.
Poukazuje na to, že dotyční měli volný čas si zahrát.
Potom dle mého měl vůdce klanu "právo" udělit dotyčným jail. Debatovat jde pouze o tom, jestli by to v situaci něco změnilo (vyhra/prohra) což nemohu hodnotit, protože jsem tam nebyl. Takže podle mě, vůdce má právo dát jail někomu, kdo neprispiva k výhře, ba naopak.
Tu se ale spíše řeší (pokud to chápu správně), že situace už vyhrát nešla a vůdce mohl nechat všechny volně hrát. To sice mohl, ale nemusel, přeci jen, si myslím že hráči si svého vůdce volí samy (možna se pletu vzhledem k mému úvodním dotazu). Takže pokud takové jednání někomu vadí, příště pro něj nehlasujte.

Teď jsem se bavil o situaci, která tedy nejde vyhrát, ale pokud se bavime o tom, že stále šlo skóre obrátit, tak stížnost absolutně nechápu. Pamatuji si, kdy i mě jailovali za lepší skóre (jen protože nebylo kladné).

Nicméně závěrem chci říct, pokud se nepletu a hráči si vůdce volí, tak vůdce má právo dát jail hráčům, kteří neprispivaji k výhře. To že už to nešlo vyhrát a vůdce si je nenechal zahrát není trestu hodné a hráči by si v takovém případě měli příště lépe volit vůdce, když se jim takové jednání nelíbí.

Judari helvetet píše:
06 bře 2020 22:19
Jack_Ounes píše:
06 bře 2020 20:48
TheDarkLord173 píše:
06 bře 2020 18:30


Tak to jsou pouhé lži, lži a konečně lži! nevěřím ti ani slovo které vyjde z tvojí pusinky <3!
Tyvole drž hubu a jdi se zabít ty prvoku
+1
Nechápu jak takový zhovadilý fracek může na tom forku vůbec dělat činnosti jako ostatní, (třeba psát lul) kterým je od pohledu nerovný. Nemůže mu dát někdo ban, aby se předešlo provokacím, offtopicům, dementním názorům a dalším věcem? Dík. Zlatej wing a jeho blbost, ale tohle je fakt jinej levl..
Tady jsem nepochopil, zda se jedná o Jacka, nebo TheDarkLord173, případně o někoho jiného.
cron