Re: Zneužívaní jailu

#11
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:31
phiwings99 píše:
06 bře 2020 18:30
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Ty asi fakt nemáš mozek ? De vidět, že do Anocry patříš právem. Jak mám mět kladné skóre, když zajailuješ už i ten zbytek hráců, co chodili na ty cw a ty jako leader máš povinnost chodit na cw a nechodíš tam ?
Na CW jsem byl. Ovšem jsem měl skóre 0 zabití a 3 smrti. Usoudil jsem tedy, že nadále nebudu "feedit" enemy a narozdíl od vás, sám ve správný moment ustoupím. :)
Už jenom za tohle bych ti napařil warn...

Re: Zneužívaní jailu

#12
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 18:26
Pro svou obhajobu.

Hráč phiwings99 1 zabítí a 9 smrtí.
Hráč Miras 1 zabití a 9 smrtí.
Hráč Throw1x 0 zabití a 12 smrtí.

Mám právo udělit jail hráči s negativním skóre. To jsem splnil a svého práva jsem nezneužil.
Ale on je rozdíl v tom... Když jsou CW nerozhodně a rozdíl v tom dat jail hráči po 5 minutach od startu CW a ještě k tomu když víš, že neni šance vyhrát.... Já s hráčem phiwings 99 jsme si tam šly jenom zabojovat a zahrát.... A tímto stylem nám to omezuješ...

Re: Zneužívaní jailu

#14
je to trochu od tématu, ale před 2 týdny jste CW vyhráli, protože jste šli všichni, je vás dost a jediný důvod proč prohráváte je, protože si to neumíte zorganizovat. Radši se zamysli nad tím co zlepšit než si pořád stěžovat. :shock: 8-) :mrgreen:

Re: Zneužívaní jailu

#15
Airax píše:
06 bře 2020 18:37
je to trochu od tématu, ale před 2 týdny jste CW vyhráli, protože jste šli všichni, je vás dost a jediný důvod proč prohráváte je, protože si to neumíte zorganizovat. Radši se zamysli nad tím co zlepšit než si pořád stěžovat. :shock: 8-) :mrgreen:
Tu sa teraz nerieši to, či prehrávajú alebo vyhrávaju ale že im dal Miner jail len tak : )

Re: Zneužívaní jailu

#16
Tak tohle je fraška borci, Sorry xdddd pan phinwings s banem za heky z E2 nám tu bude něco říkat o tom jak je něco nespravedlivé xdddd a on by byl první kdo by jailoval. Miner měl právo to udělat. Já bych byl od winga v jailu už za 2 smrti beztak xddddddd a to bych taky šel jen si zahrát a zabojovat xddddd

Re: Zneužívaní jailu

#17
borko369 píše:
06 bře 2020 18:44
Airax píše:
06 bře 2020 18:37
je to trochu od tématu, ale před 2 týdny jste CW vyhráli, protože jste šli všichni, je vás dost a jediný důvod proč prohráváte je, protože si to neumíte zorganizovat. Radši se zamysli nad tím co zlepšit než si pořád stěžovat. :shock: 8-) :mrgreen:
Tu sa teraz nerieši to, či prehrávajú alebo vyhrávaju ale že im dal Miner jail len tak : )
proto jsem napsal že je to od tématu ;) když vam vadí jail od minera tak proč jste ho zvolili :twisted:

Re: Zneužívaní jailu

#18
SnekCZ píše:
06 bře 2020 18:55
Tak tohle je fraška borci, Sorry xdddd pan phinwings s banem za heky z E2 nám tu bude něco říkat o tom jak je něco nespravedlivé xdddd a on by byl první kdo by jailoval. Miner měl právo to udělat. Já bych byl od winga v jailu už za 2 smrti beztak xddddddd a to bych taky šel jen si zahrát a zabojovat xddddd
+2

Re: Zneužívaní jailu

#20
Bohužel musím podpořit nárok pana pingwingsa a midasa na potrestání pana českáhokopáčečesko, nejenže se dotyčný hráč dopustil těžkého překročení svých pravomocí, ke kterým byl vybrán hráči zmíněného klanu, který výjimečně prohrál tuto mapu, ale také nehorázným způsobem zmíněným přestupkem zamezil výše uvedeným poškozeným se zcela účastnit zábavy na zmíněné události a také přitom řádně házet healky a kupovat je na jedné nejmenované oblíbené residenci.
cron