Re: Zajímavý jail

#21
Fufen píše:
03 dub 2020 22:27
Důkaz o tom, že někdo využíval mojí PT V v době wb? Nenajdeš.. Dopadlo by to stejně kdybych si vzal svojí prot V Z TRUHLY..
Tobě to asi pořád nedošlo, opět meleš zbytečný sračky, takže znovu - nikdo žádnej důkaz, jestli tvojí helmu někdo měl nebo ne nechce, nepotřebuje a vůbec nikoho to nezajímá. Tu pt V svoji z bedny sis vzít měl, ale když jsi tak neučinil, jsi sám proti sobě.
O důvod víc si myslet, že si prostě ze všech jenom děláš prdel.

Re: Zajímavý jail

#22
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:34
Fufen píše:
03 dub 2020 22:27
Důkaz o tom, že někdo využíval mojí PT V v době wb? Nenajdeš.. Dopadlo by to stejně kdybych si vzal svojí prot V Z TRUHLY..
Tobě to asi pořád nedošlo, opět meleš zbytečný sračky, takže znovu - nikdo žádnej důkaz, jestli tvojí helmu někdo měl nebo ne nechce, nepotřebuje a vůbec nikoho to nezajímá. Tu pt V svoji z bedny sis vzít měl, ale když jsi tak neučinil, jsi sám proti sobě.
O důvod víc si myslet, že si prostě ze všech jenom děláš prdel.
Radši tohle nebudu komentovat, až budeš mít něco k věci, tak se můžeme bavit..

Re: Zajímavý jail

#23
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:10
Ja úplně nevim, co tu řešíte. Miner tu jak AI od googlu postuje nějaký pravidla a druhej plantážník se zase brání argumentem uplácanym z hovna.
Logicky vole, když zapojíš zbytek mozku, tak prostě využíváš výhodu něčeho, co nemáš a navíc ještě díky tomu může někdo další využívat tvoji Pt V.
Akorát tu slovíčkaříte, melete smysl postrádající sračky a ztrapňujete se před ostatníma.
Prostě držte hubu, fufen má trest a je to. Pro příště Vám jen můžu doporučit - zapojte mozek, než něco uděláte a ušetříte sobě i ostatním hromadu času i nervů.
Tak písal tu, že nikto jeho Pt V nepoužíval, tak podla toho usduzujem, že to bola iba kozmetická blbosť : )

Re: Zajímavý jail

#24
Fufen píše:
03 dub 2020 22:27
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:10
Fufen píše:
Každý na serveru který chodí na wb ví, že mám svojí prot V helmu a celá moje reska též.

Nebylo mi řečeno (nepočítám kick od pavla, který jsem vysvětlil už párkrát), že bych si měl helmu sundat po úmrtí, pokud by mi to někdo řekl ať už z frakce nebo enemy a všiml bych si toho, nevidím důvod si korunu nesundat, když mám svojí prot V přilbu na resce v bedně nevyužitou -> mohl jsem mít svojí přilbu na wb a výsledek by byl stejný.

Nevěděl jsem x hodin před wb, že si korunu mám sundat, chatu jsem si nevšiml stejně jak pavlitko, kterému jsem ke všemu psal msg, které je 10x lépe viditelné a po kicku jsem samotnému pavlitkovi psal.

AT je upozorňovalo a stejně si to sundali po fightu, myslíš, že kdyby někomu napsali u ama sundej si armor, máš ho bugnutý, tak se zastavíš, sundáš armor a necháš se zabít, když je stále možnost, že dané wb nemusíte mít?
borko369 píše:
03 dub 2020 21:30
Riskovat ban? Však je to len kosmetická blbosť keď má prot V doma v truhle.. Nechápem o čo vám ide xd
Ja úplně nevim, co tu řešíte. Miner tu jak AI od googlu postuje nějaký pravidla a druhej plantážník se zase brání argumentem uplácanym z hovna.
Logicky vole, když zapojíš zbytek mozku, tak prostě využíváš výhodu něčeho, co nemáš a navíc ještě díky tomu může někdo další využívat tvoji Pt V.
Akorát tu slovíčkaříte, melete smysl postrádající sračky a ztrapňujete se před ostatníma.
Prostě držte hubu, fufen má trest a je to. Pro příště Vám jen můžu doporučit - zapojte mozek, než něco uděláte a ušetříte sobě i ostatním hromadu času i nervů.
Důkaz o tom, že někdo využíval mojí PT V v době wb? Nenajdeš.. Dopadlo by to stejně kdybych si vzal svojí prot V Z TRUHLY..
Prevence je důležitá. :D

Re: Zajímavý jail

#25
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:23
negjo píše:
03 dub 2020 22:12
To už je Anocra až tak zoufalá, že musí jailovat hráče za naprostý nesmysly, aby měli trochu větší šanci něco získat?
Spíš jsou všichni tak tupý, že se tohle dostane na forum.
+1

Fufen píše: Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.
moment, on už throw1x teda měl na WB svojí helmu ? pokud se tvoje helma v době WB válela v bedně, tak... sice to je porušení pravidel, ale selskym rozumem je jasný, že to neni nic vážnýho a třeba zmírnění trestu na 12h... ?
pokud ji měl na WB, tak to je mnohem horší...

btw... musíte sem sakra tahat frakční věci ? Nemyslím tím ty lidi, kteří jako první napsali slovo: Frakce, anocra, ama atd... stačí i to, že miner vidí žádost o zmírnění trestu od někoho z DG a insta proti

Re: Zajímavý jail

#26
Eskaron píše:
04 dub 2020 02:33
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:23
negjo píše:
03 dub 2020 22:12
To už je Anocra až tak zoufalá, že musí jailovat hráče za naprostý nesmysly, aby měli trochu větší šanci něco získat?
Spíš jsou všichni tak tupý, že se tohle dostane na forum.
+1

Fufen píše: Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.
moment, on už throw1x teda měl na WB svojí helmu ? pokud se tvoje helma v době WB válela v bedně, tak... sice to je porušení pravidel, ale selskym rozumem je jasný, že to neni nic vážnýho a třeba zmírnění trestu na 12h... ?
pokud ji měl na WB, tak to je mnohem horší...

btw... musíte sem sakra tahat frakční věci ? Nemyslím tím ty lidi, kteří jako první napsali slovo: Frakce, anocra, ama atd... stačí i to, že miner vidí žádost o zmírnění trestu od někoho z DG a insta proti
Na wb se válela v bedně, tudíž jsem měl jen hezčí skin..

Re: Zajímavý jail

#27
Fufen píše:
04 dub 2020 02:47
Eskaron píše:
04 dub 2020 02:33
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:23

Spíš jsou všichni tak tupý, že se tohle dostane na forum.
+1

Fufen píše: Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.
moment, on už throw1x teda měl na WB svojí helmu ? pokud se tvoje helma v době WB válela v bedně, tak... sice to je porušení pravidel, ale selskym rozumem je jasný, že to neni nic vážnýho a třeba zmírnění trestu na 12h... ?
pokud ji měl na WB, tak to je mnohem horší...

btw... musíte sem sakra tahat frakční věci ? Nemyslím tím ty lidi, kteří jako první napsali slovo: Frakce, anocra, ama atd... stačí i to, že miner vidí žádost o zmírnění trestu od někoho z DG a insta proti
Na wb se válela v bedně, tudíž jsem měl jen hezčí skin..
S čímž samozřejmě nikdo nebude ztrácet čas.

Re: Zajímavý jail

#28
Myslím, že jsi měl dostatek indícií k tomu, co máš a nemáš udělat.
Byl zde návrh, abys dostal záznam, k tomu v tomto případě nepřistupuju, ale jail byl udělený a tak to zůstane.-

Mějte prosím na paměti, že helpeři nemají takové možnosti vás omezit v dané nepovolené ingame aktivitě jako třeba administrátor. Tak se snaží varovat zprávou, varovat kickem a pak prostě nebudou další století čekat, až to uděláte.
cron