Zajímavý jail

#1
Zdravím,
dnes při času wb jsem měl po sundání vládce stále mojí korunu, byl jsem na wb a byl jsem upozorněn helperem omg14 do GLOBAL chatu, že si mám korunu sundat:
[19:43:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*HorniciLSD [Helper]omg14 [R]: fufen
[19:43:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] **NEPRITEL DOSTAL KRITICKOU RANU**
[19:43:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] **NEPRITEL DOSTAL KRITICKOU RANU**
[19:43:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*HorniciLSD [Helper]omg14 [R]: sundej korunu
[19:43:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] vitaxcz se nechal zabit raubířem!
[19:43:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
[19:43:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't PvP here.
Jak jde vidět, v tu dobu jsem něco hitoval (strážce u amarante) a nemohl jsem si všimnout zprávy od omga (napsal to do globalu, takže jsem nedostal upozornění zvuku od msg..). Poté při vstupu jsem dostal kick od Pavlitka se zprávou "sundej si korunu", poté mi došlo, že mám stále na sobě korunu a hned jsem mu po napojení psal, že si ji sundám po amarante, která měla +- 1k hp, což trvá 20s, po pár vteřinách amarante umřela, zabil jsem hráče co mě hitoval a šel jsem na resku uklidit korunu, ale byl jsem hozen do jailu na 24h od helpera _col_. Myslím si, že když jsem si očividně nemohl všimnout upozornění do chatu (sám pavlitko si mé zprávy prý též nevšiml: [19:43:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]PAVLiTKO [G]] po ama si to sundám) a také jsem řekl členu AT, že si ji sundám, protože jsem si neuvědomil, že ji stále mám na sobě, tak dání jailu na 24h je zbytečně přehnaný trest, když se tomu dalo předejít z obou stran, neříkám, že jsem udělal vše dobře a není to vůbec moje chyba, ale čistě jsem zapomněl sundat prot V přilbu, kterou mám svojí na resce s ještě jednou navíc (prot V přilba není nijak vzácná).
Omlouvám se, že jsem si nevzpomněl na korunu už včera, ale měl jsem pádný důvod myslet na něco jiného než korunu.
Děkuji, EmberIsolte.

Re: Zajímavý jail

#2
Já to číst nebudu.


1) Byl jsi upozorněn slovně - korunu jsi nesundal
2) Byl jsi vyhozen ze serveru - korunu jsi nesundal
3) Byl jsi poslán do jailu

Re: Zajímavý jail

#3
CzechMinerCZ píše:
03 dub 2020 20:06
Já to číst nebudu.


1) Byl jsi upozorněn slovně - korunu jsi nesundal
2) Byl jsi vyhozen ze serveru - korunu jsi nesundal
3) Byl jsi poslán do jailu
Důvody vypsané výše..

Re: Zajímavý jail

#4
CzechMinerCZ píše:
03 dub 2020 20:06
Já to číst nebudu.


1) Byl jsi upozorněn slovně - korunu jsi nesundal
2) Byl jsi vyhozen ze serveru - korunu jsi nesundal
3) Byl jsi poslán do jailu
Fraška...
Totálně přehnaný a neopodstatněný trest...

Re: Zajímavý jail

#5
Byl jsi upozorněn slovně, chápu že jsi si toho nemusel všimnout, proto jsi byl kicknut, což tě mělo jasně upozornit na porušování pravidel. Dále si pokračoval, byl jsi u strážce kde bylo dalších 20 lidí takže dvoje damagování nebylo potřebné.. (Amarante měla mimochodem kolem 7k nikoliv 1k). Myslím, že jail bez záznamu se dá vydržet, vzhledem k tomu že jsi helmu užíval cca o 24h déle než jsi měl.

PS: Tvoji helmu mohl mít kdokoliv půjčenou v tom je ta výhoda.

Re: Zajímavý jail

#6
Col píše: Byl jsi upozorněn slovně, chápu že jsi si toho nemusel všimnout, proto jsi byl kicknut, což tě mělo jasně upozornit na porušování pravidel. Dále si pokračoval, byl jsi u strážce kde bylo dalších 20 lidí takže dvoje damagování nebylo potřebné.. (Amarante měla mimochodem kolem 7k nikoliv 1k). Myslím, že jail bez záznamu se dá vydržet, vzhledem k tomu že jsi helmu užíval cca o 24h déle než jsi měl.

PS: Tvoji helmu mohl mít kdokoliv půjčenou v tom je ta výhoda.
Ano, když jsem dostal kick, uvědomil jsem si, že je něco špatně a začal jsem to řešit - zpráva AT o napravení.
Ne, když jsem dostal kick, nebyl jsem u strážce, ten už byl dávno mrtvý a já jsem byl uvnitř ama - vystrašil jsem the_cool_girl a viděl mě tam boriko = amarante neměla tolik hp jak píšeš, na dc bylo řečeno, že má tak 1k. Nejde mi o nějaký záznam, ale jde mi o princip, že zítra nebudu moct na wb. PS: pokud by měl někdo mojí helmu, která byla celou dobu na resce v bedně, idk jestli se to dá nějak dohledat, tak by se to dalo lehce poznat, protože jsem jediný kdo má helmu bez skinu a byl na wb. A helmu jsem nepoužíval 24h, včera jsem po ztrátě vládce byl jen už na resce - dohledatelné v logách. A dnes jsem byl též na serveru jen v době wb. Z čehož vyplývá, že žádný boost jsem neměl, jen jsem měl hezkou korunku na hlavě, která mi nijak nepomohla.

Re: Zajímavý jail

#7
[11:19:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: hele
[11:19:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: zebrak
[11:19:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: XD
[11:19:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: sedi a trucuje?
[11:19:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [+] Throw1x [R]: neasi utikej od nej
[11:19:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [+] Throw1x [R]: jo
[11:19:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: jakej žebrák
[11:19:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: ty sviněěě
[11:20:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: jak se opovazujes nosit
[11:20:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: korunu
[11:20:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: ty
[11:20:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: WasSlainByBoriko nezbedniku
[11:20:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /res tp potionshop provede
[11:20:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: nemám svojí prot V u sebe
[11:20:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: :/



O tom, že korunu máš jsi dost dobře vědel a záměrně toho zneužil. Dodal bych ti záznam.

Re: Zajímavý jail

#8
CzechMinerCZ píše:
03 dub 2020 20:20
[11:19:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: hele
[11:19:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: zebrak
[11:19:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: XD
[11:19:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: sedi a trucuje?
[11:19:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [+] Throw1x [R]: neasi utikej od nej
[11:19:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [+] Throw1x [R]: jo
[11:19:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: jakej žebrák
[11:19:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: ty sviněěě
[11:20:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: jak se opovazujes nosit
[11:20:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: korunu
[11:20:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: ty
[11:20:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [TheLadies] [] Jack_Ounes [G]: WasSlainByBoriko nezbedniku
[11:20:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /res tp potionshop provede
[11:20:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: nemám svojí prot V u sebe
[11:20:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BloodLust] [] EmberIsolte [R]: :/



O tom, že korunu máš jsi dost dobře vědel a záměrně toho zneužil. Dodal bych ti záznam.
Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.

Re: Zajímavý jail

#9
Fufen píše: Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.
Nezbedníku, Tvá vlastní čest by ti dovolit neměla korunu vládcovskou nositi po té, co hráč typu plebovitého, jakým Boriko zajisté je, tě u Ethana utratí.

Re: Zajímavý jail

#10
Na serveru je přísně zakázáno:

Narušovat chod hry nebo nabádat jiné hráče k porušování pravidel hry a narušování hratelnosti.

Vládce ti přináší unikátní výhodu - možnost nosit aktuálně nejlepší protection helmu na serveru. O rank vládce jsi včera přišel.
Nikdo neví, jestli máš nějakou svojí pt V.

Každý hráč, poctivý hráč, ví že si korunu musí po sesazení sundat. Jak jsi psal - byl jsi u démona a v průsmyku? Využíval jsi protection V vládcovskou helmu pro dropování nebo na WB? Takhle asi ne že?

Dodal bych ti záznam. O tom že jsi ji měl jsi věděl několik hodin před. Byl jsi upozorněn členem AT, vyhozen členem AT a přesto sis ji nesundal.

Přirovnával jsi to k situaci - kdy hráč s bugnutým armore nejdřív dokončí souboj... To asi ano, ale nikdo 100% neví, že armor bugnutej má. Koruna je na tobě jasně vidět.
cron