Re: Zajímavý jail

#11
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 20:25
Fufen píše: Byl jsem celou dobu na resce - v žádné pvp zoně nebo pve jsem nebyl a moji helmu měl půjčenou throwix, protože se mu nelíbí jeho maska.. A nedošlo mi, že to bude třeba nějak zakázané, když to není nějaký item, který tě udělá silnějším. Kdyby mi v tu dobu někdo řekl, ať si ji sundám, nemám jakýkoliv problém.
Nezbedníku, Tvá vlastní čest by ti dovolit neměla korunu vládcovskou nositi po té, co hráč typu plebovitého, jakým Boriko zajisté je, tě u Ethana utratí.
XDDDDD

Re: Zajímavý jail

#12
CzechMinerCZ píše:
03 dub 2020 20:28
Na serveru je přísně zakázáno:

Narušovat chod hry nebo nabádat jiné hráče k porušování pravidel hry a narušování hratelnosti.

Vládce ti přináší unikátní výhodu - možnost nosit aktuálně nejlepší protection helmu na serveru. O rank vládce jsi včera přišel.
Nikdo neví, jestli máš nějakou svojí pt V.

Každý hráč, poctivý hráč, ví že si korunu musí po sesazení sundat. Jak jsi psal - byl jsi u démona a v průsmyku? Využíval jsi protection V vládcovskou helmu pro dropování nebo na WB? Takhle asi ne že?

Dodal bych ti záznam. O tom že jsi ji měl jsi věděl několik hodin před. Byl jsi upozorněn členem AT, vyhozen členem AT a přesto sis ji nesundal.

Přirovnával jsi to k situaci - kdy hráč s bugnutým armore nejdřív dokončí souboj... To asi ano, ale nikdo 100% neví, že armor bugnutej má. Koruna je na tobě jasně vidět.
Každý na serveru který chodí na wb ví, že mám svojí prot V helmu a celá moje reska též.

Nebylo mi řečeno (nepočítám kick od pavla, který jsem vysvětlil už párkrát), že bych si měl helmu sundat po úmrtí, pokud by mi to někdo řekl ať už z frakce nebo enemy a všiml bych si toho, nevidím důvod si korunu nesundat, když mám svojí prot V přilbu na resce v bedně nevyužitou -> mohl jsem mít svojí přilbu na wb a výsledek by byl stejný.

Nevěděl jsem x hodin před wb, že si korunu mám sundat, chatu jsem si nevšiml stejně jak pavlitko, kterému jsem ke všemu psal msg, které je 10x lépe viditelné a po kicku jsem samotnému pavlitkovi psal.

AT je upozorňovalo a stejně si to sundali po fightu, myslíš, že kdyby někomu napsali u ama sundej si armor, máš ho bugnutý, tak se zastavíš, sundáš armor a necháš se zabít, když je stále možnost, že dané wb nemusíte mít?

Re: Zajímavý jail

#13
nemáš vládce = nemáš mít na sobě korunu to je snad logický k pochopení, když tohle nerespektuješ tak za to budeš pykat a to tvrdě ! 8-)

Re: Zajímavý jail

#15
josef04 píše:
03 dub 2020 21:21
pokud nechceš riskovat ban/ jail tak by jsi to udělat měl hned a ne až po WB
Riskovat ban? Však je to len kosmetická blbosť keď má prot V doma v truhle.. Nechápem o čo vám ide xd

Re: Zajímavý jail

#16
borko369 píše:
03 dub 2020 21:30
josef04 píše:
03 dub 2020 21:21
pokud nechceš riskovat ban/ jail tak by jsi to udělat měl hned a ne až po WB
Riskovat ban? Však je to len kosmetická blbosť keď má prot V doma v truhle.. Nechápem o čo vám ide xd
Vypadá líp než my lol.

Re: Zajímavý jail

#17
Fufen píše:
Každý na serveru který chodí na wb ví, že mám svojí prot V helmu a celá moje reska též.

Nebylo mi řečeno (nepočítám kick od pavla, který jsem vysvětlil už párkrát), že bych si měl helmu sundat po úmrtí, pokud by mi to někdo řekl ať už z frakce nebo enemy a všiml bych si toho, nevidím důvod si korunu nesundat, když mám svojí prot V přilbu na resce v bedně nevyužitou -> mohl jsem mít svojí přilbu na wb a výsledek by byl stejný.

Nevěděl jsem x hodin před wb, že si korunu mám sundat, chatu jsem si nevšiml stejně jak pavlitko, kterému jsem ke všemu psal msg, které je 10x lépe viditelné a po kicku jsem samotnému pavlitkovi psal.

AT je upozorňovalo a stejně si to sundali po fightu, myslíš, že kdyby někomu napsali u ama sundej si armor, máš ho bugnutý, tak se zastavíš, sundáš armor a necháš se zabít, když je stále možnost, že dané wb nemusíte mít?
borko369 píše:
03 dub 2020 21:30
Riskovat ban? Však je to len kosmetická blbosť keď má prot V doma v truhle.. Nechápem o čo vám ide xd
Ja úplně nevim, co tu řešíte. Miner tu jak AI od googlu postuje nějaký pravidla a druhej plantážník se zase brání argumentem uplácanym z hovna.
Logicky vole, když zapojíš zbytek mozku, tak prostě využíváš výhodu něčeho, co nemáš a navíc ještě díky tomu může někdo další využívat tvoji Pt V.
Akorát tu slovíčkaříte, melete smysl postrádající sračky a ztrapňujete se před ostatníma.
Prostě držte hubu, fufen má trest a je to. Pro příště Vám jen můžu doporučit - zapojte mozek, než něco uděláte a ušetříte sobě i ostatním hromadu času i nervů.

Re: Zajímavý jail

#18
To už je Anocra až tak zoufalá, že musí jailovat hráče za naprostý nesmysly, aby měli trochu větší šanci něco získat?

Re: Zajímavý jail

#19
negjo píše:
03 dub 2020 22:12
To už je Anocra až tak zoufalá, že musí jailovat hráče za naprostý nesmysly, aby měli trochu větší šanci něco získat?
Spíš jsou všichni tak tupý, že se tohle dostane na forum.

Re: Zajímavý jail

#20
Jack_Ounes píše:
03 dub 2020 22:10
Fufen píše:
Každý na serveru který chodí na wb ví, že mám svojí prot V helmu a celá moje reska též.

Nebylo mi řečeno (nepočítám kick od pavla, který jsem vysvětlil už párkrát), že bych si měl helmu sundat po úmrtí, pokud by mi to někdo řekl ať už z frakce nebo enemy a všiml bych si toho, nevidím důvod si korunu nesundat, když mám svojí prot V přilbu na resce v bedně nevyužitou -> mohl jsem mít svojí přilbu na wb a výsledek by byl stejný.

Nevěděl jsem x hodin před wb, že si korunu mám sundat, chatu jsem si nevšiml stejně jak pavlitko, kterému jsem ke všemu psal msg, které je 10x lépe viditelné a po kicku jsem samotnému pavlitkovi psal.

AT je upozorňovalo a stejně si to sundali po fightu, myslíš, že kdyby někomu napsali u ama sundej si armor, máš ho bugnutý, tak se zastavíš, sundáš armor a necháš se zabít, když je stále možnost, že dané wb nemusíte mít?
borko369 píše:
03 dub 2020 21:30
Riskovat ban? Však je to len kosmetická blbosť keď má prot V doma v truhle.. Nechápem o čo vám ide xd
Ja úplně nevim, co tu řešíte. Miner tu jak AI od googlu postuje nějaký pravidla a druhej plantážník se zase brání argumentem uplácanym z hovna.
Logicky vole, když zapojíš zbytek mozku, tak prostě využíváš výhodu něčeho, co nemáš a navíc ještě díky tomu může někdo další využívat tvoji Pt V.
Akorát tu slovíčkaříte, melete smysl postrádající sračky a ztrapňujete se před ostatníma.
Prostě držte hubu, fufen má trest a je to. Pro příště Vám jen můžu doporučit - zapojte mozek, než něco uděláte a ušetříte sobě i ostatním hromadu času i nervů.
Důkaz o tom, že někdo využíval mojí PT V v době wb? Nenajdeš.. Dopadlo by to stejně kdybych si vzal svojí prot V Z TRUHLY..
cron