Re: _col_

#3
Bohužel opravdu nemohu ovlivnit to, že mě to oživí. Vzhledem k tomu, že jsem byl normálně vidět a šel hitovat (viz. log) nevidím tak velký problém (ano bug by to chtělo určitě opravit).. Mnohokrát se stejná situace stala u Erleghta, Ignise nebo právě královny.. TOP jsem měl i 10% + jsem mohl hned backnout. (Navíc mě na konci normálně zabil Jack)





Log:
[19:32:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] col was slain by §cPavouk
[19:33:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Dostal jsi kritickou ranu!
[19:33:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Dostal si velky uder kladivem!


[19:34:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] _col_ was slain by Jack_Ounes using [§6Sekera krale Arthuriuse II]

Re: _col_

#5
CzechMinerCZ píše:
18 kvě 2020 20:15
Buď jsem blbej já, a potřebuju k tomu "něco dodat" nebo jsi blbej ty. Klasickej "bug", umřeš, hráč kterýho jsi hitoval umře, oživí tě vampír. Co má dělat? Sundat armor a nechat se zabít? Pokud vím, hitboxy má normální.
se nenervuj fanboyi :roll:

TheDarkLord173 píše: Odstranil bych ten heal ze zabití člověka, dělá to zbytečné problémy.
A hladomor dětí v Africe vyřešíš odstraněním dětí z Afriky?

Moc jsem nepochopil, co tohle teda dělá za brikule, je to jen vizuální nebo ten mob do hráče nejde?

Re: _col_

#7
[/quote]
Moc jsem nepochopil, co tohle teda dělá za brikule, je to jen vizuální nebo ten mob do hráče nejde?
[/quote]

Vizuální bug, kdy jen vypadáš takto. Normálně jdeš hitovat, normálně dostáváš damage. Jediná výhoda je, že tě to oživí na místě když umřeš, ale vzhledem k tomu že bych za 5s backnul by to nic nezměnilo.

Re: _col_

#10
borko369 píše:
18 kvě 2020 20:47
Obcas to je len vizualne a obcas ta nemozu hitovat ziadne spelly od mobov a ani hraci :D viz. Jakub
Přesně, tohle byl jen vizuální bug, který ti nejspíš vůbec nepomůže, něco jiného se stalo dnes u Ignise, kdy Jakuba nikdo nemohl hitovat a ani nedostával spelly či dmg od mobek :D