Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#21
CzechMinerCZ píše:
21 kvě 2020 12:53
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:03
Nejdříve bych vám rád všem poděkoval za velice užitečné a jednohlasné vyjádření k mému dotazu, a že tu rozhodně jistí lidé nepíšou naprosté bl*tky.

A nyní bez ironie.
Kvůli tomu, že nevím, zda teda je trestné vůbec být ve vodě (a držet se na vrcholu) tak se rozepíšu dlouhou verzí. Pamatuju si ten strom, obzvláště díky tomu, jak moc NesTrix psal, jak dostanu BAN a buh ví co všechno za to bugování (bylo to před X týdny, ale ok). Stále nosím custom made botičky s enchantem Depth Strider III. Díky tomuto enchantu sem schopen tomu vlkodlakovi kdykoli uplavat, i kdyby voda byla jen 1 blok hluboká, není to žádnej problém, protože ten vlkodlak je neskutečně pomalej, zatímco já s tím enchantem sem rychlý téměř jak na souši. Jediný důvod, proč sem tedy šel tak hluboko pod vodu, jsou debuffy. Na NesTrixově screenu je jasně vidět, že má debuffy (tzn weakness a nauseu), s weaknessem dávám tomu vlkodlakovi svojí zbraní za 10 hp. Pod vodu sem šel, protože tam mi zmizí debuffy a já mu opět budu dávat mnohem větší dmg. Jinak, pod vodu sem toho vlkodlaka zavedl já, hráč Jakub13500 za mnou skočil, aby ho rychleji zabil, a protože on neměl weakness, tak se mu podařilo toho vlkodlaka přetankovat, v moment, kdy to hráč NesTrix vyfotil se vlkodlak přetankoval, jakub ihned poté vyplaval na hladinu, protože už to po té chvíli hitování mělo málo HP a weakness se až tak rychle nenabuduje.
Shrnutí: Pokud členové AT opravdu uznají, že to je trestné, tak dobrá, dejte mi warn, kterým se to řešilo v minulosti, sice nevím, proč to hráč NesTrix vytahuje po X týdnech, ale budiž... ALE rád bych vás požádal, abyste potrestali i jiné, kteří to dělali, a kteří mi tvrdili, že se to smí: https://imgur.com/Gfa0KCR
Pokud se tedy budete divit, proč sem to vyfotil, pokud sem si myslel, že se to smí, je to proto, že hráč borko369 nejen šel pod vodu jako já, ale i toho vlkodlaka odváděl od stromu, aby se jeho zabití nezaregistrovalo do vypnutí ochrany stromu, důvod nevím...
Já vidím, že na screenu pouze utíká pryč. Nehituje ho, nebo se snad pletu?
A já si na screenshotu jen chilluju pod vodou a jestli to jakub hituje nebo ne nevidíme, kvůli špatnému úhlu fotografie.

Zamysli se, co píšeš.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#22
Eskaron píše: Kvůli tomu, že nevím, zda teda je trestné vůbec být ve vodě (a držet se na vrcholu)
Neznalost pravidel neomlouvá.

DesTrixPlayer píše:
21 kvě 2020 12:58
A jsme doma, ze screenshotu se dá těžko poznat co je pravda a co ne, kdyby jste aspoň měli video jak tak činí, ať už nestrix nebo eskaron ale ze screenshotu si můžeme leda tak domýšlet co se opravdu stalo a kdo říká pravdu.
Jsou důkazy + se eskaron přiznal, takže je to v pořádku.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#23
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 13:05
DesTrixPlayer píše:
21 kvě 2020 12:58
A jsme doma, ze screenshotu se dá těžko poznat co je pravda a co ne, kdyby jste aspoň měli video jak tak činí, ať už nestrix nebo eskaron ale ze screenshotu si můžeme leda tak domýšlet co se opravdu stalo a kdo říká pravdu.
Jsou důkazy + se eskaron přiznal, takže je to v pořádku.
Myslím tím celkově v tomhle threadu.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#24
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 13:05
Eskaron píše: Kvůli tomu, že nevím, zda teda je trestné vůbec být ve vodě (a držet se na vrcholu)
Neznalost pravidel neomlouvá.

DesTrixPlayer píše:
21 kvě 2020 12:58
A jsme doma, ze screenshotu se dá těžko poznat co je pravda a co ne, kdyby jste aspoň měli video jak tak činí, ať už nestrix nebo eskaron ale ze screenshotu si můžeme leda tak domýšlet co se opravdu stalo a kdo říká pravdu.
Jsou důkazy + se eskaron přiznal, takže je to v pořádku.
A ty víš, jestli je to trestný Jackie ??

Notak lidi... všichni víme, že to boris hitoval, toto je jen reakce na minerův příspěvek, který přináší do civilizované debaty asi tolik ceny, jako biův příspěvek v sousedním tématu (Jakub13500)

A ještě k tomu si povšimněte toho, kde se ten screen nachází, je to daleko od stromu, tam, kde při smrti vlkodlaka se ta smrt nezaznamená u stromu, tím pádem strom nelze zabít, dokud to AT nespraví či dokud se ten strom neresetuje. To prosím také uvažujte.... a protože je v rohu napsáno, že vlkodlak má cca 700HP/1500HP, tak je jasné, že to boris topdmgnul, tím pádem to určitě hitoval ;) navíc ostatní píšou i do chatu, že to je trestné, ale to je detail...
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem, bohužel nemám screeny.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#25
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25

A ty víš, jestli je to trestný Jackie ??

Je to trestné, Eskie.
útočit na hráče a moby z bezpečně zóny nebo ze zón, ve kterých na Vás nemůžou útočit
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25
Notak lidi... všichni víme, že to boris hitoval, toto je jen reakce na minerův příspěvek, který přináší do civilizované debaty asi tolik ceny, jako biův příspěvek v sousedním tématu (Jakub13500)

A ještě k tomu si povšimněte toho, kde se ten screen nachází, je to daleko od stromu, tam, kde při smrti vlkodlaka se ta smrt nezaznamená u stromu, tím pádem strom nelze zabít, dokud to AT nespraví či dokud se ten strom neresetuje. To prosím také uvažujte.... a protože je v rohu napsáno, že vlkodlak má cca 700HP/1500HP, tak je jasné, že to boris topdmgnul, tím pádem to určitě hitoval ;) navíc ostatní píšou i do chatu, že to je trestné, ale to je detail...
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem, bohužel nemám screeny.
Z mého pohledu pouze konspirační teorie a snaha stáhnout s sebou někoho dalšího, připrav pořádné důkazy, nebo tu nevymýšlej pohádky.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#26
DesTrix píše:Tím se doznáváš k tomu, že víš, že hráč porušuje pravidla ale nenahlašuješ ho?
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem,
Eskarone, ty víš o tom že boris porušuje pravidla ale nenahlásil jsi ho? :O

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#27
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 15:38
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25

A ty víš, jestli je to trestný Jackie ??

Je to trestné, Eskie.
útočit na hráče a moby z bezpečně zóny nebo ze zón, ve kterých na Vás nemůžou útočit
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25
Notak lidi... všichni víme, že to boris hitoval, toto je jen reakce na minerův příspěvek, který přináší do civilizované debaty asi tolik ceny, jako biův příspěvek v sousedním tématu (Jakub13500)

A ještě k tomu si povšimněte toho, kde se ten screen nachází, je to daleko od stromu, tam, kde při smrti vlkodlaka se ta smrt nezaznamená u stromu, tím pádem strom nelze zabít, dokud to AT nespraví či dokud se ten strom neresetuje. To prosím také uvažujte.... a protože je v rohu napsáno, že vlkodlak má cca 700HP/1500HP, tak je jasné, že to boris topdmgnul, tím pádem to určitě hitoval ;) navíc ostatní píšou i do chatu, že to je trestné, ale to je detail...
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem, bohužel nemám screeny.
Z mého pohledu pouze konspirační teorie a snaha stáhnout s sebou někoho dalšího, připrav pořádné důkazy, nebo tu nevymýšlej pohádky.
Jaký "lepší důkazy" mám důkaz, že ho tam úmyslně zatáhnul, chceš něco více Jackie ?

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#28
CzechMinerCZ píše:
21 kvě 2020 15:46
DesTrix píše:Tím se doznáváš k tomu, že víš, že hráč porušuje pravidla ale nenahlašuješ ho?
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem,
Eskarone, ty víš o tom že boris porušuje pravidla ale nenahlásil jsi ho? :O
To bylo v době, kdy sem byl s DG (otřesné časy) a všichni mi tvrdili, že to není trestné, ani hitování pod vodou.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#29
Eskaron píše:
21 kvě 2020 15:48
CzechMinerCZ píše:
21 kvě 2020 15:46
DesTrix píše:Tím se doznáváš k tomu, že víš, že hráč porušuje pravidla ale nenahlašuješ ho?
Eskaron píše:
21 kvě 2020 14:25
Nehledě na to, že toto dělal hráč borko369 vícekrát, a nejen on, i ostatní hráče DG sem viděl, tuto taktiku provozovat na zdržení stromu bugem,
Eskarone, ty víš o tom že boris porušuje pravidla ale nenahlásil jsi ho? :O
To bylo v době, kdy sem byl s DG (otřesné časy) a všichni mi tvrdili, že to není trestné, ani hitování pod vodou.
To můžu potvrdit otřesné časy to byly ale už jsme se přes to dostali doufám že takové časy jako esko ve frakci už nenastanou x).
cron