Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#31
borko369 píše:
21 kvě 2020 16:40
Eskaron píše:
21 kvě 2020 15:48
To bylo v době, kdy sem byl s DG (otřesné časy) a všichni mi tvrdili, že to není trestné, ani hitování pod vodou.

Nelži prosím
Nelžu !
Nejenomže sem se ptal na vlkodlaka, ale do teď si pamatuju odpověď, kterou ste mi dali, když sem vás poprvé viděl bugovat medvěda: "AT o těch bugách ví a neřeší to, protože by museli zabanovat půlku serveru"

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#33
Eskaron píše:
21 kvě 2020 16:44
borko369 píše:
21 kvě 2020 16:40
Eskaron píše:
21 kvě 2020 15:48
To bylo v době, kdy sem byl s DG (otřesné časy) a všichni mi tvrdili, že to není trestné, ani hitování pod vodou.

Nelži prosím
Nelžu !
Nejenomže sem se ptal na vlkodlaka, ale do teď si pamatuju odpověď, kterou ste mi dali, když sem vás poprvé viděl bugovat medvěda: "AT o těch bugách ví a neřeší to, protože by museli zabanovat půlku serveru"
No třeba neví a proto se to neřešilo.. Teď to ví a můžou to nějak vyřešit a do budoucna od toho hráče odradit.

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#34
phiwings99 píše:
21 kvě 2020 17:14
Eskaron píše:
21 kvě 2020 16:44
borko369 píše:
21 kvě 2020 16:40



Nelži prosím
Nelžu !
Nejenomže sem se ptal na vlkodlaka, ale do teď si pamatuju odpověď, kterou ste mi dali, když sem vás poprvé viděl bugovat medvěda: "AT o těch bugách ví a neřeší to, protože by museli zabanovat půlku serveru"
No třeba neví a proto se to neřešilo.. Teď to ví a můžou to nějak vyřešit a do budoucna od toho hráče odradit.
Takže ste mi lhali... to je super... fakt skvělý LieGods

hm... tolik screenů bych si mohl pořídit, vědět to...

Re: Stížnost na hráče Jakub13500 a _eskaron_

#36
Zde jsme se rozhodli ponechat situaci bez trestu, čímž ovšem nechceme nijak říct, že podporujeme bugování bossů. Tímto způsobem bychom pak mohli trestat každého, kdo zabíjí třeba jen utopence pod vodou... Místo toho se pokusíme nějakým způsobem zamezit odvlečení vlkodlaka daleko od stromu.
cron