Re: Jakub13500

#21
TheDarkLord173 píše:
21 kvě 2020 11:55
peta57 píše:
20 kvě 2020 23:54
Tenhle bug se mi už také jednou stal a video s ním jsem posílal jak do /bug, tak Colovi i Epesovi. Kdyby někdo chtěl vědět, jak to vypadalo z pohledu Jakuba a jak jednoduchý to měl, můžete mi napsat, rád vám to video pošlu. Teď k Jakubovi. Došel tam jako jeden z posledních a čistýho času jsem ho tam viděl snad jen pár sekund, pak zmizel a objevil se až na konci, kdy sebral drop. Čekal jsem, že to sám nahlásí a drop odevzdá (neslyšel jsem o tom, že by to udělal). Kdyby se vymlouval, že o tom bugu nevěděl, tak je to blbost, protože jednak mu to psali hráči do chatu a jednak si toho doopravdy všimnete, když kolem vás blikají hráči a vy nedostáváte ŽÁDNÉ poškození. Nenávratně bugem i přes varování hráčů ovlivnil WB a poškodil hráče. Udělejte si o tom obrázek sami.
Z toho co jsem slyšel já, tak bug nahlásil, a drop odevzdal :)
To je sice hezke a slechetne, ale tech 44% dmge se mohlo mezi me a Mirase jeste rozdelit a ve vysledku dmg mohl mit kdokoliv jiny..

Re: Jakub13500

#23
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 12:44
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:35
požitek z ignise ? srsly ?? jedinej požitek z ignise je rage nad tím, jak dementně je to udělaný.
Jinak, pokud odevzdal drop, tak možná zničil "požitek" toho, jak se knockujete a stunujete a doufáte, že ignis dá IK zrovna těm hráčům, se kterýma bojujete, ale drop odevzdal, takže výsledek je vpohodě
Takže tvůj závěr - bugování je v pohodě a to že úplně znehodnotil čas všech, co na tom Ignisovi celou dobu byli, je taky v pohodě? Jestli tebe Ignis nebaví a raguješ u toho, že tě někdo někam knockuje - fajn, tak tam nelez, můžeš si sedět dalších 20 hodin u stromu, to ti nikdo nebere, ale pokud někdo věnuje svůj čas a chodí toho Ignise, možná ho to baví, bojuje o drop a chce tam chodit. Co ale rozhodně nikoho nebaví, když tam dojde jeden pablb, kterej to celý nabuguje, drop stejně musí zahodit, protože si nakonec nejspíš jen chce zahránít kejhák, aby se mu něco nestalo a tím pádem zničí ten požitek a čas úplně všech, co tam byli. Prostě vědomě bugoval a na tom se nic nezmění.

Ne Eskarone, tohle není v pořádku, argumentovat tím, že je v pořádku Ignise bugovat, protože tě prostě nebaví. To je asi stejný, jakože je v pořádku nabugovat věci a zničit ekonomiku, protože už tě Epes nebaví. Ty jsi fakt fyzmatlák.
Já sem neargumentoval, že je BUGOVÁNÍ vpohodě, kdyby ses obtěžoval zjistit, co chci vlastně říci tím příspěvkem, tak bys zjistil, že můj argument je, že jakub z toho ignise vzhledem k dropu nic neměl, a tím pádem NEPOUŽIL BUG KE SVÉMU OBOHACENÍ, to je jediný závěr, co sem chtěl udělat... čas a "super zážitky na černý IK-čka" ti nikdo nevynahradí, je mi líto. Ale vzhledem k tomu, že nic nepadlo, tak si sem jistej, že ti jakub dá to, co z něj padlo, když ho slušně poprosíš a nebudeš mu nadávat i s frakcí do pablbů.
- to samý platí i pro KFCčko a petu
pochybuju že by jakub dal WB pečeť :P

Re: Jakub13500

#24
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 12:44
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:35
požitek z ignise ? srsly ?? jedinej požitek z ignise je rage nad tím, jak dementně je to udělaný.
Jinak, pokud odevzdal drop, tak možná zničil "požitek" toho, jak se knockujete a stunujete a doufáte, že ignis dá IK zrovna těm hráčům, se kterýma bojujete, ale drop odevzdal, takže výsledek je vpohodě
Takže tvůj závěr - bugování je v pohodě a to že úplně znehodnotil čas všech, co na tom Ignisovi celou dobu byli, je taky v pohodě? Jestli tebe Ignis nebaví a raguješ u toho, že tě někdo někam knockuje - fajn, tak tam nelez, můžeš si sedět dalších 20 hodin u stromu, to ti nikdo nebere, ale pokud někdo věnuje svůj čas a chodí toho Ignise, možná ho to baví, bojuje o drop a chce tam chodit. Co ale rozhodně nikoho nebaví, když tam dojde jeden pablb, kterej to celý nabuguje, drop stejně musí zahodit, protože si nakonec nejspíš jen chce zahránít kejhák, aby se mu něco nestalo a tím pádem zničí ten požitek a čas úplně všech, co tam byli. Prostě vědomě bugoval a na tom se nic nezmění.

Ne Eskarone, tohle není v pořádku, argumentovat tím, že je v pořádku Ignise bugovat, protože tě prostě nebaví. To je asi stejný, jakože je v pořádku nabugovat věci a zničit ekonomiku, protože už tě Epes nebaví. Ty jsi fakt fyzmatlák.
Já sem neargumentoval, že je BUGOVÁNÍ vpohodě, kdyby ses obtěžoval zjistit, co chci vlastně říci tím příspěvkem, tak bys zjistil, že můj argument je, že jakub z toho ignise vzhledem k dropu nic neměl, a tím pádem NEPOUŽIL BUG KE SVÉMU OBOHACENÍ, to je jediný závěr, co sem chtěl udělat... čas a "super zážitky na černý IK-čka" ti nikdo nevynahradí, je mi líto. Ale vzhledem k tomu, že nic nepadlo, tak si sem jistej, že ti jakub dá to, co z něj padlo, když ho slušně poprosíš a nebudeš mu nadávat i s frakcí do pablbů.
- to samý platí i pro KFCčko a petu
Nejde ani o to ze nic nepadlo ale o to co udelal. Ta druha cast mohla o dost vecech rozhodovat. To je jako kdybys napsal ze boris nemel dostat ban za bugovani jantaru protoze vlastne je to levna k nicemu surovina mohli mu ji jen sebrat.. jde o princip

Re: Jakub13500

#25
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:35
takže výsledek je vpohodě
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59

Já sem neargumentoval, že je BUGOVÁNÍ vpohodě

Obrázek


Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59

kdyby ses obtěžoval zjistit, co chci vlastně říci tím příspěvkem, tak bys zjistil, že můj argument je, že jakub z toho ignise vzhledem k dropu nic neměl, a tím pádem NEPOUŽIL BUG KE SVÉMU OBOHACENÍ, to je jediný závěr, co sem chtěl udělat... čas a "super zážitky na černý IK-čka" ti nikdo nevynahradí, je mi líto.
Takže podle tvojí hypotézy je v pořádku bugovat, dokud nic nepadne. Nic nepadlo, je to ok a kdyby něco padlo, tak co? Dostane ban? Nebo nám to dá stejně jako tu hierku, kterou ukradl? Začněme tím, že to mít vůbec neměl.
Jak psal Nian a bylo i nespočetněkrát řečeno, jde o princip. Navíc jemu je to očividně úplně jedno a neuvědomuje si, že je to špatně, když používal autofish a teď si k tomu v klídečku buguje.

Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59
Ale vzhledem k tomu, že nic nepadlo, tak si sem jistej, že ti jakub dá to, co z něj padlo, když ho slušně poprosíš a nebudeš mu nadávat i s frakcí do pablbů.
- to samý platí i pro KFCčko a petu
Ještě to teda jednou shrnu, asi nebudu jedinej, kdo se tomu diví. Bugovat je v pořádku, dokud nic nepadne a když něco padne, až potom tedy banovat či jinak trestat. Dále mám tedy slušně prosit člověka, který buguje a krade, aby mi dal něco, co on mít vůbec nemá, jo?
Jinak označení pablb užívám jen pro něj a ne celou frakci, byl tam on + vzhledem k tomu, co svým bezohledným jednáním a chováním způsobuje, mi přijde naprosto adekvátní.

Re: Jakub13500

#26
Klimki_ píše: Toho Ignise rozhodně zabíjet neměl, bylo by dobré, aby se k tomu také vyjádřil.
Když jsem se ho na to dneska ráno ptal a říkal mu ať se nějak obháji, tak co jsem tak pochopil zde nebude nic psát, prej jenom do pm epesovi/zbytku AT :)

Re: Jakub13500

#27
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59
Já sem neargumentoval, že je BUGOVÁNÍ vpohodě, kdyby ses obtěžoval zjistit, co chci vlastně říci tím příspěvkem, tak bys zjistil, že můj argument je, že jakub z toho ignise vzhledem k dropu nic neměl, a tím pádem NEPOUŽIL BUG KE SVÉMU OBOHACENÍ, to je jediný závěr, co sem chtěl udělat... čas a "super zážitky na černý IK-čka" ti nikdo nevynahradí, je mi líto. Ale vzhledem k tomu, že nic nepadlo, tak si sem jistej, že ti jakub dá to, co z něj padlo, když ho slušně poprosíš a nebudeš mu nadávat i s frakcí do pablbů.
- to samý platí i pro KFCčko a petu
Borkovi taky stačilo odevzdat nabugovany jantar a neměl by BL? xD
Esko, tvoji argumentaci už nemá cenu ani komentovat :D Buď si tak blbej a opravdu nerozumíš tomu co píšeš nebo se snažiš Jakuba jenom krejt.

Re: Jakub13500

#28
Toto by sa hodilo niekde do dobreho meme videa. Cele Fallacy si serie do huby. Kebyze buguje niekto z DG alebo WC tak ho za 1 minutu ukamenuju, ukrizuju a potom ho spalia a popol vysypu do mora. Ale ako pozeram Eskaron ma tie Jakubove vajcia uz poriadne hlboko v krku a Jakubko davaj bacha aby si sa cez tu prdel AT nepretlacil tak hlboko aby si nevysiel cez usta.

Take brikule hned po unbane... ten hrac si zasluzi tak minimalne Blacklist.

Re: Jakub13500

#29
Nepoužil bug k svojmu obohateniu. Tak fajn, naduplikujem si 10 stackoch demonakoch a hodím ich do lávy, však z toho nebudem mať nič , tak to je potom v pohode, či ne. Ne ale teraz vážne, sám vedel čo robil, dostal varovanie do chatu od všetkých hráčov čo tam boli a hitoval ďalej, neprestal, nedal relog, neurobil nič pre to, aby sa z toho bugu sám dostal. Či už niečo padlo alebo nie, je podľa mňa úplne jedno, ako to tu pár ľudí už zmienilo , ide o princíp, nie konkrétne o drop. Keby šlo v každom prípade len o drop a každý by si to takto veselo tento bug využíval, tak si neviem predstaviť jak by to tu potom vyzeralo. In conclusion, určite by sa mal tento bug opraviť a Jakuba potrestať, nemal by som s tým žiaden problém, keby sa normálne odlogol a nezneužíval toho bugu, ale toto bolo trošku moc, že aj cez všetky tie varovania a keď sám vedel, že v tom bugu je, tak s tým nič neurobil a len si topnul Ignisa úplne zadarmo. To že to nahlásil a odovzdal drop je síce milé, ale nahlásiť sa to mohlo dať aj tak, že by kúsok toho ignisa natočil, relogol sa a hotovo, miesto toho si celého Ignisa topnul, pričom ten drop by mal buď Miras alebo TheDarkness, čiže týmto pripravil obe strany možnosť získať pečeť a môžno iný drop ( keby padol ) , kvôli ktorému tam vlastne všetci šli. Ten čas a healky, ktorý do toho WBčka hráči dali, tak sa nikomu nevráti a mali z toho vlastne len to, že sa pozerali ako Ignis umiera na hráča, ktorého nie je možné zabiť a ani vidieť ( ani samotný Ignis mu nemohol dať spelly :D ) ...

Re: Jakub13500

#30
TheDarkLord173 píše:
21 kvě 2020 11:55
peta57 píše:
20 kvě 2020 23:54
Tenhle bug se mi už také jednou stal a video s ním jsem posílal jak do /bug, tak Colovi i Epesovi. Kdyby někdo chtěl vědět, jak to vypadalo z pohledu Jakuba a jak jednoduchý to měl, můžete mi napsat, rád vám to video pošlu. Teď k Jakubovi. Došel tam jako jeden z posledních a čistýho času jsem ho tam viděl snad jen pár sekund, pak zmizel a objevil se až na konci, kdy sebral drop. Čekal jsem, že to sám nahlásí a drop odevzdá (neslyšel jsem o tom, že by to udělal). Kdyby se vymlouval, že o tom bugu nevěděl, tak je to blbost, protože jednak mu to psali hráči do chatu a jednak si toho doopravdy všimnete, když kolem vás blikají hráči a vy nedostáváte ŽÁDNÉ poškození. Nenávratně bugem i přes varování hráčů ovlivnil WB a poškodil hráče. Udělejte si o tom obrázek sami.
Z toho co jsem slyšel já, tak bug nahlásil, a drop odevzdal :)
Btw k tomu bugu, nahlašoval jsem to druhý/třetí den po rebalancu vampíra a testoval jsem to, opravilo se to, testoval jsem to znovu, pár dnů po opravě to nefungovalo, ale teď to znovu funguje.
A kdo odevzdá všem zúčastněným hráčům vyhozené healky a použité RK? Obě frakce na tom ztratili dost zásob pro to, aby porazili tu druhou a pak přijde nějakej blbeček a jde si bugovat.

MarekD píše:
Eskaron píše:
21 kvě 2020 12:59
Já sem neargumentoval, že je BUGOVÁNÍ vpohodě, kdyby ses obtěžoval zjistit, co chci vlastně říci tím příspěvkem, tak bys zjistil, že můj argument je, že jakub z toho ignise vzhledem k dropu nic neměl, a tím pádem NEPOUŽIL BUG KE SVÉMU OBOHACENÍ, to je jediný závěr, co sem chtěl udělat... čas a "super zážitky na černý IK-čka" ti nikdo nevynahradí, je mi líto. Ale vzhledem k tomu, že nic nepadlo, tak si sem jistej, že ti jakub dá to, co z něj padlo, když ho slušně poprosíš a nebudeš mu nadávat i s frakcí do pablbů.
- to samý platí i pro KFCčko a petu
Borkovi taky stačilo odevzdat nabugovany jantar a neměl by BL? xD
:D :D :D Tohle je dokonalá věta a je to naprosto true.

Boris měl taky ban za tupej jantar. Tady je prostě úplně jedno, jestli padla pečeť + kameny nebo krutovláda a co odevzdal, neodevzdal. Bugoval, choval se jak idiot a k tomu chvíli po amnestii. Sice jsem jí neviděl, ale fakt doufám, že tam vypisoval básně o ponaučení a poslušnosti :D
cron