Re: Jakub13500

#41
Eskaron píše:Theseus dostal UB za ten bug když nebyl na blacklistě, pak za něj dostal i blacklist (byl souzen dvakrát za jednu věc) a ještě si ani nemohl napsat amnestii.
Theseus má ban za hack klient, proto si nemůže podat amnestii a jestli to myslíš jinak, tak nevím jak, nepamatuji si jeho historii (a vědět ji ani nechci)
prostě AT nadržuje DG, je mi líto, ale jinak to nevidím.
Teď netuším na co přesně to je reakce, ale je smutně "vtipná"

Takže v podstatě nesmyslná část příspěvku k tomuto tématu, pokud tu ještě uvidím další příspěvky, které budou popichovat někoho, nebo nebudou přímo k tématu nahlášení Jakuba, tak je celé mažu.

Nechápu vaše nesmyslné dohady v podstatě pořád o tom stejném, tady je jedno jestli z toho něco získal nebo ne, pokud to dělal vědomě (což se tu naznačuje), tak to bylo nejspíše za účelem poškodit ostatní, kteří na tom Ignisovi byli. Pokud to nedělal úmyslně, ať se sám vyjádří, na to tu každý čeká, né že nám bude psát do PM, pak bychom tu nemuseli řešit coby kdyby, jak by.

Ať už z toho měl loot, nebo ne, jak jsem říkal, dle mého tam byl za úmyslem poškodit zbytek bojujících hráčů, je zbytečné tady řešit jestli z toho něco získal, nebo to udělal celé omylem, ať se sám vyjádří sem.

Re: Jakub13500

#42
TheDarkness píše:
21 kvě 2020 14:35
Polokojo píše:
21 kvě 2020 14:20
Pokud bych se k tomu měl vyjádřit,
nevím, jak moc komu Jakub od unbanu kazí hru, - kromě bugnutí se u Ignise, které nebylo úmyslné. Některé reakce mi tu připadají hodně přehnané. Bugnul se od půlky Ignise a dokud nebyl Ignis zabit, tak si nikdo, včetně Jakuba, nemyslel, že má topku. Minimálně topku rozhodně nechtěl mít. Pokud můžu reagovat na některé komentáře, můžu popřít výrok, že hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře. Chodíval jsem s ním WB, když se DG na Epes vykašlalo. Teď s ním a Fallacy chodívám znovu a jeho charakter rozhodně není tak strašlivý, v porovnání s jinými. Pokud to mám srovnat třeba s borkem: Jakub se neobohacoval úmyslně. To, že se bugnul byla náhoda. Co se dělo potom je blbost, kterou nikdo nikdy nepochopí, včetně jeho samotného, byl v kontaktu s Epesem. Borko našel bug, nenahlásil ho, bugoval, nabugoval toho hodně.


Jen tak mimochodem, přidávám naštvané reakce hráčů, kteří si museli vyplýtvat svoje RK, protijedy, healky ... Hodně lidí tu píše, že jsou naštvaní. Opravdu naštvaný se zdá být jenom jeden hráč - TheDarkness, možná Miras, který se k tomu nevyjdřoval.

[19:50:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]-DarkGods [$]TheRapidos [G]: wtf
[19:50:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: gl v banlistu
[19:50:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DarkGods [$]MarekD [R]: Xddddddddddddddddddddddddddd
[19:50:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] Warpuji te do prusmyk.
[19:50:07] [Client thread/WARN]: Received passengers for unknown entity
[19:50:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: XDD
[19:50:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*Fallacy [$]DesTrix [G]: co se deje
[19:50:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: jdeš na forko
[19:50:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: gj
[19:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: : )
[19:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: :DDDD
[19:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: jakube
[19:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [43]*WarChiefs [$]Jack_Ounes [G]: :DDD
[19:50:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: xdddd
[19:50:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: glgl
[19:50:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*WarChiefs [$]peta57 [G]: jasnej
[19:50:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: koncis frajere
[19:50:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [43]*WarChiefs [$]Jack_Ounes [G]: wp jakub
[19:50:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: :DDDD
[19:50:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] Bionicsabre was slain by §8Padlý valecnik
[19:50:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: XDDD
[19:50:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]-WarChiefs [$]josef04 [G]: xD
[19:50:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [43]*WarChiefs [$]Jack_Ounes [G]: izi ban¨w
[19:50:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]-DarkGods [$]TheRapidos [G]: pěkný helpeři tu
[19:50:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*AnocraLSD [Helper]PAVLiTKO [G]: co se děje?
[19:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: To je blbec :D
[19:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: nenapadnej jak ponožka
[19:50:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: Jakub13500 užij si ban
[19:50:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: XD
[19:50:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*WarChiefs [$]peta57 [G]: ez ban
[19:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]-DarkGods [$]TheRapidos [G]: takový na pindoura
[19:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DarkGods [$]MarekD [R]: Miras mas to natoceny doufam
[19:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [G]: dufam ze dostane ban
[19:50:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*BloodLust [$]Throw1x [R]: Pepega
[19:50:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**ACL [Helper]omg14 [R]: co udělal ? :D
[19:50:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WowCheese [$]ArkenThas [G]: :ddddd
[19:50:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: Xdddddd
[19:50:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [43]-Sparks [$]BorikoGamingCZ [G]: Užij si ban bugerko
[19:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [26] [$]MarioL: BAN MU!!!
[19:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]-DarkGods [$]TheRapidos [G]: a ještě že co se deje
[19:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] TheDarkLord173 was slain by §8Padlý valecnik
[19:50:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*AnocraLSD [Helper]PAVLiTKO [G]: .
[19:50:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DrzJabko [$]Rody_cz [G+]: bugoval ignise
[19:50:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] tvarohCZ was slain by Miras using [§6Nicitelka noci II]
[19:50:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Airicia padl v nelitostnem souboji s orcim berserkem
[19:50:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*AnocraLSD [Helper]PAVLiTKO [G]: Co se stalo?
[19:50:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]**WarChiefs [$]TheDarkness [G]: demen tni koko t
Ono realne divis se ze jsem nastvany? Bezel jsem po 8hodinovce v praci na wb stravil jsem tam 20minut aby mi pak jakub dal 44% z ignise po 1%(takze prakticky dal skoro polovinu dmg z 2 ignisu za 5 minut).. kdyby to mit nechtel tak by toho logicky nechal ne? Tohle byl cisty griefing. Tohle cos napsal je nonsense.
Ty s Mirasem jste jediní, u kterých bych chápal, že jste naštvaní. To jsem špatně napsal, ale každopádně jsem to tak myslel.

Re: Jakub13500

#43
Plejmen píše:
21 kvě 2020 14:58

Nechápu vaše nesmyslné dohady v podstatě pořád o tom stejném, tady je jedno jestli z toho něco získal nebo ne, pokud to dělal vědomě (což se tu naznačuje), tak to bylo nejspíše za účelem poškodit ostatní, kteří na tom Ignisovi byli. Pokud to nedělal úmyslně, ať se sám vyjádří, na to tu každý čeká, né že nám bude psát do PM, pak bychom tu nemuseli řešit coby kdyby, jak by.

Ať už z toho měl loot, nebo ne, jak jsem říkal, dle mého tam byl za úmyslem poškodit zbytek bojujících hráčů, je zbytečné tady řešit jestli z toho něco získal, nebo to udělal celé omylem, ať se sám vyjádří sem.
Souhlasím, jde o princip.

Dělal to určitě vědomě a za účelem poškodit ostatní, pokud ne, musel by mít opravdu vážný problém. Fakt se ti jen tak nestane, že omylem 5.5 minuty v bugu hituješ Ignise, když ti do toho na tvou osobu valí celej server.



Jo a chtěl bych všechny poprosit - když už kliknete na to tlačítko "citace", zkuste citovat jen příslušnou část, na kterou odpovídáte a ne i předchozích 20 zpráv předtím, nedá se to číst.

Re: Jakub13500

#44
Bug som okamžite nahlásil a Mirasovi písal hneď po ignisovi (keďže bol druhý v topdmg tabuľke), aby si ho u mňa vyzdvihol. Ale poďme pekne od začiatku.
Na ignisa som začal nabiehať, keď mal zhruba tretinu, možno aj menej. Potom hodil 1% a ja som hitol hraca Yaiboy a zomrel som. Hneď po mne zomrel ale aj Yaiboy a to ma respawnlo v inej 'dimenzii'. Chvíľu som tam len pobehoval a skúšal commandy (nefungujú), ale potom som začal hitovať do Ignisa.
Pravdepodobne sa pýtate, čo ma k tomu viedlo, že som vobec hitoval toho ignisa ->
1. Snažil som zistiť, ako sa odtiaľ dá dostať bez príkazu /kill a aj sa mi to podarilo, bližšie vysvetlím nižšie, kvôli odmene:
2. Počas toho, ako som hitoval ignisa, sa mi začal bugovať buff (double, triple, quadra etc.) a chcel som zistiť, ako často sa to opakuje. Myslel som, že už je totiž fixnutý (pomahal som s opravou) a chcel som za to získať odmenu.
3. Vedel som minimálne o ďalších 2 hráčoch, ktorí zažili tento bug a hitovali daného bossa a nič z toho nemali, takže som logicky očakával, že ani ja nemôžem dostať trest. Ide o hráčov TheDarklord173 a _ShawueXD__, pričom Darklordovi sa to stalo tiež u ignisa a mal na ňom 23% (jediný rozdiel je, že nemal topdmg) a Shawue pomocou tohto bugu topol Narxesa. Ďalej som sa dopočul, že podobný bug sa stal aj hráčovi NesTriX s tým, že hitoval tiež do ignisa. Tým si ale nie som istý, resp. povedal to 1 hráč, ktorému ale verím.
Predpokladal som, že drop bude nutné odovzdať, ale čo je pre server a pre mňa 1 drop oproti takémuto bugu?
Chvíľu som to hitoval a potom som si všimol, zhruba keď ignis mal +- čiarku, že mi ľudia píšu, že to bugujem a aby som prestal (z logu vidím, že to písali aj skôr, ale spamoval som berserkra, tak som si to bohužiaľ nevšimol :/). Neprestal som z nasledujúcich dôvodov:
1. Ignis už bol chvíľu čierny a raz vedľa mňa zomrel hráč, ale dalo mi to DMG v hodnote 10 srdcí. Skúšal som sa dostať von, ale healol som sa naspať na full (15 srdcí). Potom som si všimol ako píšu. Rozhodol som sa tam zostať a ešte párkrát sa skúsiť executnut, bohužiaľ už iba raz sa mi podarilo dostat DMG. Reálne to znamená, ze DMG v 'dimenzii' dostávaš, ale nedostávaš DMG, ktorý je targetovaný tebe ako Ignisove rozzurení, klasické ohnivé šípky alebo čierny spell, ktory je urceny tebe (Ak to hitne niekoho ineho v tvojej blizkosti, splash DMG dostavas).
2. Tiež som si myslel, že práve keď už sa to stalo aj v minulosti, to trestateľné nie je – a aj preto som ostal.
Hneď po smrti Ignisa som dostal /kill od vyššieho člena AT a pýtal sa na druhého v TOPDMG tabuľke. Keď som zistil, že ide o Mirasa, len som mu odovzdal drop.

Re: Jakub13500

#45
Jakub13500 píše:
21 kvě 2020 16:10
Kdy jsi to nahlásil? Před tím, než jsi to začal hitovat, nebo potom, co jsi to zabil? Pořád se mi nezdá, že by se cokoliv měnilo na tom, že jsi vědomě bugoval Ignise. Ani mi nepřijde nějak polehčující, že jsi drop někomu odevzdal. Minimálně je to hodně zcestný, když 43% z celého ignise jsi měl ty. Vůbec nic tě neopravňovalo k tomu to jakkoliv bugovat a ihned v tom nepřestat a ještě k tomu, když ti to celej server psal. Podle mě jsi to začal dělat protože ti to přišel jako bezva nápad a nejspíš sis v průběhu uvědomil, že to až tak dobrej nápad nebude. Rozhodně nemám zdani jak by tě vůbec mohlo napadnout, že to nebude trestné. Mimochodem, zkoušel jsi asi 1000 blbostí jak píšeš, ale jednoduchý relog, který vyřeší hromadu věcí jsi nezkusil? Tohle mě jen utvrzuje v tom, že ti opravdu nešlo o jakoukoliv pomoc serveru. Kdybych neznal tvou super povahu, možná tomu uvěřím, ale takhle opravdu ne.

Re: Jakub13500

#46
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 17:28
Jakub13500 píše:
21 kvě 2020 16:10
Kdy jsi to nahlásil? Před tím, než jsi to začal hitovat, nebo potom, co jsi to zabil? Pořád se mi nezdá, že by se cokoliv měnilo na tom, že jsi vědomě bugoval Ignise. Ani mi nepřijde nějak polehčující, že jsi drop někomu odevzdal. Minimálně je to hodně zcestný, když 43% z celého ignise jsi měl ty. Vůbec nic tě neopravňovalo k tomu to jakkoliv bugovat a ihned v tom nepřestat a ještě k tomu, když ti to celej server psal. Podle mě jsi to začal dělat protože ti to přišel jako bezva nápad a nejspíš sis v průběhu uvědomil, že to až tak dobrej nápad nebude. Rozhodně nemám zdani jak by tě vůbec mohlo napadnout, že to nebude trestné. Mimochodem, zkoušel jsi asi 1000 blbostí jak píšeš, ale jednoduchý relog, který vyřeší hromadu věcí jsi nezkusil? Tohle mě jen utvrzuje v tom, že ti opravdu nešlo o jakoukoliv pomoc serveru. Kdybych neznal tvou super povahu, možná tomu uvěřím, ale takhle opravdu ne.
Z toho, čo píšeš, je práveže absolutne jasné, že ma vôbec, ale že vôbec nepoznáš.
A bolo mi povedané, že relog práveže nepomáha.. tak som to už neskúšal.

Re: Jakub13500

#47
Jakub13500 píše:
Z toho, čo píšeš, je práveže absolutne jasné, že ma vôbec, ale že vôbec nepoznáš.
A bolo mi povedané, že relog práveže nepomáha.. tak som to už neskúšal.
Byl jsem s tebou několik dní ve frakci a byl jsem ten, kdo se tě jedinej zastal ve WC. Tady na internetu se chováš jako kdybys byl ublíženej člověk a jediný, co jsi dokázal bylo se vysmívat, lhát a krást. To že se teď ve Fallacy snažíš k nim chovat hezky a dobře, to je pěkný, jenže ono ti zbývá něco jiného? Nikdo jinej už tě nechce a ani chtít nebude, po tom všem, co jsi udělal. Fallacy je tvoji poslední možností. Kdybys byl hodný křesťanský chlapec, asi bys nebyl zbytkem serveru nechtěnej, či dokonce nenáviděnej, co myslíš?

A zkusit jsi to rozhodně měl.

Re: Jakub13500

#48
Jakub13500 píše:
21 kvě 2020 16:10
1. Snažil som zistiť, ako sa odtiaľ dá dostať bez príkazu /kill a aj sa mi to podarilo, bližšie vysvetlím nižšie, kvôli odmene:
A během toho, co si přemýšlel si ještě 5 minut hitoval do ignise co xD
Jakub13500 píše:
21 kvě 2020 16:10
2. Počas toho, ako som hitoval ignisa, sa mi začal bugovať buff (double, triple, quadra etc.) a chcel som zistiť, ako často sa to opakuje. Myslel som, že už je totiž fixnutý (pomahal som s opravou) a chcel som za to získať odmenu.
Za mě je tohle jenom blba výmluva... zajimavé že se ti to stalo právě u toho ignise a ne někde jinde, kde by si to mohl legálně otestovat (a kecy o jine dimenzi co si mi psal si nech pro sebe xD... já vím taky, jak to funguje)
Jakub13500 píše:
21 kvě 2020 16:10
3. Vedel som minimálne o ďalších 2 hráčoch, ktorí zažili tento bug a hitovali daného bossa a nič z toho nemali, takže som logicky očakával, že ani ja nemôžem dostať trest. Ide o hráčov TheDarklord173 a _ShawueXD__, pričom Darklordovi sa to stalo tiež u ignisa a mal na ňom 23% (jediný rozdiel je, že nemal topdmg) a Shawue pomocou tohto bugu topol Narxesa. Ďalej som sa dopočul, že podobný bug sa stal aj hráčovi NesTriX s tým, že hitoval tiež do ignisa. Tým si ale nie som istý, resp. povedal to 1 hráč, ktorému ale verím.
Máš ve frakci helpera a moderátora takže hádám že mluvit umíš... :) aneb jak se říká lína huba, hole neštěstí

Re: Jakub13500

#49
Fufen píše:
21 kvě 2020 00:38
TheDarkness píše:
21 kvě 2020 00:31
Jack_Ounes píše:
21 kvě 2020 00:22
Celkově, hráč se nikdy k nikomu nechoval dobře, odjakživa je to hnusák, co všem kazí hru a nepřijde mi, že by se jakkoliv změnil. Dostal ban za autofish a člověk by si řekl, že po banu se začne chovat trochu normálně a vážit si toho, že může na tom Epesu ještě vůbec hrát. No jo, to by si člověk řekl, jenže on dělá naprostý opak.
Můžu říct, že i nenávidění jedinci jako TheDarklord173 a GamerCZE se naučili trochu lépe chovat a jsou teď daleko snesitelnější. Jakub je prostě nepoučitelná, hnusná svině, která se neštítí ničeho a hraje všechno jen na svůj prospěch a naprosto vůbec ho nezajímá kdokoliv jinej. Tenhle člověk svým chováním znepříjemňuje hru snad úplně každému na Epesu. Podle mě pokud někdo dostane přes amnestii unban a chová se takhle, prostě sem nepatří.
+1

Re: Jakub13500

#50
StrejdaRodec píše:
20 kvě 2020 23:40
Úpřímně tohle jsem dlouho neviděl....

Nedávno se dostal z banu a jde vidět, že to je nenapravitelné hovado...… Před banem okrádal všechny frakce a cítil se jako pán celého vesmíru, dostal ban za autofish a po pár měsících zase ničí zážitek ostatním hráčům...

Kdyby to dělal bez toho aby ho kdokoliv upozornil nebyl by to přestupek zas tak vážný....
Ale po dobu asi 7 minut mu celej chat spamoval ať přestane... Jeho reakce???? No a co budu pokračovat, pravidla mě nezajímaj, jsem král vesmíru...


Za mě tenhle člověk na Epes nepatří... kdyby toho ignise zabíjel bez jakéhokoliv varování viděl bych to na warn, max temp na pár dní, ale tohle je opravdu extrém..
Už ho nechci na epesu vidět...

-Vaše nehasnoucí slunce na obloze Rody
cron