Re: Iruga- Scam

#21
Iruga píše:Vytěžili jsme z něj oba. Tím to končí.
Ne, on brutálně prodělal, protože si ho okradl a vymlouváš se na ubohé slovíčkaření.

Re: Iruga- Scam

#22
Eskaron píše:
03 črc 2020 15:00
Iruga píše:Vytěžili jsme z něj oba. Tím to končí.
Ne, on brutálně prodělal, protože si ho okradl a vymlouváš se na ubohé slovíčkaření.
Ne, dostal 2 kladiva za cenu 1 sekery, mě nabídnout někdo takový trade, tak ho neberu jenom z důvudu že ta sekera není pouze moje.

Re: Iruga- Scam

#23
Jsi chvíli na serveru a už děláš bordel.

Plácáte pátý přes devátý a mixujete to šestým. Co jsem z toho pochopil, soot je Banan a neumí číst. Dostal novou nabídku kde se mluví o Očistci I.

Re: Iruga- Scam

#24
TheDarkLord173 píše:
03 črc 2020 15:05
Eskaron píše:
03 črc 2020 15:00
Iruga píše:Vytěžili jsme z něj oba. Tím to končí.
Ne, on brutálně prodělal, protože si ho okradl a vymlouváš se na ubohé slovíčkaření.
Ne, dostal 2 kladiva za cenu 1 sekery, mě nabídnout někdo takový trade, tak ho neberu jenom z důvudu že ta sekera není pouze moje.
od kdy je temnej popravčí kladivo ?


Minere, to nebyla nová nabídka, o nové nabídce se tam nic nepíše, ta věta o změně podmínek neříká, že je to uplně nová nabídka
CzechMinerCZ píše:Jsi chvíli na serveru a už děláš bordel.
On je okradenej a ne ten co krade

Re: Iruga- Scam

#25
To jsou zase dohady :D
Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý :)
:roll:

Nebudu tu a ani nikdo jiný řešit, co to je za sekeru, pro mě je to aktuálně Sootova sekera, nikdo nikdy neřešil, že by byla kradená a teď mě to nezajímá.

Co se k situaci týče, z mého osobního pohledu (nikoliv AT):
Iruga věděl, že SooT chce Očistec II a pak si to zařídil tak, aby mu mohl s "čistým štítem" hodit Očistec I
Zajímalo by mě, kolik z vás by se nenechalo takto podvést :D Když se celou dobu bavíte o II a pak v 1 větě tam nezazní I ani II a už je to počítané jako II ?
Můj názor na to je, že Iruga věděl, co SooT chce a schválně ho tímto způsobem podvedl. Ač může být pravda, že si to SooT měl lépe pohlídat, tak se mi nelíbí, že se tu okrádá slovíčkařením. Klidně mohu taky slovíčkařit a říci, že Iruga nenapsal Očistec I ... tudíž se mohlo stále předpokládat, že se pracuje s II

Na toto by mohl naletět každý z vás, tak tu nechytračte.
Dostal novou nabídku kde se mluví o Očistci I.
Ne, nepsalo se tam Očistec I, viz jak jsem psal výše

Re: Iruga- Scam

#26
Plejmen píše:
03 črc 2020 18:32
To jsou zase dohady :D
Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý :)
:roll:

Nebudu tu a ani nikdo jiný řešit, co to je za sekeru, pro mě je to aktuálně Sootova sekera, nikdo nikdy neřešil, že by byla kradená a teď mě to nezajímá.

Co se k situaci týče, z mého osobního pohledu (nikoliv AT):
Iruga věděl, že SooT chce Očistec II a pak si to zařídil tak, aby mu mohl s "čistým štítem" hodit Očistec I
Zajímalo by mě, kolik z vás by se nenechalo takto podvést :D Když se celou dobu bavíte o II a pak v 1 větě tam nezazní I ani II a už je to počítané jako II ?
Můj názor na to je, že Iruga věděl, co SooT chce a schválně ho tímto způsobem podvedl. Ač může být pravda, že si to SooT měl lépe pohlídat, tak se mi nelíbí, že se tu okrádá slovíčkařením. Klidně mohu taky slovíčkařit a říci, že Iruga nenapsal Očistec I ... tudíž se mohlo stále předpokládat, že se pracuje s II

Na toto by mohl naletět každý z vás, tak tu nechytračte.
Dostal novou nabídku kde se mluví o Očistci I.
Ne, nepsalo se tam Očistec I, viz jak jsem psal výše
Díky souhlasím vše co jsi napsal... A jak se to teda bude dál řešit ?
Budou zas možnosti nebo ?

Re: Iruga- Scam

#27
Plejmen píše:
03 črc 2020 18:32
To jsou zase dohady :D
Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý :)
:roll:

Nebudu tu a ani nikdo jiný řešit, co to je za sekeru, pro mě je to aktuálně Sootova sekera, nikdo nikdy neřešil, že by byla kradená a teď mě to nezajímá.

Co se k situaci týče, z mého osobního pohledu (nikoliv AT):
Iruga věděl, že SooT chce Očistec II a pak si to zařídil tak, aby mu mohl s "čistým štítem" hodit Očistec I
Zajímalo by mě, kolik z vás by se nenechalo takto podvést :D Když se celou dobu bavíte o II a pak v 1 větě tam nezazní I ani II a už je to počítané jako II ?
Můj názor na to je, že Iruga věděl, co SooT chce a schválně ho tímto způsobem podvedl. Ač může být pravda, že si to SooT měl lépe pohlídat, tak se mi nelíbí, že se tu okrádá slovíčkařením. Klidně mohu taky slovíčkařit a říci, že Iruga nenapsal Očistec I ... tudíž se mohlo stále předpokládat, že se pracuje s II

Na toto by mohl naletět každý z vás, tak tu nechytračte.
Dostal novou nabídku kde se mluví o Očistci I.
Ne, nepsalo se tam Očistec I, viz jak jsem psal výše
Jako pardon ale jestli si nechá Epes pod sebou dělat takové šarvátky, tak je otázkou času, kdy se to stane někomu dalšímu. Nevím zda se Epesovi, či AT líbí aby tyhle skutky byly "normální" pro běh serveru, přece jenom komunita dělá server a na Epesu dvojnásob.

Re: Iruga- Scam

#28
Jinak SooT si je moc dobře vědom toho, že on obchoduje s kradenou sekerou a když už je tak hloupej, (což můžeme s klidem tvrdit už jen díky jeho znalosti českého jazyka a schopnosti se vyjadřovat) prostě se musí smířit, že o ni přišel. Na dohodu přistoupil a věci hodil.

Srnka píše:
03 črc 2020 13:51
Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
Opět Frakční problémy..
zkladoval XDD
jak může bejt chyba čistá? copls

Jinak stejně tak, jako.. ty tady píšeš.. Spartakovi, že.. to je jeho čistá.. chyba,.. tak je tvoje.. chyba, že.. sis nedal pozor.. na obchod.. kterej si prováděl. Že se.. nikomu nedá.. věřit.. je asi pravda,.. ale nechápu.. proč tam píšeš.. "Opět frakční problémy". Prostě jsi.. někoho.. okradl.

DesTrixPlayer píše: Jako pardon ale jestli si nechá Epes pod sebou dělat takové šarvátky, tak je otázkou času, kdy se to stane někomu dalšímu. Nevím zda se Epesovi, či AT líbí aby tyhle skutky byly "normální" pro běh serveru, přece jenom komunita dělá server a na Epesu dvojnásob.
Jestli už tady teda chcete ty a tvoje frakce lobovat za lepší komunitu, tak ať SooT tu sekeru vrátí právoplatnému majiteli. Jinak nemá vůbec smysl se o tom bavit.

Re: Iruga- Scam

#29
Jack_Ounes píše:
03 črc 2020 18:53
DesTrixPlayer píše: Jako pardon ale jestli si nechá Epes pod sebou dělat takové šarvátky, tak je otázkou času, kdy se to stane někomu dalšímu. Nevím zda se Epesovi, či AT líbí aby tyhle skutky byly "normální" pro běh serveru, přece jenom komunita dělá server a na Epesu dvojnásob.
Jestli už tady teda chcete ty a tvoje frakce lobovat za lepší komunitu, tak ať SooT tu sekeru vrátí právoplatnému majiteli. Jinak nemá vůbec smysl se o tom bavit.
Bacha, nikdy jsem nerikal, ze souhlasim s tim co soot udelal. Souhlasim s tim ( i presto nevim jak se to presne stalo ) ze by mela byt spartakova ale myslim si, ze uz by AT melo neco zacit delat a nenechat to na tom, ze neco minule tak i dnes.
Stale ale se musi vychazet z toho, ze je Sootova, pokud Iruga nema v planu ji dat spartakovi, tak si jsou Iruga a soot rovni.

Re: Iruga- Scam

#30
Destrix píše:Jako pardon ale jestli si nechá Epes pod sebou dělat takové šarvátky, tak je otázkou času, kdy se to stane někomu dalšímu. Nevím zda se Epesovi, či AT líbí aby tyhle skutky byly "normální" pro běh serveru, přece jenom komunita dělá server a na Epesu dvojnásob.
ze uz by AT melo neco zacit delat a nenechat to na tom, ze neco minule tak i dnes.
Nějak nerozumím, já přeci nikde nenapsal, že je to Sootova chyba, ba naopak + od toho tu máme tuto sekci + historii těchto případů, takže ne, nám to normální nepřipadá, asi si mě špatně pochopil, nebo nechápu já tebe.
pokud Iruga nema v planu ji dat spartakovi, tak si jsou Iruga a soot rovni.
Iruga tu sekeru ani nemá, předal ji SSorykovi a ten s ní hraje
cron