Re: Iruga- Scam

#51
Nechápu co je těžkého na tom napsat: "vyměním královnu II za očistec II a popravčího" a počkat si na odpověď "ano souhlasím". Když uzavíráš obchody a smlouvy je důležité si je přečíst důkladně :roll: až si budeš někdy půjčovat půjčku v reálu může se ti to vymstít ještě víc, je to tvá chyba a je na tobě, zda se z ní poučíš do budoucna. :roll: Co je psáno to je dáno, nikde se v té smlouvě nezmiňuje o očistci II :roll:

Pro příště se pouč Amen. :ugeek:

Re: Iruga- Scam

#52
Airax píše:
04 črc 2020 11:27
Nechápu co je těžkého na tom napsat: "vyměním královnu II za očistec II a popravčího" a počkat si na odpověď "ano souhlasím". Když uzavíráš obchody a smlouvy je důležité si je přečíst důkladně :roll: až si budeš někdy půjčovat půjčku v reálu může se ti to vymstít ještě víc, je to tvá chyba a je na tobě, zda se z ní poučíš do budoucna. :roll: Co je psáno to je dáno, nikde se v té smlouvě nezmiňuje o očistci II :roll:

Pro příště se pouč Amen. :ugeek:

Re: Iruga- Scam

#53
Abych se opět vyjádřil. Stojím si za tím, že jsem neudělal nic špatně. Jasně jsem Sootovi zdůraznil, že se podmínky obchodu změnily. Počínaje touto větou jsem mu nastavil novou nabídku(Očistec + Popravčí). Problém nastává v tom, že si Soot myslel, že se obchoduje s Očistcem II. Nicméně to už je problém jeho nevšímavosti, za kterou já, ani nikdo jiný, nemůže. Pokud prodávám předmět za spoustu peněz, měl bych si dávat pozor na vše. A dvakrát tak hodně, když mi druhá strana napíše, že se podmínky obchodu mění. No a když ještě přihlédneme na to, že ta sekera vlastně ani nepatřila jemu, tak na tom vlastně jen a jen vydělal. A k tý "záruce", jak Soot s oblibou nazývá smlouvu. Na žádnou takovou smlouvu jsem nekývl. Uzavření obchodu proběhlo ještě předtím, než začal básnit o té svojí záruce.
Srnka píše:
03 črc 2020 13:51
SpartakusSK2001 píše:
03 črc 2020 13:46
Soot byť tebou tak to z forka stiahnem. Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý :)
Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
Opět Frakční problémy..
Vskutku čistá chyba.. Ze Sootovy strany.

Re: Iruga- Scam

#54
Airax píše:
04 črc 2020 11:27
Nechápu co je těžkého na tom napsat: "vyměním královnu II za očistec II a popravčího" a počkat si na odpověď "ano souhlasím". Když uzavíráš obchody a smlouvy je důležité si je přečíst důkladně :roll: až si budeš někdy půjčovat půjčku v reálu může se ti to vymstít ještě víc, je to tvá chyba a je na tobě, zda se z ní poučíš do budoucna. :roll: Co je psáno to je dáno, nikde se v té smlouvě nezmiňuje o očistci II :roll:

Pro příště se pouč Amen. :ugeek:

Re: Iruga- Scam

#55
Iruga píše:
04 črc 2020 11:39
Abych se opět vyjádřil. Stojím si za tím, že jsem neudělal nic špatně. Jasně jsem Sootovi zdůraznil, že se podmínky obchodu změnily. Počínaje touto větou jsem mu nastavil novou nabídku(Očistec + Popravčí). Problém nastává v tom, že si Soot myslel, že se obchoduje s Očistcem II. Nicméně to už je problém jeho nevšímavosti, za kterou já, ani nikdo jiný, nemůže. Pokud prodávám předmět za spoustu peněz, měl bych si dávat pozor na vše. A dvakrát tak hodně, když mi druhá strana napíše, že se podmínky obchodu mění. No a když ještě přihlédneme na to, že ta sekera vlastně ani nepatřila jemu, tak na tom vlastně jen a jen vydělal. A k tý "záruce", jak Soot s oblibou nazývá smlouvu. Na žádnou takovou smlouvu jsem nekývl. Uzavření obchodu proběhlo ještě předtím, než začal básnit o té svojí záruce.
Srnka píše:
03 črc 2020 13:51
SpartakusSK2001 píše:
03 črc 2020 13:46
Soot byť tebou tak to z forka stiahnem. Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý :)
Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
Opět Frakční problémy..
Vskutku čistá chyba.. Ze Sootovy strany.
Jistěže si na tu záruku nekývnul, a jediný důvod je, že si věděl, že chce a myslí Očistec II, nicméně ty si měl v plánu mu dát očistec I, moc dobře si věděl, že to bude považovat za scam, a jen doufáš, že ti projde slovíčkaření

Jenže vem si důsledky. Pokud ti AT dá za pravdu, jaké to bude mít celkové následky ??

Takové, že se tu lidé budou nadále okrádat slovíčkařením. Já například když sem kupoval černé perly, celou dobu jsme se v msg bavili o "perlách" o tom, že jsou černé nebyla žádná zmínka, ovšem vyplývalo to z kontextu toho, že prodávající je itemnul do publicu a napsal, že prodá. Kdyby mi dal jen normální perly, je to podvod, neboť ten fakt, že to jsou černé perly vyplýval z kontextu, a nikde nebylo přímo řečeno, že se mluví o normálních perlách.

Abych citoval část jednoho briliantního příspěvku
Napalm píše: Jakože Soot byl dohodnutej na nějaké záruce s Irugou s tim že pokud se mu to bude líbit nechaj to jak to je. Jinak Iruga asi moc dobře věděl že Soot chce očistec II. Vyřešil bych to tak že bojujem za Epes bez scamů

Re: Iruga- Scam

#56
Jenže tady jde o to, že o Očistci II se psalo jen mezi Ssorykem a Sootem. Proto jsem taky psal, že se mění podmínky, aby mu bylo jasný, že obchoduje s někým jiným, a že mu nabídnu něco jiného. Je to snadný.

Re: Iruga- Scam

#57
_Eskaron_ Proste SooT to posral. Neprečital si to jasne bolo napísane Očistec + popravčí. Iba dement by daval očistec II + Popravči I za kralovnú II.

Re: Iruga- Scam

#58
Iruga píše:
04 črc 2020 14:20
Jenže tady jde o to, že o Očistci II se psalo jen mezi Ssorykem a Sootem. Proto jsem taky psal, že se mění podmínky, aby mu bylo jasný, že obchoduje s někým jiným, a že mu nabídnu něco jiného. Je to snadný.
Dovolím si citovat pár větiček z logu
[12:12:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ssoryk [G] -> ja] ti za ní dáme ocistec
[12:12:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Ssoryk [G]] Prosím ? :D
[12:12:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Ssoryk [G]] II ?
[12:13:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ssoryk [G] -> ja] jjw

[12:18:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ssoryk [G] -> ja] hele ohledně toho obchodu... napiš Irugovi jo ? ten je semnou na resce a nějak všechno domlouváme spolu... a já musím ted jít pryč :D
Všimni si prosím první zprávy, Ssoryk uvedl, že za ni DÁTE (množné číslo) očistec, a následně potvrdil, že to je očistec II.
A poté řekl, ať tedy napíše tobě, že si s ním na resce a vše domlouváte spolu, to znamená, že si byl obeznáme s tím, že chce očistec II, a všechny tvé zprávy jako "změnily se podmínky" byli tvá příprava na to, ho vědomě okrást. Nehledě na to, že si nespecifikoval změnu již stávající položky (očistec II) a jak sem již psal, očistec II vyplývá z kontextu a bez jasného a jednoznačného uvedení, že se tato položka, která vyplývá z kontextu změnila (na očistec I) je to okradení
SpartakusSK2001 píše: _Eskaron_ Proste SooT to posral. Neprečital si to jasne bolo napísane Očistec + popravčí. Iba dement by daval očistec II + Popravči I za kralovnú II.
Hele, i scamer jako Iruga se zde vyjadřuje slušně bez sprostých slov, poprosil bych o to samé od tebe.

Re: Iruga- Scam

#59
Nespecifikoval změnu? I malý dítě vidí rozdíl mezi Očistec a Očistec II. Zkrátka jsem změnil nabídku z Očistce II + pár prášků na Očistec + Popravčí. To, že to Soot nepochopil, je jeho chyba.

Re: Iruga- Scam

#60
Airax píše:
04 črc 2020 11:27
Nechápu co je těžkého na tom napsat: "vyměním královnu II za očistec II a popravčího" a počkat si na odpověď "ano souhlasím". Když uzavíráš obchody a smlouvy je důležité si je přečíst důkladně :roll: až si budeš někdy půjčovat půjčku v reálu může se ti to vymstít ještě víc, je to tvá chyba a je na tobě, zda se z ní poučíš do budoucna. :roll: Co je psáno to je dáno, nikde se v té smlouvě nezmiňuje o očistci II :roll:

Pro příště se pouč Amen. :ugeek:
(y)

Je těžký domluvit něco s člověkem který neumí dát dohromady smysluplné souvětí. Iruga má recht, má se správně vyjadřovat...