Re: Iruga- Scam

#71
Eskaron píše:
04 črc 2020 17:19
Airax píše:
04 črc 2020 16:55
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:
Takže když tebe někdo okrade chytrým slovíčkařením (třeba za rok, až si na to přestaneš dávat pozor), tak je to vpohodě ?
minere ?

Re: Iruga- Scam

#72
Eskaron píše:
04 črc 2020 17:45
Eskaron píše:
04 črc 2020 17:19
Airax píše:
04 črc 2020 16:55
Nechápu co tu řešíte, měl si to pohlídat, je to jeho čistá chyba. Pokazil to a teď čeká že jeho chybu napraví AT je celkem smutný. Když Iruga nenapsal "jo" na tu jeho záruku tak se není čemu divit, mohl si počkat a nebo mu napsat ať s tím souhlasí a kdyby nesouhlasil tak asi každému dojde jak to dopadne. :roll: :roll: :roll: :roll:
Takže když tebe někdo okrade chytrým slovíčkařením (třeba za rok, až si na to přestaneš dávat pozor), tak je to vpohodě ?
minere ?
Ja totiž nejsem pitomec. Před hozením itemu si několikrát zrekapituluji, jaká je nabídka.
Např. "Takže tedy Očistec I a popravčí I za královnu II?"
Poté si udělám několik screenu a mohu se radovat z úspěšného tradu.

Re: Iruga- Scam

#73
Spartakus píše:Soot byť tebou tak to z forka stiahnem. Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý
Soot píše:Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
Opět Frakční problémy..
Soot píše:Tak jsme dohodli, že chci záruku, že mi dá Očistec a popravčí a já mu dám královnu.. a napsal jsem pokud se mi to líbit nebude, budu to chtít vrátit..
a já mu to taky vrátím.. Což se nestalo, stále jsem prosil hráče o navrácení královny II, ale on mě ignoroval.. nebo psal Radost obchodovat..
Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
"Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá"
Nebo spíše: "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" ?


Iruga píše: Pořád nerozumíš tomu, že Soot znal mojí nabídku. Věděl přesně, co dostane. To že mu utkvěla v hlavě představa Očistce II už je jeho problém. Proběhl mezi námi obchod. Vytěžili jsme z něj oba. Tím to končí.
Iruga: mu napis
Iruga: ze mu za ni dame ocistec
Iruga: B)
Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: Xd
Iruga: mu rekni, ze j
Ssoryk: nemáme ani ten ocistec ted
Iruga: drz pec
Iruga: napis mu to
Airax: hou hou
Iruga: ocistec prisel
Ssoryk: on nad tím uvažuje realne
Ssoryk: že prej by ho chtěl zkusit
Ssoryk: co mu mám napsat
Iruga: zadny takovy
Iruga: nejsme pujcovna
Ssoryk: jak má vědět kolik to dává dmg ?
Iruga : hodne
Iruga : vic jak kralovna B)
Ssoryk: prej mám přihodit
Iruga : ze mu prihodis 2 cerny perly a prasek z hlavonozce
Iruga : jasne ze to je worth
Iruga : kdyz si mysli, ze mame II ocistec
Iruga : ja bych ho klidne scammnul


Iruga: potrebuju
Iruga: ocistec
Iruga: ten sasek
Iruga: vzal trade ocistec + popravci za kralovnu
Iruga: on si totiz mysli ze ocistec je na II

Iruga: jakoby
Iruga: je to nefer z moji strany
Iruga: ale on nemuze nahlasit kradez sekery
Iruga: kterou sam ukradl

Iruga: hosi
Iruga: typek ze to chce vyzkouset
Iruga: To abych mu to uz nevratil

Iruga issued server command: /r testuju kralovnu
Iruga issued server command: /r ty testujes ocistec a popravciho
SooTCB issued server command: /r Ano.. ale já si přeju aby jsme si vrátili itemy
Iruga issued server command: /r jeste jsem neskoncil ale
Iruga issued server command: /r uvidim jeste

SooTCB issued server command: /msg Iruga Přeju si aby jsi se podle záruky choval a vrátil mi jí zpět a já tobě vrátím zpět itemy
Iruga issued server command: /R Jsem pouze obchodnik
Iruga issued server command: /r jakou zaruku?

Re: Iruga- Scam

#74
Klimki_ píše:
04 črc 2020 17:52
Spartakus píše:Soot byť tebou tak to z forka stiahnem. Ty si ma tiež okradol o Kralovnu temnôt II. Je to dokonca moja kralovna temnôt ktorú si vymenil :) Ja som to na forko nedával tak nebuď decko a neplač nad tým jaký si blbý
Soot píše:Ahoj čekal jsem, že se ozveš.. Já jsem ti dal povolení na resku.. a ty sis tam zkladoval tvoje věci.. Je to jen zas tvoje čistá chyba.. Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
Opět Frakční problémy..
Soot píše:Tak jsme dohodli, že chci záruku, že mi dá Očistec a popravčí a já mu dám královnu.. a napsal jsem pokud se mi to líbit nebude, budu to chtít vrátit..
a já mu to taky vrátím.. Což se nestalo, stále jsem prosil hráče o navrácení královny II, ale on mě ignoroval.. nebo psal Radost obchodovat..
Tady na Epesu se nikomu nedá věřit..
"Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá"
Nebo spíše: "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" ?


Iruga píše: Pořád nerozumíš tomu, že Soot znal mojí nabídku. Věděl přesně, co dostane. To že mu utkvěla v hlavě představa Očistce II už je jeho problém. Proběhl mezi námi obchod. Vytěžili jsme z něj oba. Tím to končí.
Iruga: mu napis
Iruga: ze mu za ni dame ocistec
Iruga: B)
Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: Xd
Iruga: mu rekni, ze j
Ssoryk: nemáme ani ten ocistec ted
Iruga: drz pec
Iruga: napis mu to
Airax: hou hou
Iruga: ocistec prisel
Ssoryk: on nad tím uvažuje realne
Ssoryk: že prej by ho chtěl zkusit
Ssoryk: co mu mám napsat
Iruga: zadny takovy
Iruga: nejsme pujcovna
Ssoryk: jak má vědět kolik to dává dmg ?
Iruga : hodne
Iruga : vic jak kralovna B)
Ssoryk: prej mám přihodit
Iruga : ze mu prihodis 2 cerny perly a prasek z hlavonozce
Iruga : jasne ze to je worth
Iruga : kdyz si mysli, ze mame II ocistec
Iruga : ja bych ho klidne scammnul


Iruga: potrebuju
Iruga: ocistec
Iruga: ten sasek
Iruga: vzal trade ocistec + popravci za kralovnu
Iruga: on si totiz mysli ze ocistec je na II

Iruga: jakoby
Iruga: je to nefer z moji strany
Iruga: ale on nemuze nahlasit kradez sekery
Iruga: kterou sam ukradl

Iruga: hosi
Iruga: typek ze to chce vyzkouset
Iruga: To abych mu to uz nevratil

Iruga issued server command: /r testuju kralovnu
Iruga issued server command: /r ty testujes ocistec a popravciho
SooTCB issued server command: /r Ano.. ale já si přeju aby jsme si vrátili itemy
Iruga issued server command: /r jeste jsem neskoncil ale
Iruga issued server command: /r uvidim jeste

SooTCB issued server command: /msg Iruga Přeju si aby jsi se podle záruky choval a vrátil mi jí zpět a já tobě vrátím zpět itemy
Iruga issued server command: /R Jsem pouze obchodnik
Iruga issued server command: /r jakou zaruku?
Soot tedy neumí číst a myslel si, že dostane očistec II přestože o něm nebyla řeč. Tedy se nejedná o scam. Peace

Re: Iruga- Scam

#75
Ty vole minere, já fakt nevím jestli ty seš zfetovanej, tak neskutečně blbej, nebo ti někdo mrdnul cihlou přes hlavu.

Re: Iruga- Scam

#76
CzechMinerCZ píše: Soot tedy neumí číst a myslel si, že dostane očistec II přestože o něm nebyla řeč. Tedy se nejedná o scam. Peace
Máš naprostou pravdu...

Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: mu rekni, ze j

Re: Iruga- Scam

#77
Klimki_ píše:
04 črc 2020 18:11
CzechMinerCZ píše: Soot tedy neumí číst a myslel si, že dostane očistec II přestože o něm nebyla řeč. Tedy se nejedná o scam. Peace
Máš naprostou pravdu...

Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: mu rekni, ze j
Což jak vidím, bylo před tím než byl přihozen popravčí. Tedy cena Očistec II + prášky.

Ano, mám pravdu. Děkuji.
Takže vyřešeno?

Re: Iruga- Scam

#78
Klimki_ píše:
04 črc 2020 18:11
CzechMinerCZ píše: Soot tedy neumí číst a myslel si, že dostane očistec II přestože o něm nebyla řeč. Tedy se nejedná o scam. Peace
Máš naprostou pravdu...

Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: mu rekni, ze j
Je to z části scam, ale spíše sootava chyba, on si nezjistil co doopravdy kupuje, tudíž ze strany AT podle mého není co řešit.

Re: Iruga- Scam

#79
negjo píše:
04 črc 2020 18:00
Ty vole minere, já fakt nevím jestli ty seš zfetovanej, tak neskutečně blbej, nebo ti někdo mrdnul cihlou přes hlavu.
xD, +1 negjo, dokonce mi ten člověk s velkou boulí na hlavě začal psát do discordu na pm, že sem neskutečnej blbec, ještě než sem si to sem přišel přečíst :lol:
TheDarkLord173 píše:
Klimki_ píše:
04 črc 2020 18:11
CzechMinerCZ píše: Soot tedy neumí číst a myslel si, že dostane očistec II přestože o něm nebyla řeč. Tedy se nejedná o scam. Peace
Máš naprostou pravdu...

Ssoryk: se ptá jestli II
Iruga: mu rekni, ze j
Je to z části scam, ale spíše sootava chyba, on si nezjistil co doopravdy kupuje, tudíž ze strany AT podle mého není co řešit.
Je vtipný, jak lidi co do toho nemají co mluvit se snaží sootovi jen uškodit a vůbec neberou ohledy na to Že ho Iruga okradl a příspěvek od klima to dokazuje !!!
jak psal plejmen
plejmen píše:Na toto by mohl naletět každý z vás, tak tu nechytračte.
Dostal novou nabídku kde se mluví o Očistci I ?
Ne, nepsalo se tam Očistec I, viz jak jsem psal výše
CzechMinerCZ píše:Ano, mám pravdu. Děkuji.
Jedinej člověk, co s minerem souhlasí :shock:

Jinak bych ti klime moc rád poděkoval, že sis našel ten čas a dohledal ty logy <3

Re: Iruga- Scam

#80
Je to tu pořád dokola stejný. Vskutku, Soot si myslel, že je řeč o Očistci II a my to věděli. Jenže tu je stále ten problém, že já žádnou smlouvu neporušil, tudíž jsem ho neměl jak scammnout. Dohoda zněla Očistec + Popravčí za Královnu. Oba jsme dostali, co stálo v dohodě. Soot byl sice navnaděn na Očistec II, ale to už je jen a jen jeho chyba, za kterou mu A-Team neručí náhradu. Tohle se řeší absolutně zbytečně. Opakuji, ta sekera ani nebyla jeho, tudíž nemohl ani prodělat.
cron