Re: Iruga- Scam

#101
Plejmen píše:
04 črc 2020 20:53
Jen aby bylo jasno, svým příspěvkem jsem nechtěl dát na jevo, že podporuji Soota a že tu sekeru má oprávněně, jen v této situaci mi nepřipadá podstatné odkud jí má.
K této situaci je pro mě ta sekera Soota.
Bohužel není v našich (AT) silách zjišťovat a dohledávat kdo má/měl jaké věci v nějaké residenci.

Nelíbí se mi, že SooT tímto způsobem okradl Spartaka, ale prosím uvědomte si, že zde řešíme jiné téma, nemůžeme zde plést starou situaci, která nebyla nijak řešena a očekávat výsledek v této situaci.

Ano, SooT udělal chybu, že si to špatně vyložil a neujasnil si to, ale snad tu nikdo nepochybuje o tom, že ze strany Irugy se jednalo o úmyslný scam.
Teď prosím zkuste vynechat jména, frakce a vaše spory. Opravdu chcete, aby se na serveru hráči takto odrbávali, slovíčkařili a pak se vysmívali ?

Proto prosím začněte vycházet z toho, že víme, že Iruga udělal tento obchod úmyslně se záměrem navnadit na Oč. II a že SooT v tom případě špatně pochopil nabídku.

Jestli by sekera měla následně jít ke Spartakovi apd. To prosím teď neřešme, to je věc až na konec, teď je třeba řešit to, jestli vám příjde v pohodě, průběh tohoto obchodu.
(Předejdu argumentům, jestli mi příjde v pohodě že SooT obral Spartaka - Ne nepřipadá.)
Mě průběh obchodu přijde špatný ze strany hráče 1, nakonec neudělal ani pořádnou smlouvu, spíše změť dohadů o ceně a né nějaké shrnutí o tom co vlastně kupuje, dle mého je chyba na sootově straně, protože ač byla řeč o II očistci, ve smlouvě s hráčem 2 nic o levelu a vylepšení zbraní nebylo, tudíž jako kupující bych pracoval s I zbraněma. Nevím jestli jsem jediný ale skoro pokaždé když kupuju něco vzácnějšího, tak nakonec shrnu co vlastně vyměňuji a za co, popřípadě přidávám nějaké bonusové a prémiové informace ohledně itemů.
Edit: vyměnil jsem jména za hráče 1 a hráče 2 ať to máme více dle toho co psal plej :)
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 04 črc 2020 21:20, celkem upraveno 1 x.

Re: Iruga- Scam

#102
TheDarkLord173 píše:
04 črc 2020 20:24
Iruga píše:
04 črc 2020 20:20
Na vrácení Královny právoplatnému majiteli, tedy Spartakus31, jsem ochoten přistoupit. Samozřejmě s tím, že se mi vrátí můj Temný Očistec a Temný Popravčí.
Nejmoudřejší řešení. Amen

Re: Iruga- Scam

#103
TheDarkLord173 píše:
04 črc 2020 21:04
Plejmen píše:
04 črc 2020 20:53
Jen aby bylo jasno, svým příspěvkem jsem nechtěl dát na jevo, že podporuji Soota a že tu sekeru má oprávněně, jen v této situaci mi nepřipadá podstatné odkud jí má.
K této situaci je pro mě ta sekera Soota.
Bohužel není v našich (AT) silách zjišťovat a dohledávat kdo má/měl jaké věci v nějaké residenci.

Nelíbí se mi, že SooT tímto způsobem okradl Spartaka, ale prosím uvědomte si, že zde řešíme jiné téma, nemůžeme zde plést starou situaci, která nebyla nijak řešena a očekávat výsledek v této situaci.

Ano, SooT udělal chybu, že si to špatně vyložil a neujasnil si to, ale snad tu nikdo nepochybuje o tom, že ze strany Irugy se jednalo o úmyslný scam.
Teď prosím zkuste vynechat jména, frakce a vaše spory. Opravdu chcete, aby se na serveru hráči takto odrbávali, slovíčkařili a pak se vysmívali ?

Proto prosím začněte vycházet z toho, že víme, že Iruga udělal tento obchod úmyslně se záměrem navnadit na Oč. II a že SooT v tom případě špatně pochopil nabídku.

Jestli by sekera měla následně jít ke Spartakovi apd. To prosím teď neřešme, to je věc až na konec, teď je třeba řešit to, jestli vám příjde v pohodě, průběh tohoto obchodu.
(Předejdu argumentům, jestli mi příjde v pohodě že SooT obral Spartaka - Ne nepřipadá.)
Mě průběh obchodu přijde špatný ze sootovi strany, nakonec neudělal ani pořádnou smlouvu, spíše změť dohadů o ceně a né nějaké shrnutí o tom co vlastně kupuje, dle mého je chyba na sootově straně, protože ač byla řeč o II očistci, ve smlouvě s irugou nic o levelu a vylepšení zbraní nebylo, tudíž jako kupující bych pracoval s I zbraněma. Nevím jestli jsem jediný ale skoro pokaždé když kupuju něco vzácnějšího, tak nakonec shrnu co vlastně vyměňuji a za co, popřípadě přidávám nějaké bonusové a prémiové informace ohledně itemů.
Plejmen tě žádal, ať zapomeneš jména a frakční spory, a já zase
Eskaron píše: 1) Vy, kteří ste sem již napsali více než 3 příspěvky o tom samém a netýká se vás to (Spartakus, Darklord atd...) musím vás požádat, abyste se již dále nevyjadřovali, zbytečně to spamujete, děkuji.
Opět si dokázal, že tvé příspěvky nemají smysl, pokud chceš propagovat, že je chyba na straně oscamovaného, tak tu AT rovnou můžou dát půlce lidí UB a rozjedou se tu scamy, kde ani smlouvy nebudou platit.

Jinak je pravda, že již dlouhou dobu se ten případ, který se stal se Spartakem, Sootem a královnou II neřeší, a pokud se nepletu, nebylo to ani řešené na forku (pokud ano prosím pošlete link) tím pádem stejně jako u případu Jakubovy hierky, kdy mu jí spartakus ukradl (link sem poslal) se sekera plně bere (aspoň v případě takovýchto scamů) jako v plném a právoplatném vlastnictví hráče SooTCB.

a btw.. vy všichni, co navrhujete, aby měl spartakus zpět svou sekeru a iruze se vrátil očistec a popravčí. Zamyslete se proboha Řešíme tu scam, že iruga nejenže se vykroutil a nedodržel záruku, ale ještě oscamoval hráče SooTCB itemem mnohem nížší ceny, a vy ho chcete ožebračit i o ty itemy nedostatečné hodnoty, které dostal ?

Když už chcete něco vracet Spartakovy, navrhl bych, ať si soot nechá královnu II.A nechť Očistec I a popravčí I jde Spartakovy, ať si Iruga se Ssorykem dobře pamatují, že scamovat se nemá.

Re: Iruga- Scam

#105
Eskaron píše: Jinak je pravda, že již dlouhou dobu se ten případ, který se stal se Spartakem, Sootem a královnou II neřeší, a pokud se nepletu, nebylo to ani řešené na forku (pokud ano prosím pošlete link) tím pádem stejně jako u případu Jakubovy hierky, kdy mu jí spartakus ukradl (link sem poslal) se sekera plně bere (aspoň v případě takovýchto scamů) jako v plném a právoplatném vlastnictví hráče SooTCB.

Re: Iruga- Scam

#106
Dobrý den,

nyní nebudu řešit, zda či onak měla být sekera Spartakusova, v momentě co se tento akt stal byla hráče SooTa. Nebudu se vyjadřovat, zda si myslím či nemyslím, zda by měla být jeho, stále se musí brát v potaz, že v ten moment byla jeho a vytahovat věc, co se stala mezi Spartakusem a ním samotným mi nepřipadá správná, protože samotný Spartakus si na forum (Minimálně v soudní síni jsem nic nenašel) nestěžoval na tuto krádež a proto mi přijde zcestné řešit tento neohlášený problém při řešení tohoto problému. Nemůžeme míchat hrušky s jablky.

Řešení, že sekera se vrátí Spartakusovi a itemy co má SooT zpět Irugovi je sice pohádkové řešení ale v tomhle nahlášení není férové, protože se stále dohadujeme, že má být Spartakova ale on sám stížnost žádnou nepodal. Nejdříve bych vyřešil tento problém a poté se dostal k problému Spartakuse, který by si měl podle mne podat stížnost a vysvětlit situaci, jak se to stalo, přes resku, trade, jak?

Z vyjádření Admin teamu a jejich logů je vidět, že z Irugovi strany se jednalo o úmyslný podvod. Už to, by dle mne mělo stačit k tomu, aby se situace vyřešila.
Všichni se zde můžeme shodnout na tom, že šlo o slovíčkaření a to mi může pouze navodit situaci, která se stala již dříve a tohle se mi nezdá, jako něco jiné.
viewtopic.php?f=16&t=822
I zde, toto bylo slovíčkaření a vyjádření admin teamu bylo poněkud jednorysé :
ChrisCO7 píše:Je to pořešeno.

Pokud by se znova objevil podobný tríček odměním výletem na banánové ostrovy bez zpáteční letenky.
Naprosto úsměvné se mi zdá vyjádření hráčů Jack_Ounes a CzechMinerCZ, kteří reagovali PRO stranu poškozenou, tedy tu, jenž byla okradena ale zde reagují PROTI straně poškozené.
CzechMinerCZ píše: At je tu i neco od nekoho jinyho nez z DG... gamere, jen se tu vymlouvas. Dobre jsi vedel jakou sekeru mysli.. Okradl jsi ho
Mimochodem jsem viděl i zcestný příspěvek, kde se naráželo na jeho nedávný unban, zde chci připomenout, že ač měl tempban na nějakou dobu, unban žádost si s Irugou dávali v dost blízkém termínu.

Re: Iruga- Scam

#107
illaop píše:
04 črc 2020 21:52
Naprosto úsměvné se mi zdá vyjádření hráčů Jack_Ounes a CzechMinerCZ, kteří reagovali PRO stranu poškozenou, tedy tu, jenž byla okradena ale zde reagují PROTI straně poškozené.
Nepřipadá mi to jako stejná situace. Tady možná selským rozumem lze říci, že situace je scam, ale právně to bylo v pořádku. U Gamera a winga bylo všechno špatně. Tady bylo jasně dáno, že se mění podmínky s přechodem na Irugu ze Ssoryka. U Wingse to byla blbost.

Re: Iruga- Scam

#108
illaop píše:
04 črc 2020 21:52
Dobrý den,

nyní nebudu řešit, zda či onak měla být sekera Spartakusova, v momentě co se tento akt stal byla hráče SooTa. Nebudu se vyjadřovat, zda si myslím či nemyslím, zda by měla být jeho, stále se musí brát v potaz, že v ten moment byla jeho a vytahovat věc, co se stala mezi Spartakusem a ním samotným mi nepřipadá správná, protože samotný Spartakus si na forum (Minimálně v soudní síni jsem nic nenašel) nestěžoval na tuto krádež a proto mi přijde zcestné řešit tento neohlášený problém při řešení tohoto problému. Nemůžeme míchat hrušky s jablky.

Řešení, že sekera se vrátí Spartakusovi a itemy co má SooT zpět Irugovi je sice pohádkové řešení ale v tomhle nahlášení není férové, protože se stále dohadujeme, že má být Spartakova ale on sám stížnost žádnou nepodal. Nejdříve bych vyřešil tento problém a poté se dostal k problému Spartakuse, který by si měl podle mne podat stížnost a vysvětlit situaci, jak se to stalo, přes resku, trade, jak?

Z vyjádření Admin teamu a jejich logů je vidět, že z Irugovi strany se jednalo o úmyslný podvod. Už to, by dle mne mělo stačit k tomu, aby se situace vyřešila.
Všichni se zde můžeme shodnout na tom, že šlo o slovíčkaření a to mi může pouze navodit situaci, která se stala již dříve a tohle se mi nezdá, jako něco jiné.
viewtopic.php?f=16&t=822
I zde, toto bylo slovíčkaření a vyjádření admin teamu bylo poněkud jednorysé :
ChrisCO7 píše:Je to pořešeno.

Pokud by se znova objevil podobný tríček odměním výletem na banánové ostrovy bez zpáteční letenky.
Naprosto úsměvné se mi zdá vyjádření hráčů Jack_Ounes a CzechMinerCZ, kteří reagovali PRO stranu poškozenou, tedy tu, jenž byla okradena ale zde reagují PROTI straně poškozené.
CzechMinerCZ píše: At je tu i neco od nekoho jinyho nez z DG... gamere, jen se tu vymlouvas. Dobre jsi vedel jakou sekeru mysli.. Okradl jsi ho
Mimochodem jsem viděl i zcestný příspěvek, kde se naráželo na jeho nedávný unban, zde chci připomenout, že ač měl tempban na nějakou dobu, unban žádost si s Irugou dávali v dost blízkém termínu.
Přeberte si to jak chcete, ale já s tímhle člověkem souhlasím ve všem..

Re: Iruga- Scam

#109
Zdravím vás
Protože mě nebaví tento spor řešit, nabídl sem hráči Iruga před delší dobou nabídku: Vrátí mi královnu II, já mu dám očistec a popravčí výměnou za to, že nebudu požadovat trest. Tuto nabídku odmítal tak dlouho, že sem změnil podmínky (a ano, stejně jako on sem mu napsal, že se mění podmínky a ne, narozdíl od něho sem je znovu pečlivě zopakoval) že nebudu požadovat trest BAN, pouze mírnější.

Hráč před pár minutami přistoupil na mou nabídku, a proto bych chtěl požádat AT, ať mu nedávají ban, myslm si, že warn či jail se mu vreje do paměti dostatečně, aby nic podobného nezkoušel. Nebo nějaký jiný, kreativní trest, který si AT vybere, který bude dostatečný.

Re: Iruga- Scam

#110
Eskaron píše:
04 črc 2020 23:01
Zdravím vás
Protože mě nebaví tento spor řešit, nabídl sem hráči Iruga před delší dobou nabídku: Vrátí mi královnu II, já mu dám očistec a popravčí výměnou za to, že nebudu požadovat trest. Tuto nabídku odmítal tak dlouho, že sem změnil podmínky (a ano, stejně jako on sem mu napsal, že se mění podmínky a ne, narozdíl od něho sem je znovu pečlivě zopakoval) že nebudu požadovat trest BAN, pouze mírnější.

Hráč před pár minutami přistoupil na mou nabídku, a proto bych chtěl požádat AT, ať mu nedávají ban, myslm si, že warn či jail se mu vreje do paměti dostatečně, aby nic podobného nezkoušel. Nebo nějaký jiný, kreativní trest, který si AT vybere, který bude dostatečný.
Timto chci spolecne uzavrit s Eskaronem..
cron