Re: Iruga- Scam

#91
Eskaron píše:
04 črc 2020 19:37


Ok lidi, abychom si pár věci vyjasnili
1) Vy, kteří ste sem již napsali více než 3 příspěvky o tom samém a netýká se vás to (Spartakus, Darklord atd...) musím vás požádat, abyste se již dále nevyjadřovali, zbytečně to spamujete, děkuji.
Budu slušný, tak řeknu jenom: Ne.
Každý se tady má možnost vyjádřit, my taky musíme snášet tvé rádoby inteligentní splašky.

Re: Iruga- Scam

#92
Pokoslav píše:
04 črc 2020 19:53
Eskaron píše:
04 črc 2020 19:37


Ok lidi, abychom si pár věci vyjasnili
1) Vy, kteří ste sem již napsali více než 3 příspěvky o tom samém a netýká se vás to (Spartakus, Darklord atd...) musím vás požádat, abyste se již dále nevyjadřovali, zbytečně to spamujete, děkuji.
Budu slušný, tak řeknu jenom: Ne.
Každý se tady má možnost vyjádřit, my taky musíme snášet tvé rádoby inteligentní splašky.
+1
Jack_Ounes píše:
04 črc 2020 19:50
Když se tu teda SooT sám přiznal, že ji ukradl, tak se prostě vrátí Spartakovi, ne? To je podle mě fair.

Re: Iruga- Scam

#93
Na vrácení Královny právoplatnému majiteli, tedy Spartakus31, jsem ochoten přistoupit. Samozřejmě s tím, že se mi vrátí můj Temný Očistec a Temný Popravčí.

Re: Iruga- Scam

#94
Pokoslav píše:
04 črc 2020 19:53
Eskaron píše:
04 črc 2020 19:37


Ok lidi, abychom si pár věci vyjasnili
1) Vy, kteří ste sem již napsali více než 3 příspěvky o tom samém a netýká se vás to (Spartakus, Darklord atd...) musím vás požádat, abyste se již dále nevyjadřovali, zbytečně to spamujete, děkuji.
Budu slušný, tak řeknu jenom: Ne.
Každý se tady má možnost vyjádřit, my taky musíme snášet tvé rádoby inteligentní splašky.
1) Vy, kteří ste sem již napsali více než 3 příspěvky o tom samém a netýká se vás to (Spartakus, Darklord atd...) musím vás požádat, abyste se již dále nevyjadřovali, zbytečně to spamujete, děkuji.

Re: Iruga- Scam

#95
Iruga píše:
04 črc 2020 20:20
Na vrácení Královny právoplatnému majiteli, tedy Spartakus31, jsem ochoten přistoupit. Samozřejmě s tím, že se mi vrátí můj Temný Očistec a Temný Popravčí.
Naprosto nepřijatelné, chceš Soota okrást ještě více ?!

Jinak, kdo má pochybnosti o vlastníkovi sekery Královna Temnoty II (Soot), podívejte se na tento příspěvek a pamatujte si, že každému měříme stejným metrem: viewtopic.php?f=16&t=1521

Jinak, hráč Drepcikon v tom tématu neudělal vůbec nic špatného, s tím souhlasím, ovšem hráč Spartakus31 několik měsíců dlužil itemy v hodnotě přes milion, a jediné co splácel bylo 10 kamenů duší za týden což je naprosto směšná částka

Re: Iruga- Scam

#96
Iruga píše:
04 črc 2020 20:20
Na vrácení Královny právoplatnému majiteli, tedy Spartakus31, jsem ochoten přistoupit. Samozřejmě s tím, že se mi vrátí můj Temný Očistec a Temný Popravčí.
Nejmoudřejší řešení. Amen

Re: Iruga- Scam

#97
_GonkManSVK_ píše:
04 črc 2020 19:28
Napalm píše:
04 črc 2020 11:09
Přidám svojí trošku do mlýna. Jakože Soot byl dohodnutej na nějaké záruce s Irugou s tim že pokud se mu to bude líbit nechaj to jak to je. Jinak Iruga asi moc dobře věděl že Soot chce očistec II. Vyřešil bych to tak že bojujem za Epes bez scamů takže si to vrátí a potom Soot dá tu sekeru hráči Spartakus. Amen
Či už ho Iruga nejak scammnul alebo nie, toto by sa ani nikdy nemuselo riešiť, keby soot neokradol spartakusa o tu královnu, ktorú tradnul Irugovi. Z jednej veci nastala ďalšia, ktorá sa tu rieši v plnom prúde, a to úplne zbytočne.
Vím a taky jsem zastánce toho že by tu královnu měl Soot vrátit.

Re: Iruga- Scam

#98
Eskarone nikdo Soota neokrade. Pokud se nepletu vylepšenou zem dal Soot a Královnu Spartak. Tak ať Spartak zaplatí tu zem která je cca 2m jak tu někdo psal Soot vrátí očistec a popravčí a spartak dostane královnu II. Tohle je nejvíce fair řešení co může být.

Re: Iruga- Scam

#99
Jen aby bylo jasno, svým příspěvkem jsem nechtěl dát na jevo, že podporuji Soota a že tu sekeru má oprávněně, jen v této situaci mi nepřipadá podstatné odkud jí má.
K této situaci je pro mě ta sekera Soota.
Bohužel není v našich (AT) silách zjišťovat a dohledávat kdo má/měl jaké věci v nějaké residenci.

Nelíbí se mi, že SooT tímto způsobem okradl Spartaka, ale prosím uvědomte si, že zde řešíme jiné téma, nemůžeme zde plést starou situaci, která nebyla nijak řešena a očekávat výsledek v této situaci.

Ano, SooT udělal chybu, že si to špatně vyložil a neujasnil si to, ale snad tu nikdo nepochybuje o tom, že ze strany Irugy se jednalo o úmyslný scam.
Teď prosím zkuste vynechat jména, frakce a vaše spory. Opravdu chcete, aby se na serveru hráči takto odrbávali, slovíčkařili a pak se vysmívali ?

Proto prosím začněte vycházet z toho, že víme, že Iruga udělal tento obchod úmyslně se záměrem navnadit na Oč. II a že SooT v tom případě špatně pochopil nabídku.

Jestli by sekera měla následně jít ke Spartakovi apd. To prosím teď neřešme, to je věc až na konec, teď je třeba řešit to, jestli vám příjde v pohodě, průběh tohoto obchodu.
(Předejdu argumentům, jestli mi příjde v pohodě že SooT obral Spartaka - Ne nepřipadá.)

Re: Iruga- Scam

#100
Plejmen píše:
04 črc 2020 20:53
Jen aby bylo jasno, svým příspěvkem jsem nechtěl dát na jevo, že podporuji Soota a že tu sekeru má oprávněně, jen v této situaci mi nepřipadá podstatné odkud jí má.
K této situaci je pro mě ta sekera Soota.
Bohužel není v našich (AT) silách zjišťovat a dohledávat kdo má/měl jaké věci v nějaké residenci.

Nelíbí se mi, že SooT tímto způsobem okradl Spartaka, ale prosím uvědomte si, že zde řešíme jiné téma, nemůžeme zde plést starou situaci, která nebyla nijak řešena a očekávat výsledek v této situaci.

Ano, SooT udělal chybu, že si to špatně vyložil a neujasnil si to, ale snad tu nikdo nepochybuje o tom, že ze strany Irugy se jednalo o úmyslný scam.
Teď prosím zkuste vynechat jména, frakce a vaše spory. Opravdu chcete, aby se na serveru hráči takto odrbávali, slovíčkařili a pak se vysmívali ?

Proto prosím začněte vycházet z toho, že víme, že Iruga udělal tento obchod úmyslně se záměrem navnadit na Oč. II a že SooT v tom případě špatně pochopil nabídku.

Jestli by sekera měla následně jít ke Spartakovi apd. To prosím teď neřešme, to je věc až na konec, teď je třeba řešit to, jestli vám příjde v pohodě, průběh tohoto obchodu.
(Předejdu argumentům, jestli mi příjde v pohodě že SooT obral Spartaka - Ne nepřipadá.)
Tohle není ok. Však já za tohle dostal cca půl roku po startu E3 200k pokutu , warn a navrácení všech itemů. Btw v té době bylo 200k cena drahokamů země a ohně takže to bylo celkem dost.

Ale pokud to AT bude řešit navrácením itemů tak bych sekeru navrátil k Spartakovi a Spartak by zaplatil to co mu Soot dal na tu sekeru.
cron