Re: MarekD - Poison v safezoně

#33
Pravidla tu nejsou od toho aby se porušovala, tedy jestli jsou pevně daná, je jasné co by mělo následovat, tedy trest pro hříšníka a to bez jakýchkoli diskuzí jediné příspěvky by tu měly být od toho kdo to nahlásí a od toho kdo to spáchal a ukončí to verdikt AT (vše ostatní jsou bezcenné výlevy zakomplexovaných malých dětí kteří chtějí jen přilít olej do ohně)

Re: MarekD - Poison v safezoně

#34
BlackoutMan píše:
11 črc 2020 21:39
Pravidla tu nejsou od toho aby se porušovala, tedy jestli jsou pevně daná, je jasné co by mělo následovat, tedy trest pro hříšníka a to bez jakýchkoli diskuzí jediné příspěvky by tu měly být od toho kdo to nahlásí a od toho kdo to spáchal a ukončí to verdikt AT (vše ostatní jsou bezcenné výlevy zakomplexovaných malých dětí kteří chtějí jen přilít olej do ohně)
Věř mi, že kdybych chtěl přilít olej do ohně, radši tam hodím tebe. Co jsem slyšel, deb ilové hoří nejlépe.
Tvůj příspěvek totiž olej nepřilévá, viď?
Naposledy upravil(a) CzechMinerCZ dne 11 črc 2020 22:29, celkem upraveno 1 x.

Re: MarekD - Poison v safezoně

#35
Myslím si, že už není potřeba se tady dále vyjadřovat :) Všechno bylo řečeno... :roll: Mělo by se počkat na vyjádření AT (pokud nějaké bude) stejně, jako u juraje.

Ja už se eskaronovi 3x omluvil, nijak jsem ho nepoškodil (krom poisnu na 22s), ale chápu že to je zakázaný

Re: MarekD - Poison v safezoně

#36
BlackoutMan píše:
11 črc 2020 21:39
Pravidla tu nejsou od toho aby se porušovala, tedy jestli jsou pevně daná
S tím souhlasím, ale bezhlavě trestat za úplně všechno není nejlepší nápad. Jinak když pravidlo není pevně dané, tak ho prostě obejdeš? Skvelej přístup.

BlackoutMan píše: (vše ostatní jsou bezcenné výlevy zakomplexovaných malých dětí kteří chtějí jen přilít olej do ohně)
Tímto příspěvkem tě tedy vítám mezi námi.
Vítej v partě zakomplexovaných děcek, kteří lejou olej do ohně.
Kdybys to nepochopil, tak tvůj příspěvek tu leje ohně asi nejvíc.
cron